Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

:siema:

Reniu wrzuc w nagłówek kiedy kolejny spot

Opublikowano

Zrobione :cool1:

Opublikowano
:hi: z Raciborza.Kurka nawet mam tu internet :D
Opublikowano
:hi: Troszkę mnie tu nie było...
Opublikowano

Gdzie balowałeś?[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 11:35_________________________________________________[edit]

Powinni to codziennie pokazywać naszym drogowcom:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1369307/Japan-tsunami-earthquake-Road-repaired-SIX-days-destroyed.html

Opublikowano

Mała przeprowadzka i tymczasowy brak neta na nowym miejscu :cool1:

6 dni?? Mają rozmach skurysyny :P

Opublikowano

Dużo lepiej wyglądają niż w chromie

Opublikowano

Pamiętacie że zachęcałem Was do miłego spędzania czasu i sprawdzenia Waszych umiejętności na torze ?

No to możecie trzymać mnie za słowo i wpaść do mnie za miedzę na następującą imprezę:

Może spodoba się Wam nowa miejscówka i forma spędzania czasu hehehehe

ZAPRASZAM na :

PLAKAT:

39fd49bb15e6565e.jpg

Będzie po mojemu

czyli :

Ścigamy się po rally crossie (poprawiona nawierzchnia i przebudowany tor, choć konfiguracja pozostała podobna)

Bawimy się w kilku śmiesznych konkursach

Grilujemy i miło spędzamy czas :)

Wejście :

15 PLN od samochodu (samochód = karta rajdowa czyli jeśli jednym autem przejechało 4 kierowców którzy chcą brać udział w próbach rajdowych to płacą jak za 4 samochody)

5 PLN od pasażera nie biorącego udziału w wyścigach na torze

Na torze restauracja z nowymi właścicielami karmiącymi dobrze którzy przygotują dla Was jakieś "danie dnia" po taniości.

Znajdziecie tam również parking dla aut spoza grupy VAG

Oprócz tego grilek i dobra zabawa

zapraszajcie rodziny i znajomych

Co by tu dodać ??

Impreza będzie się nieco różnić od moich poprzednich balang bo rozszerzam grono klubów i uczestników.

Opublikowano

:hi: z Raciborza.Kurka nawet mam tu internet :D

:kox:

Opublikowano

Buba ja już chyba kilka stron wcześniej o tym pisałem i jadę :decayed:

Opublikowano

Pamiętacie że zachęcałem Was do miłego spędzania czasu i sprawdzenia Waszych umiejętności na torze ?

No to możecie trzymać mnie za słowo i wpaść do mnie za miedzę na następującą imprezę:

Może spodoba się Wam nowa miejscówka i forma spędzania czasu hehehehe

ZAPRASZAM na :

PLAKAT:

39fd49bb15e6565e.jpg

Będzie po mojemu

czyli :

Ścigamy się po rally crossie (poprawiona nawierzchnia i przebudowany tor, choć konfiguracja pozostała podobna)

Bawimy się w kilku śmiesznych konkursach

Grilujemy i miło spędzamy czas :)

Wejście :

15 PLN od samochodu (samochód = karta rajdowa czyli jeśli jednym autem przejechało 4 kierowców którzy chcą brać udział w próbach rajdowych to płacą jak za 4 samochody)

5 PLN od pasażera nie biorącego udziału w wyścigach na torze

Na torze restauracja z nowymi właścicielami karmiącymi dobrze którzy przygotują dla Was jakieś "danie dnia" po taniości.

Znajdziecie tam również parking dla aut spoza grupy VAG

Oprócz tego grilek i dobra zabawa

zapraszajcie rodziny i znajomych

Co by tu dodać ??

Impreza będzie się nieco różnić od moich poprzednich balang bo rozszerzam grono klubów i uczestników.

kuzwa mi nie pasuje a bym z checia wpadl....[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 16:34_________________________________________________ :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ja się pewnie pojawie.. a można Hondą wystartować? :->

Opublikowano

otwarcie sezonu jest dla VAGów.... ale pewnie hondą można.

Opublikowano

ja się pewnie pojawie.. a można Hondą wystartować? :->

Ci handziarze to sie wszedzie pchaja :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.