Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: No i mamy znowu śnieg :disgust:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

no u nas do kostek to jest snieg :decayed:

Opublikowano
:bry: ja juz papcie letnie zalozylem
Opublikowano

Chwila moment i nie ma śladu po śniegu ;)

Opublikowano

ja właśnie wróciłem z wycieczki z salonu Audi.... niestety nowego A6 jeszcze w salonie nie ma (a głównie to było celem wyprawy), ale za to oglądaliśmy A7... w środku auto MIAZGA. fotele rewelacyjne, wykończenie super... bagażnik malutki, ale wystarczający :kox: patrzyłem też Q5, ale to jest za drogi samochód (nawet używany) i dziwnie mi się w nim siedziało - w Q7 siedzi się o wiele lepiej. A5 też niestety nie było, ale za to stały 3x A4... 2 sedany i jeden avant. szczerze mówiąc myślałem, że avant jest większy... za to jak już sobie ustawiłem wszystko pod siebie to naprawdę auto rewelacyjne :kox: z tyłu sporo więcej miejsca niż w B7 i A3... generalnie auto super i bardzo mi się spodobało :naughty:

w przyszłym tygodniu wracam do 18 cali :gwizdanie:

Opublikowano

lampa wypolerowana

wygląda jak nówka :wink4: ale hid-a jeszcze nie będzie bo żarnik był jeden trafiony, teraz trzeba czekać ... :(

Opublikowano

:hi:

Pierwsze podejście do przegubów - nieudane; klucze powyginane śruby ani myślą puścić :wallbash:

Opublikowano

lampa wypolerowana

wygląda jak nówka :wink4: ale hid-a jeszcze nie będzie bo żarnik był jeden trafiony, teraz trzeba czekać ... :(

cos za gowno kupił? ze nowka a juz zyebana?

:hi:

Pierwsze podejście do przegubów - nieudane; klucze powyginane śruby ani myślą puścić :wallbash:

to mlotkiem yebnij :decayed: zeby odpuscily..

Opublikowano

Dropsone młotkiem napierniczaliśmy i nic nie dało - śruba zaczęła się kancerować :wallbash: Trzeba zakupić mocniejsze klucze :mysli: Na duży kwadrat i wziąć rurę od ogrodzenia i niema opcji musi iść. :gwizdanie:

Opublikowano

lampa wypolerowana

wygląda jak nówka :wink4: ale hid-a jeszcze nie będzie bo żarnik był jeden trafiony, teraz trzeba czekać ... :(

cos za gowno kupił? ze nowka a juz zyebana?

padaczke ... fakt , ale kase oddali ... i teraz dylemat 4300 czy 5000 ?

Opublikowano

Dropsone młotkiem napierniczaliśmy i nic nie dało - śruba zaczęła się kancerować :wallbash: Trzeba zakupić mocniejsze klucze :mysli: Na duży kwadrat i wziąć rurę od ogrodzenia i niema opcji musi iść. :gwizdanie:

u noweka też nie chciało iść ale dałem rade :decayed:

Opublikowano

wisnia tak przypakowal ze imbus wywinol hehe :polew: Polecamy z wisnia WD 40

Opublikowano

wisnia tak przypakowal ze imbus wywinol hehe :polew: Polecamy z wisnia WD 40

bez WD-40 nie podchodzę do niczego :naughty:

Opublikowano

podszedles do kola i ukreciles :polew: i czekam na nowa piaste :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Wiśniowy poległ jak młody przy końcówce drążka :gwizdanie:

Opublikowano

nie dał rady koncowce ;> :naughty:

jednej nie. zapieczona jak diabli :decayed:

ale miałem przejażdzke autobusem teraz :blink: koleś wogóle hamulca nie uznaje :kox: w zakrętach prawie z foteli ludzie spadali :decayed: ale prawie 10min szybciej niż z innymi kierowcami :good:

Opublikowano

Haha przygody roku :good: przynajmniej jakieś pozytywne wrażenia :polew:

Opublikowano

a jak tam chłopaki z Torunia żyjecie??

kiedy grilla robimy :naughty:

Opublikowano

Zawsze otwarci na propozycje drogi kolego :good: zapodaj termin i coś pomyslimy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.