Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:dziewuchy :polew: co tam?

dowcipniś :sarcastic:

mam biznes do Ciebie Wiśnia :naughty: więcej info przy okazji na GG :cool1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

Dało by się je wyprowadzić na ludzi o ile nie są przy okazji piokrzywione ;)

Paweł, zmień sobie obrazek w danych publicznych bo to co masz się nie wyświetla.

http://images36.fotosik.pl/164/a25c59ba86d56463.jpg

mysle ze bez problemu, by je zrobil o ile nie sa pokrzywione, koszt to gdzies ok 200zl? bo te ciulki w wulkanizacji zaczeli sobie niezle cenic za zdejmowanie/zakladanie/wywazanie opon...

Opublikowano
14878363445.jpg
Opublikowano

Fajny wzór :good: ale lęku wysokości mozna się nabawić ;)

Opublikowano

14878363445.jpg

Ładnie, ale trochę allroad wyszedł...

Opublikowano

14878363445.jpg

Ładnie, ale trochę allroad wyszedł...

na nasze drogi jak znalazł :):kox:

Opublikowano

oj tam.. jak felga więszka to od razu zawsze wszyscy mówią ze trzeba glebić.. oczywistym fakt że wygląda wtedy o wiele lepiej obniżone auto , ale nie u nas i nie na jazde codzienną

Opublikowano

nie ma co na naszych drogach glebować audi.GIF

Opublikowano

nie ma co na naszych drogach glebować audi.GIF

wszystko z umiarem i bedzie git... pozatym pojezdzij troche na tym zarypanym 1ba po trasie to sie dopiero mozna w dupe ugrysc...

Opublikowano

nie ma co na naszych drogach glebować audi.GIF

wszystko z umiarem i bedzie git... pozatym pojezdzij troche na tym zarypanym 1ba po trasie to sie dopiero mozna w dupe ugrysc...

mi akurat jeździ się dobrze :tongue4:

Opublikowano

Ja z 1BE jestem zadowolony :good: Przy 16" jest git, zobaczymy czy przy 17" będzie względnie...

Opublikowano

nie ma co na naszych drogach glebować audi.GIF

wszystko z umiarem i bedzie git... pozatym pojezdzij troche na tym zarypanym 1ba po trasie to sie dopiero mozna w dupe ugrysc...

mi akurat jeździ się dobrze :tongue4:

mi po miescie tez....... a na trasie jak galareta.....

Opublikowano

no na trasie to może da się odczuć... na koleinach szczególnie:)

Opublikowano

ja z 1BE jestem bardzo zadowolony, przy 18 calach i oponie 225/40/18 jeździ się bardzo fajnie :good: ale i tak do następnego auta planuję gwint i glebę :naughty: a Paweł mógłby się pojawić na spocie i pokazać nowy nabytek ;) ja go wczoraj widziałem jak odbierałeś Magdę z uczelni :wink4:

Opublikowano

ciekawe jaki ja mam zawias :mysli: z tyłu to wiem bo wymieniałem 76zł za sztuke :polew:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:45_________________________________________________niebieskie były z tyłu fabryczne,z prawej wytrzepany doszczętnie zamiast oleju breja jakaś a ten cały tłok na boki już chodził w cylindrze :naughty: za to z lewej jeszcze by pośmigał troche

Opublikowano

ciekawe jaki ja mam zawias :mysli: z tyłu to wiem bo wymieniałem 76zł za sztuke :polew:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:45_________________________________________________niebieskie były z tyłu fabryczne,z prawej wytrzepany doszczętnie zamiast oleju breja jakaś a ten cały tłok na boki już chodził w cylindrze :naughty: za to z lewej jeszcze by pośmigał troche

Najlepiej sprawdź wlepę w bagażniku...
Opublikowano

ciekawe jaki ja mam zawias :mysli: z tyłu to wiem bo wymieniałem 76zł za sztuke :polew:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:45_________________________________________________niebieskie były z tyłu fabryczne,z prawej wytrzepany doszczętnie zamiast oleju breja jakaś a ten cały tłok na boki już chodził w cylindrze :naughty: za to z lewej jeszcze by pośmigał troche

Najlepiej sprawdź wlepę w bagażniku...

wiem,ale zawsze zapomne :wallbash:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:51_________________________________________________

:shocked:

Opublikowano

:>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.