Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepszego Gregory :drunk: :drunk: :drunk:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znowu białe gówno za oknem :wallbash:

Opublikowano

eeee to jesli Torun odpadnie to zrobmy w Bydgoszczy tego spota...co Wy na to????????

Opublikowano

Witam,

mam pytanko. Znacie może jakiegoś speca od car-audio? Pytam się, bo mam złodzieja prądu w postaci radia właśnie :>

Opublikowano

co tzn. ze radio kradnie Ci prad? jakies zwarcie czy co?

Opublikowano

Paweł z S-Audio na Żwirki i Wigury to magik od car audio :good:

Opublikowano

co tzn. ze radio kradnie Ci prad? jakies zwarcie czy co?

Rozładował mi się nowy (roczny) akumulator. Podładowałem go prostownikiem. Po 2 tygodniach rzadkiego jeżdzenia to samo, akumulator kapput, więc znowu prostownik w ruch.

Dziś mechanik sprawdził mi miernikiem cęgowym, że z akumulatora ucieka prąd. Odłączyłem kable od radia i prąd przestał uciekać.

Opublikowano

:hi:

Krystian1987 proponuję podłączyć radio w pozycję " po kluczyku", a nie na stałe tak jak masz teraz, na stałe tylko podtrzymanie pamięci. - powinno to rozwiązać Twój problem.

Grześ wszystkiego najlepszego - Sto lat życia, beczkę wina i milion złoty co godzina.

Jędrzej gratuluję zakończonej sesji - ja na szczęście mam już studia z głowy.

Pozdro ALL

Opublikowano

:hi:

Krystian1987 proponuję podłączyć radio w pozycję " po kluczyku", a nie na stałe tak jak masz teraz, na stałe tylko podtrzymanie pamięci. - powinno to rozwiązać Twój problem.

Właśnie czytałem o tym na necie dzisiaj. Nie znam się na tym, ale myślę, że to chyba nie jest zbyt trudna operacja.

Coś tam jakieś mądre głowy piszą o zamianie żółtego kabelka z czerwonym.

A'propos gaszenia radia po kluczyku to wydaje mi się, że na początku mojej przygody z tym autem wyłączało mi się po wyjęciu klucza, a później nie... Chyba tak było, chyba.

Opublikowano

Trudne to nie jest wystarczy kabelki przełożyć w kostce. Ale jak mówisz że tak miałeś a teraz jest inaczej to nie kumam :mysli:

Opublikowano

Trudne to nie jest wystarczy kabelki przełożyć w kostce. Ale jak mówisz że tak miałeś a teraz jest inaczej to nie kumam :mysli:

No właśnie nie jestem pewien czy tak miałem. Wydaje mi się, ale mogę się mylić, bo wiesz... Pierwsze dni posiadania auta, podniecenie, euforia :decayed: i człowiekowi wszystko się kręci :decayed:

Jutro zrobię rozkminkę z tymi kablami.

Opublikowano

w weekend jade z kumplem to padło obejrzeć :mysli:

na moje to trochę tanio zrobione :gwizdanie:

ale ja nie kupuje :kox:

no i V6 pod maską :good:

co o tym myślicie??

http://otomoto.pl/audi-a6-czarny-matt-quattro-2-8-C16846179.html

Opublikowano

tańsze niż B5 polift? :gwizdanie: lewa lampa paruje... brak znaczków z tyłu (nawet audi - może to tylko widzimisię właściciela) podejrzewam, że był zdrowo je*nięty przodem dlatego między innymi zmiana koloru na matowy ;)

Opublikowano

tez ta lampa mi podpadła,no i cena dziwna (tymbardziej na komis) za 1999 rok

Opublikowano

a pomyśl sobie, że komis też na tym zarabia ok 2 tysięcy... :decayed:

Opublikowano

Paweł z S-Audio na Żwirki i Wigury to magik od car audio :good:

koło mnie :naughty: kumplowi w mercedesie całe nagłośnienie składali+zabudowe bagażnika i wyszło im :good:

Opublikowano

a pomyśl sobie, że komis też na tym zarabia ok 2 tysięcy... :decayed:

dlatego cena wydaje mi się za niska :mysli:

zobaczymy,bo kumpel chce tak jak Ja przez komis na raty brac...i nie ma nic ciekawszego

Opublikowano

Paweł z S-Audio na Żwirki i Wigury to magik od car audio :good:

koło mnie :naughty: kumplowi w mercedesie całe nagłośnienie składali+zabudowe bagażnika i wyszło im :good:

znam go, to znajomy mojego brata :) jakbym nie był go pewien to bym nie polecał :good:

Grzechu, dlatego twierdzę że był zdrowo je*nięty :gwizdanie:

Opublikowano

w weekend jade z kumplem to padło obejrzeć :mysli:

na moje to trochę tanio zrobione :gwizdanie:

ale ja nie kupuje :kox:

no i V6 pod maską :good:

co o tym myślicie??

może to testowa wersja :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a6-czarny-matt-quattro-2-8-C16846179.html

[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:38_________________________________________________Nowek ma nowe końcówki drążków :naughty: i urwana śrube w lewym kole :polew:
Opublikowano

Grzesiu ta C5 mi także się wydaje że była pierdyknięta..... i to nie z jednej strony :naughty:

a odnośnie spota ja także odpadam.... w sobote mam imprezke a w niedziele rodzinka się zjeżdza.. także nie wiem jak reszta z Torunia....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.