Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Newman Najlepszego :drunk:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co to znaczy że nie mieściły Ci się? :mysli:

U mnie wchodzą bez ziewania, aczkolwiek dystans 15mm na tył by się przydał bo przy ciasnym i szybkim skręcie opona dotyka do tależyka amora (lekko wyślizgane jest).

Moje są 8" szerokie i mam oponę 235/45/R17, nie wiem dlaczego nie chciały wejść. Przód bez dystansu nie podszedł wcale, a tył głupio wyglądał i też był problem na zakrętach, podobny jak u Ciebie, więc też dołożyłem. Teraz mnie czeka jakieś obniżenie tego wystraszonego kocura :polew:

Opublikowano

No koza jest :decayed:

U mnie mniejszy problem bo opona 225/45R17 o dostansie myslę, tylko nie chciałbym jakiejś lipy kupić. Jakiś H&R z kołnierzem by sięprzydał... :gwizdanie:

Opublikowano

jakby ktoś z Was albo Waszych znajomych szukał bardzo dobrego A6... :gwizdanie: http://otomoto.pl/show?id=C18561743&preview=1

cena jest do sporej negocjacji ;)

Opublikowano

No koza jest :decayed:

U mnie mniejszy problem bo opona 225/45R17 o dostansie myslę, tylko nie chciałbym jakiejś lipy kupić. Jakiś H&R z kołnierzem by sięprzydał... :gwizdanie:

No na zdjęciach kocura nie widać, ale moja zawieszka była nie lada zdziwieniem na wczorajszym spocie :polew: ja dystanse mam sparco 16mm na tył a przód 15mm nie wiem jakiej firmy z tym ze za firmowe trzeba położyć siana.. :kwasny: ja płaciłem za sparco prawie 300 :wallbash:

Opublikowano

wczoraj byłem świadkiem tego wypadku ... jak sie przyjrzeć to za busem widać

Opublikowano

Kierownik, ten link jest do naszego A6 :polew:

Opublikowano

Kierownik, ten link jest do naszego A6 :polew:

widać o czym Kieras myśli :decayed:
Opublikowano

juz poprawione ... link mialem skopiowany bo nagrywam moze klienta Jędrzejowi

Opublikowano

działaj, działaj ;) wspomnij o sporej negocjacji ceny :P im szybciej pójdzie tym szybciej będzie A4 :kox:

Opublikowano

wczoraj byłem świadkiem tego wypadku ... jak sie przyjrzeć to za busem widać

Dwa dni wcześniej po drugiej stronie skrzyzownia po kolizji jeszcze pieszego zgarnęło :wallbash:

Opublikowano

juz od dawna powinna tam być sygnalizacja :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ludzie zjeżdzają tam jak z ronda... bardzo niebezpieczne miejsce.

Opublikowano

zgadzam się... jak jeździłem tamtędy to często były tam stłuczki i wymuszenia :wallbash:

Opublikowano

pany,znajdzie mi ktoś coś na temat jak sprawdzić zawór N75? bo z moim netem to do jutra nie znajde :wallbash:

Opublikowano

pany,znajdzie mi ktoś coś na temat jak sprawdzić zawór N75? bo z moim netem to do jutra nie znajde :wallbash:

podmieniasz zawór od kogoś i tyle
Opublikowano

pany,znajdzie mi ktoś coś na temat jak sprawdzić zawór N75? bo z moim netem to do jutra nie znajde :wallbash:

podmieniasz zawór od kogoś i tyle

a wiesz gdzie on jest? [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 20:35_________________________________________________znaczy,gdzie sie znajduje?

Opublikowano

a wiesz gdzie on jest?

znaczy,gdzie sie znajduje?

pod maską :wink4:
Opublikowano

a wiesz gdzie on jest?

znaczy,gdzie sie znajduje?

pod maską :wink4:

jak nie wiesz to szaka faka :polew: głęboko pod maską :naughty: a mój iplus ledwo strony wczytuje :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.