Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE

• Artur82

• WIŚNIA

Top użytkownicy w tym temacie

Pamiętacie że zachęcałem Was do miłego spędzania czasu i sprawdzenia Waszych umiejętności na torze ?

No to możecie trzymać mnie za słowo i wpaść do mnie za miedzę na następującą imprezę:

Może spodoba się Wam nowa miejscówka i forma spędzania czasu hehehehe

ZAPRASZAM na :

PLAKAT:

39fd49bb15e6565e.jpg

Będzie po mojemu

czyli :

Ścigamy się po rally crossie (poprawiona nawierzchnia i przebudowany tor, choć konfiguracja pozostała podobna)

Bawimy się w kilku śmiesznych konkursach

Grilujemy i miło spędzamy czas :)

Wejście :

15 PLN od samochodu (samochód = karta rajdowa czyli jeśli jednym autem przejechało 4 kierowców którzy chcą brać udział w próbach rajdowych to płacą jak za 4 samochody)

5 PLN od pasażera nie biorącego udziału w wyścigach na torze

Na torze restauracja z nowymi właścicielami karmiącymi dobrze którzy przygotują dla Was jakieś "danie dnia" po taniości.

Znajdziecie tam również parking dla aut spoza grupy VAG

Oprócz tego grilek i dobra zabawa

zapraszajcie rodziny i znajomych

Co by tu dodać ??

Impreza będzie się nieco różnić od moich poprzednich balang bo rozszerzam grono klubów i uczestników.

Buba ja już chyba kilka stron wcześniej o tym pisałem i jadę :decayed:

Może spodoba się Wam nowa miejscówka i forma spędzania czasu hehehehe

ZAPRASZAM na :

PLAKAT:

39fd49bb15e6565e.jpg

Będzie po mojemu

czyli :

Bawimy się w kilku śmiesznych konkursach

Grilujemy i miło spędzamy czas :)

Wejście :

5 PLN od pasażera nie biorącego udziału w wyścigach na torze

Znajdziecie tam również parking dla aut spoza grupy VAG

Oprócz tego grilek i dobra zabawa

zapraszajcie rodziny i znajomych

Co by tu dodać ??

kuzwa mi nie pasuje a bym z checia wpadl....[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 16:34_________________________________________________ :wallbash: :wallbash: :wallbash:

otwarcie sezonu jest dla VAGów.... ale pewnie hondą można.

ja się pewnie pojawie.. a można Hondą wystartować? :->

Ci handziarze to sie wszedzie pchaja :decayed::naughty:

Chwila moment i nie ma śladu po śniegu ;)

ja właśnie wróciłem z wycieczki z salonu Audi.... niestety nowego A6 jeszcze w salonie nie ma (a głównie to było celem wyprawy), ale za to oglądaliśmy A7... w środku auto MIAZGA. fotele rewelacyjne, wykończenie super... bagażnik malutki, ale wystarczający :kox: patrzyłem też Q5, ale to jest za drogi samochód (nawet używany) i dziwnie mi się w nim siedziało - w Q7 siedzi się o wiele lepiej. A5 też niestety nie było, ale za to stały 3x A4... 2 sedany i jeden avant. szczerze mówiąc myślałem, że avant jest większy... za to jak już sobie ustawiłem wszystko pod siebie to naprawdę auto rewelacyjne :kox: z tyłu sporo więcej miejsca niż w B7 i A3... generalnie auto super i bardzo mi się spodobało :naughty:

w przyszłym tygodniu wracam do 18 cali :gwizdanie:

lampa wypolerowana

wygląda jak nówka :wink4: ale hid-a jeszcze nie będzie bo żarnik był jeden trafiony, teraz trzeba czekać ... :(

:hi:

Pierwsze podejście do przegubów - nieudane; klucze powyginane śruby ani myślą puścić :wallbash:

lampa wypolerowana

cos za gowno kupił? ze nowka a juz zyebana?

:hi:

to mlotkiem yebnij :decayed: zeby odpuscily..

Dropsone młotkiem napierniczaliśmy i nic nie dało - śruba zaczęła się kancerować :wallbash: Trzeba zakupić mocniejsze klucze :mysli: Na duży kwadrat i wziąć rurę od ogrodzenia i niema opcji musi iść. :gwizdanie:

lampa wypolerowana

cos za gowno kupił? ze nowka a juz zyebana?

padaczke ... fakt , ale kase oddali ... i teraz dylemat 4300 czy 5000 ?

u noweka też nie chciało iść ale dałem rade :decayed: