Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak będzie dziakiem to będzie zapierdzielać na produkcji za najniższą krajową bo nie będzie miał kto na jego emeryture robić :cool1:

a jeździć będzie 60letnim Daewoo Tico z lpg ....przebieg 2484587678km

dzisiaj podjeżdzam na shell'a a tam litr 95 ... za 4.99 ;(... pod koniec roku cena ma osiągnąć koło 6zł :( pewnie będzie luźniej na ulicach, coraz gorzej się w tym kraju dzieje...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystko za 5 zł :polew: paliwo, chleb, cukier :decayed::naughty:

Opublikowano

poyebało ich z tymi cenami paliw :blink:

Opublikowano

zamiast się rozwijać to cofamy się ....trzeba jakąś dobra jaskinie zarezerwować i maczuge :kox:

Opublikowano

ale co zrobić.. jak się chce jeździć to trzeba płacić :wallbash: ale i tak mi się to nie podoba..

Opublikowano

Rafi kupiles te fele...czy to tylko VT?? by Reniu :mysli:

Opublikowano

no a zarobki k...... w miejscu :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz:

Opublikowano

no a zarobki k...... w miejscu :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz:

u mnie w zakładzie mają obniżyć zarobki od lipca :gwizdanie: powaga
Opublikowano

ale lpg ma spaść do 2.20-2.30 ... wczoraj bliska koło stadionu miejskiego 2.42 :kox:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 22:44_________________________________________________w ogóle ta gospodarka to jakaś porypana jest jest ...

Opublikowano

Kiero - LPG - to ZZZZŁŁŁŁOOOOO :gwizdanie:

Opublikowano

No przeciez to 2 irlandia miała byc :decayed: Irlandia legła no to czas na Tuskolandie :) smutne ale prawdziwe :confused4:

Opublikowano

jeszcze 3-5 lat i ludzie się zbuntują... Państwo i rząd coraz bardziej zaczynają przeginać z tymi podatkami i z emeryturami... [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 22:46_________________________________________________

Kiero - LPG - to ZZZZŁŁŁŁOOOOO :gwizdanie:

czemu zło??

Opublikowano

bedzie prawie jak Egipt :decayed:

Opublikowano

Kiero - LPG - to ZZZZŁŁŁŁOOOOO :gwizdanie:

czemu zło??

nie dokończył...miało być złoto :gwizdanie:
Opublikowano

ooo ale mnie zaszczyt spotkał :kox: ktozto mi wysłał zaproszenie na FB :kox: :gwizdanie:

btw Podtlenek LPG jesli załozony przez dobrego gazownika nie jest zły :)

Opublikowano

ooo ale mnie zaszczyt spotkał :kox: ktozto mi wysłał zaproszenie na FB :kox: :gwizdanie:

btw Podtlenek LPG jesli załozony przez dobrego gazownika nie jest zły :)

no tak jakoś wyszło:D

a na gaz w aucie jakoś narzekać nie moge :tongue4:

Opublikowano

a własnie jak z osiagami tego Twojego 2.8 ?? brałes sie juz z jakims 1.8T ??

Opublikowano

gdy by nie gaz to wielu by juz z torbami poszło ... np ja i jeździłbym komunikacją miejską

Opublikowano

a własnie jak z osiagami tego Twojego 2.8 ?? brałes sie juz z jakims 1.8T ??

jeszcze nie próbowałem ... a chcesz się sprawdzić ? :-> pewnie będzie coś na równi ... i tak pewnie połowa koni uciekła :P

[quote name=Kierownik

ink=topic=20452.msg2254411#msg2254411 date=1299707873]

gdy by nie gaz to wielu by juz z torbami poszło ... np ja i jeździłbym komunikacją miejską

no dokładnie... albo przesiąść się na rowerek dla zdrowia :decayed:

Opublikowano

2.4 objade ale słyszałm ze 2.8 sie owiele lepiej zbiera :)

no i masz Q takze nie ma problemow ze startem :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.