Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 09:36_________________________________________________Audi sporty w dobrej cenie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185993.0

Opublikowano

witam wszystkich

jakis czas pewnie mnie nie będzie widać, rozumiecie

zostałem sam z młodszym bratem i ogrom spraw na głowie, zanim to poukładam i się pozbieram minie trochę czasu. pozdrawiam was serdecznie i dziekuje za pamięc :hi:

Opublikowano

witam wszystkich

jakis czas pewnie mnie nie będzie widać, rozumiecie

zostałem sam z młodszym bratem i ogrom spraw na głowie, zanim to poukładam i się pozbieram minie trochę czasu. pozdrawiam was serdecznie i dziekuje za pamięc :hi:

Trzymaj się Majki... jak coś to śmiało dzwoń... pomoge

Opublikowano

Muszę się cholera zmobilizować i wybebeszyć tę puszkę :wallbash:

Newman, jeśli możesz ogarnij cenę łożyska dla mnie na przód ;)

o_ysko_Audi.jpg

RUVILLE 135

OPTIMAL 100

MEYLE 95

made in china 55 :P

zdjecie tyczy sie 3ch pierwszych.

Opublikowano

Optimala miałem ostatnio, 10k km wytrzymał :wallbash: Odezwę się do ciebie jeszcze :hi:

Opublikowano

manny bierz meyle

Opublikowano

Sprawdzone?

Opublikowano

Manny o ile sie nie myle po polecane na forum ...tylko nie pamietam gdzie :mysli:

Opublikowano

WIŚNIA kupiłeś to piwo?? :polew:

Opublikowano

WIŚNIA kupiłeś to piwo?? :polew:

:good: 3 duże tyskie na BP :naughty: widziałem naszego kolege od srebrnego klekota

Opublikowano

WIŚNIA kupiłeś to piwo?? :polew:

:good: 3 duże tyskie na BP :naughty: widziałem naszego kolege od srebrnego klekota

Zagadałeś ??

Ja dokańczam skrzynkę :gwizdanie: W poniedziałek wymienię.

Teraz dla odmiany swojskie winko sączę. 2 Jacki nadal w barku nie mam z kim wypić

Opublikowano

w końcu dorobiłem sie klubowych ramek :naughty: teraz jestem naznaczony :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 21:56_________________________________________________

WIŚNIA kupiłeś to piwo?? :polew:

:good: 3 duże tyskie na BP :naughty: widziałem naszego kolege od srebrnego klekota

Zagadałeś ??

Ja dokańczam skrzynkę :gwizdanie: W poniedziałek wymienię.

Teraz dla odmiany swojskie winko sączę. 2 Jacki nadal w barku nie mam z kim wypić

mnie moja mała powstrzymuje :polew: dostałem przyzwolenie na 3 piwa :embarrassed:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 21:57_________________________________________________idziemy do stoci :dance::polew:

Opublikowano

Ramki :good:

Co do reszty Twojej wiadomości to tylko jedno mi się ciśnie na usta ...

... pantofel :bag:

Opublikowano

;( wiem... ona jest mała ale groźna :polew: śmiej sie śmiej poczekamy jak sie urodzi :gwizdanie:

Opublikowano

nie spać.... :> weekend wolny :drunk:

Opublikowano

To chyba jednak różnica :cool1:

Musimy któregoś weekendu razem wypić to ograniczeń nie będzie :hi:

Terminal leci na TVNie - nie wiem dlaczego ale lubię ten film.

Opublikowano

łokey :good: przyszły weekend? :polew:

[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:07_________________________________________________[quote name=wera :) ]

nie spać.... :> weekend wolny :drunk:

a kto śpi? chlyj krasnalu :polew:

Opublikowano

łokey :good: przyszły weekend? :polew:

Wstępnie możemy się umówić na przyszły

Opublikowano

łokey :good: przyszły weekend? :polew:

[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:07_________________________________________________[quote name=wera :) ]

nie spać.... :> weekend wolny :drunk:

a kto śpi? chlyj krasnalu :polew:

a ze ten krasnal to niby kto ??? :bicz2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.