Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

ten się teraz obudził :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:hi:

ten się teraz obudził :polew:

:polew: jak zwykle :naughty:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

i nikt wiecej sie do listy na spot nie dopisze?

Opublikowano

BYDGOSZCZ 20.02.2011 godzina 18:00 pod TESCO:

1. ArturB6

2.Daras

3.Thumas

4. Szefunio Grzechu

5. Jędrek

6. WIŚNIA [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 13:23_________________________________________________tylko nie wiem czy jest sie czym pokazywać :wallbash: listwy nie ma,błotnik rozwalony,szklanki klepią :wallbash:

Opublikowano

BYDGOSZCZ 20.02.2011 godzina 18:00 pod TESCO:

1. ArturB6

2.Daras

3.Thumas

4. Szefunio Grzechu

5. Jędrek

6. WIŚNIA [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 13:23_________________________________________________tylko nie wiem czy jest sie czym pokazywać :wallbash: listwy nie ma,błotnik rozwalony,szklanki klepią :wallbash:

WIŚNIA masz u mnie MISTRZA - jak Ci mówiłem kilka razy że to szklanki to się kłóciłeś że to napinacz potem jak pojechaliśmy do mechanika, który stwierdził że to napinacz to przyznałeś że ma rację, a teraz sam mówisz że to szklanki :shocked:

czas skończyć wróżenie z fusów i rozebrać gada :chytry:

Opublikowano

BYDGOSZCZ 20.02.2011 godzina 18:00 pod TESCO:

1. ArturB6

2.Daras

3.Thumas

4. Szefunio Grzechu

5. Jędrek

6. WIŚNIA [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 13:23_________________________________________________tylko nie wiem czy jest sie czym pokazywać :wallbash: listwy nie ma,błotnik rozwalony,szklanki klepią :wallbash:

WIŚNIA masz u mnie MISTRZA - jak Ci mówiłem kilka razy że to szklanki to się kłóciłeś że to napinacz potem jak pojechaliśmy do mechanika, który stwierdził że to napinacz to przyznałeś że ma rację, a teraz sam mówisz że to szklanki :shocked:

czas skończyć wróżenie z fusów i rozebrać gada :chytry:

taa... trzeba mieć 500zł na szklanki :wallbash:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 14:04_________________________________________________Przemyślałem na spokojnie w chacie temat i jestem pewien że to szklanki napinacz z łańcuszkiem nie ma jak tak klepac,tylko szura po obudowie,a klepanie jest wyraźnie z 1 cylindra od kabiny.

Opublikowano

do :bry:

Opublikowano

do :bry:

siemasz Brachu :hi:
Opublikowano

WIŚNIA dzwoniłeś do tamtej firmy?

Opublikowano

BYDGOSZCZ 20.02.2011 godzina 18:00 pod TESCO:

1. ArturB6

2.Daras

3.Thumas

4. Szefunio Grzechu

5. Jędrek

6. WIŚNIA [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 13:23_________________________________________________tylko nie wiem czy jest sie czym pokazywać :wallbash: listwy nie ma,błotnik rozwalony,szklanki klepią :wallbash:

WIŚNIA masz u mnie MISTRZA - jak Ci mówiłem kilka razy że to szklanki to się kłóciłeś że to napinacz potem jak pojechaliśmy do mechanika, który stwierdził że to napinacz to przyznałeś że ma rację, a teraz sam mówisz że to szklanki :shocked:

czas skończyć wróżenie z fusów i rozebrać gada :chytry:

taa... trzeba mieć 500zł na szklanki :wallbash:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 14:04_________________________________________________Przemyślałem na spokojnie w chacie temat i jestem pewien że to szklanki napinacz z łańcuszkiem nie ma jak tak klepac,tylko szura po obudowie,a klepanie jest wyraźnie z 1 cylindra od kabiny.

czyli dokładnie tam gdzie pompa oleju daje najsłabsze ciśnienie

radził bym i to sprawdzić

manometr i wszystko wiadomo

Opublikowano

:hi:

i nikt wiecej sie do listy na spot nie dopisze?

ja ewentualnie mogę dopisać auto :decayed: bo o 18 to już będę w pracy :wallbash:

Opublikowano

WIŚNIA dzwoniłeś do tamtej firmy?

niet,czekam na podwyżkę :naughty:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:10_________________________________________________

BYDGOSZCZ 20.02.2011 godzina 18:00 pod TESCO:

1. ArturB6

2.Daras

3.Thumas

4. Szefunio Grzechu

5. Jędrek

6. WIŚNIA [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 13:23_________________________________________________tylko nie wiem czy jest sie czym pokazywać :wallbash: listwy nie ma,błotnik rozwalony,szklanki klepią :wallbash:

WIŚNIA masz u mnie MISTRZA - jak Ci mówiłem kilka razy że to szklanki to się kłóciłeś że to napinacz potem jak pojechaliśmy do mechanika, który stwierdził że to napinacz to przyznałeś że ma rację, a teraz sam mówisz że to szklanki :shocked:

czas skończyć wróżenie z fusów i rozebrać gada :chytry:

taa... trzeba mieć 500zł na szklanki :wallbash:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 14:04_________________________________________________Przemyślałem na spokojnie w chacie temat i jestem pewien że to szklanki napinacz z łańcuszkiem nie ma jak tak klepac,tylko szura po obudowie,a klepanie jest wyraźnie z 1 cylindra od kabiny.

czyli dokładnie tam gdzie pompa oleju daje najsłabsze ciśnienie

radził bym i to sprawdzić

manometr i wszystko wiadomo

tzn.? mam sprawdzić ciśnienie na cylindrze? :mysli: a co to mi da? mi sie wydaje otworek w szklance sie zatkał albo szklanka sie przekręciła i licho olej dostaje,ale w sumie na zimnym początkowo klepie a później ustaje,jak sie rozgrzeje to różnie czasmi wali a czasami nie :wallbash:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:17_________________________________________________http://www.arco-tech.pl/index.php?products=product&prod_id=171 że takim?[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:23_________________________________________________[quote name=wera :) ]

:hi:

i nikt wiecej sie do listy na spot nie dopisze?

a masz w nim listwę drzwi prawych tylnych?

ja ewentualnie mogę dopisać auto :decayed: bo o 18 to już będę w pracy :wallbash:

Opublikowano

WIŚNIA Bubie chyba chodziło o ciśnienie oleju. Za małe ciśnienie oleju i dlatego szklanki klepią.

Opublikowano

doktor sie wypłukuje i zatyka kanały pewnie,wymienie olej i zobaczymy czy ucichnie.

Opublikowano

Pewnie tak. Za wlewanie doktora to bym normalnie zapier.......... :bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.