Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to moge zawsze po was wyjechać... za oś. Wrzosy jeśli się orientujecie...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzechu w pracy jest niestety :kwasny: no nic to miłego grillowania :>

Opublikowano

no szkoda trudno :( może ktoś w razie co by się wybrał z Tobą , Agnieszka też będzie także no jak tam chcesz:)

Opublikowano

Blondi89 ,wera :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :rant: ja wam sie pośmieje z mojej niuni!! :rant: wycieraczke już mam :tongue4: ide za chwile zakładać :tongue4:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 17:30_________________________________________________Kempes ty też :shocked: jeszcze troche to ci cycki urosną :polew:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 17:32_________________________________________________Blondi98 :polew: Grześ jutro do mnie przyjeżdża na wymiane wahaczy :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Blondi89 ,wera :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :rant: ja wam sie pośmieje z mojej niuni!! :rant: wycieraczke już mam :tongue4: ide za chwile zakładać :tongue4:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 17:30_________________________________________________Kempes ty też :shocked: jeszcze troche to ci cycki urosną :polew:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 17:32_________________________________________________Blondi98 :polew: Grześ jutro do mnie przyjeżdża na wymiane wahaczy :tongue4: :tongue4:

w końcu z kogoś trzeba :polew:

Opublikowano

idziesz dziś na nocke? albo ogólnie do pracy? :naughty:

Opublikowano

ja właśnie wróciłem z Gdańska... dziś całkiem spokojnie jechałem (cała trasa 120-140) - średnie spalanie 6,2 :naughty:

Opublikowano
http://www.tunersandmodels.com/wp/wp-content/uploads/2009/06/leavenworth-drive-2009-515.jpg to sie nazywa gleba :naughty:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 19:45_________________________________________________http://img388.imageshack.us/img388/1393/14wg65ltz2.jpg :mysli: ładne :kox:
Opublikowano

idziesz dziś na nocke? albo ogólnie do pracy? :naughty:

to było do mnie ???? jak co mam wolneee hhheeehheee no i ... :drunk:

Opublikowano
:hi: siema pijaki :decayed::naughty:
Opublikowano

[quote name=wera :) ]

idziesz dziś na nocke? albo ogólnie do pracy? :naughty:

to było do mnie ???? jak co mam wolneee hhheeehheee no i ... :drunk:

:kwasny: a chciałem pare części ci wykręcić za to gadanie :tongue4::polew:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

do :bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Damian, jak tam wczorajsza podróż Hondą?Dojechaliscie hhehhehehehe. :decayed:

Ja specjalnie nic nie piłem ,czekałem bo moze bym musiał was holować :polew:

Opublikowano

Damian, jak tam wczorajsza podróż Hondą?Dojechaliscie hhehhehehehe. :decayed:

Ja specjalnie nic nie piłem ,czekałem bo moze bym musiał was holować :polew:

ojj powiem Ci że ta podróż była bardzo szybka... szczególnie na Broniewskiego i Bydgoskiej ... to dobrze że nie piłeś bo ]momentami było gorąco ... ale Majki trzymał "Noge" na pulsie :polew: oczywiście jazda odbyła się na zrobionych halogenach :decayed: ale to i tak nic... wieczorem padł pomysł jazdy do Ciechocinka... a tam się już działo troche ... szczególnie gdy Marcin zatrzymał się pod ukrytą kamerą :kox: :kox: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

[quote name=wera :) ]

idziesz dziś na nocke? albo ogólnie do pracy? :naughty:

to było do mnie ???? jak co mam wolneee hhheeehheee no i ... :drunk:

:kwasny: a chciałem pare części ci wykręcić za to gadanie :tongue4::polew:

tak tez myślałam ... nie dał byś rady :silacz::vava::polew: :polew:

dziś pogoda ładna wiec miłego dnia życzę wszystkim

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 10:15_________________________________________________wera do pracy!! nie możesz mieć tak dobrze jak ja :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.