Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie, 30 września... a 10 marca co jest? Bo ja zielonego pojęcia nie mam :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie, 30 września... a 10 marca co jest? Bo ja zielonego pojęcia nie mam :decayed:

no ale jak facet by powiedział kobiecie ze zapomniał o 8 marca to bym miał taki ogien w szopie ze huhuhuh :polew: :polew:

Opublikowano

No ale ja właśnie uznaje date 30 września :tongue4:

To tak samo jest z dniem ojca - niektórzy mówią, że to 27 maja a tak naprawde to 23 czerwca.

Poprostu Wy faceci chcecie chyba podwójnie obchodzić wszelkie (swoje) święta :hahaha:.

Opublikowano

oj tam Gadasz teraz to już Kobiety Są nowoczesne..... Trzeba je wielbić codzień :naughty:

Opublikowano

oj tam Gadasz teraz to już Kobiety Są nowoczesne..... Trzeba je wielbić codzień :naughty:

Brawo Damian! Dobrze mówisz :kox:

Opublikowano

musze się jakoś podlizać wkońcu :P

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: no Michał ciśnie z programem :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no szkołe niestety mam :confused4: ale po egazminie pewnie wpadne na pare godzinek :) bo w niedziele kolejny egzam bede miał :kwasny: ale piwko jak najbardziej :naughty:

aaaaaa manny to czemu sie nie zapisał do kaletki ?? :naughty:

Opublikowano

Manny wspominał że będzie wiedział konkretnie czy jedzie w połowie miesiąca

Opublikowano

Ja też mam szkołe :disgust:

Opublikowano

ee to lipa :disgust: myslałem ze sie poznamy :wstydliwy:

Opublikowano

No widzisz, nie tym razem :tongue4:

Opublikowano

ee to lipa :disgust: myslałem ze sie poznamy :wstydliwy:

no patrz go ... będzie tutaj naszą klubowiczke podrywać :D :D :D

Opublikowano

bo zycie singla jest piekne :naughty::kox: :kox: poker face i do przodu :cool1::wink4:

Opublikowano

taki to pożyje sobie :kox: :kox:

Opublikowano

taki to pożyje sobie :kox: :kox:

No raczej :naughty:

Amnesia Ibiza [bEST MUSIC] tam to jest impreza :blink: :blink:

Opublikowano

przedewszystkim u nas nie ma takich klubów :P

Opublikowano

no niestety :confused4: nie wiem jak u was ale w OLN to smierdzi komuna jesli chodzi o muze same komercyjne gowno eskowe hity z satelity :thumbdown:

Opublikowano

obawiam się że wszedzie niestety tak się porobiło że rządzi komercja... miałem okazje w swoim życiu pare razy być i w Olsztynku i w Olsztynie.... to macie tam równie Piękne Kobiety co w Naszym regionie :naughty:

Opublikowano

Bo jest UWM :naughty: ale ja na kortowie zadko baluje wole starowke :naughty:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 00:36_________________________________________________dobra lece kimac :naughty: jeszcze tylko na fejsa na chwile i sprawdzic farme :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.