Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rafi przejzałem Twoja cała galerie :decayed: ładne dziewczyny tam macie :decayed:

btw gdzie Wy macie taka fajna miejscowke do upalania ?? :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rafi przejzałem Twoja cała galerie :decayed: ładne dziewczyny tam macie :decayed:

btw gdzie Wy macie taka fajna miejscowke do upalania ?? :naughty:

jedna jest w toruniu druga to pas na koronowie kawalek za bydgoszcza

Opublikowano

Rafi przejzałem Twoja cała galerie :decayed: ładne dziewczyny tam macie :decayed:

btw gdzie Wy macie taka fajna miejscowke do upalania ?? :naughty:

a ten tylko o tych dziewczynach.... :evil:

tak wogóle Dzień Dobry :)

Opublikowano

do Ciebie Rafał to chyba te czarne :->

Opublikowano

Widziałem wczoraj te nr 2 :) jakiejs tragedii nie ma :gwizdanie: ogolnie uwazam ze z B7 nie da rady zrobic b8 :kox::tongue4: :tongue4:

a nie myslałes o jakims ori zenonie ??

Opublikowano

Ja nie mam sprzętu :gwizdanie:

Reniu sprzet jest u mnie tylko umiejetnosci brak...no i obawa przed tym pierwszym razem :polew:

A Ty potrafisz??

Opublikowano

Widziałem wczoraj te nr 2 :) jakiejs tragedii nie ma :gwizdanie: ogolnie uwazam ze z B7 nie da rady zrobic b8 :kox::tongue4: :tongue4:

a nie myslałes o jakims ori zenonie ??

myslalem :naughty:

http://allegro.pl/audi-a4-b7-lampy-przod-przednie-xenon-ksenon-i1468462903.html[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 16:06_________________________________________________

Ja nie mam sprzętu :gwizdanie:

Reniu sprzet jest u mnie tylko umiejetnosci brak...no i obawa przed tym pierwszym razem :polew:

A Ty potrafisz??

razem z reniem opanujemy to arturze

Opublikowano

bo wiesz rafi te diodowe to troche tka dziwnie wygladaja na samoachodzie moim zdaniem :confused4: ni to pies ni wydra :polew::decayed: jak masz kase to zakupuj ori :gwizdanie:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

no wlasnie ciekawe czy ori kseny wejda "plug & play" czy trzeba bedzie cos rezac

Opublikowano
:hi: [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 18:57_________________________________________________może też lpg wrzuce :mysli: bo na wache nie zarobie :wallbash:
Opublikowano

no wlasnie ciekawe czy ori kseny wejda "plug & play" czy trzeba bedzie cos rezac

zagadaj ze źrebakiem on rezał sobie bi zenona :)

tu masz topic http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=73866.0

Opublikowano

no wlasnie ciekawe czy ori kseny wejda "plug & play" czy trzeba bedzie cos rezac

zagadaj ze źrebakiem on rezał sobie bi zenona :)

tu masz topic http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=73866.0

dzieki :good:

Opublikowano

same dorezanie to nie jest chyba jakos duzo zachodu :) tylko pozostaje pytanie czy bedziesz chciał mies spryski jesli tak to rezanko :naughty: i czy bedziesz chciał miec samopoziomowanie jesli tak to dalej rezanko :naughty:

btw co TY amsz za motor w tej be siodemce ?? :przebiegly:

Opublikowano

Panie Michale :tongue4: miejsca w kaletce jeszcze wolne ? :naughty:

Opublikowano

btw co TY amsz za motor w tej be siodemce ?? :przebiegly:

odpowiem za rafała moze

2.0 TFSi

Opublikowano

btw co TY amsz za motor w tej be siodemce ?? :przebiegly:

odpowiem za rafała moze

2.0 TFSi

potwierdzam :evil:

Opublikowano

btw co TY amsz za motor w tej be siodemce ?? :przebiegly:

odpowiem za rafała moze

2.0 TFSi

potwierdzam :evil:

Potwierdzam potwierdzam jak ładnie pracuje. Pamiętam jak jeżdziliśmy na spoty na sharpa z Majkim :) się działo po drodze :tongue4:

Opublikowano

Panie Michale :tongue4: miejsca w kaletce jeszcze wolne ? :naughty:

KRZYSIU JEDZIESZ :kox: :kox: :kox: w sobote wpadnij do mnie po po południu... będzie pewien Przyjemny Pan z którym dawno się nie widzieliśmy... a w niedziele wiadomo Grill... coś koło 15stej // chyba że masz ochote ruszać do Sopotu?[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 21:28_________________________________________________

btw co TY amsz za motor w tej be siodemce ?? :przebiegly:

odpowiem za rafała moze

2.0 TFSi

potwierdzam :evil:

Potwierdzam potwierdzam jak ładnie pracuje. Pamiętam jak jeżdziliśmy na spoty na sharpa z Majkim :) się działo po drodze :tongue4:

już niedługo znów się zacznie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.