Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

temat nieaktualny :decayed: jak dziś składałem maszynkę do kupy, zajrzałem z ciekawości pod gumkę od wtyczki,kabelek był przerwany dlatego błąd wyskakiwał zarobiłem na nowo końcówkę, złożyłem przejechałem sie... i stwierdzam że miał chyba od początku ten kabelek przerwany bo nigdy w życiu takiej piz*y nie miał :naughty: zaczynam sie bać nią jeździć :polew: nawet słychać fabryczną pierdziawkę turba :naughty: tylko coś przerywa i szarpie jak sie gaz do podłogi depnie,ale dojdziemy do tego :naughty:

no nie ukrywam że był zamulony Twój samochód ....na pewno nie było czuć tam 180KM :cool1:

ciekawe jak jest faktycznie teraz :naughty::mysli:

rwie jak głupi :naughty: nawet zawór zwrotny słychać,tylko coś sie dławi :kwasny: muszę z Kempesem sie umówić na VAG-a :naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:44_________________________________________________

no troche hmm musze zaslepke spryskow pomalowac

na brzozowej zobacz od leszcyńskiego w lewo skręcasz w inowrocławską i po prawej stronie będziesz miał, albo w widarze na żwirki i wigóry koło wulkanizacjii pry szubińskiej zaraz.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:47_________________________________________________

:hi:

A ja do pracy w tą pogode :wallbash::angry: w przyszłym tygodniu jak będę miała na rano to napewno będzie padał deszcz.

pociesze cie,ja też mam 2 zmiany :kwasny: właśnie w tyrce siedzę :wallbash:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

temat nieaktualny :decayed: jak dziś składałem maszynkę do kupy, zajrzałem z ciekawości pod gumkę od wtyczki,kabelek był przerwany dlatego błąd wyskakiwał zarobiłem na nowo końcówkę, złożyłem przejechałem sie... i stwierdzam że miał chyba od początku ten kabelek przerwany bo nigdy w życiu takiej piz*y nie miał :naughty: zaczynam sie bać nią jeździć :polew: nawet słychać fabryczną pierdziawkę turba :naughty: tylko coś przerywa i szarpie jak sie gaz do podłogi depnie,ale dojdziemy do tego :naughty:

no nie ukrywam że był zamulony Twój samochód ....na pewno nie było czuć tam 180KM :cool1:

ciekawe jak jest faktycznie teraz :naughty::mysli:

rwie jak głupi :naughty: nawet zawór zwrotny słychać,tylko coś sie dławi :kwasny: muszę z Kempesem sie umówić na VAG-a :naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:44_________________________________________________

no troche hmm musze zaslepke spryskow pomalowac

na brzozowej zobacz od leszcyńskiego w lewo skręcasz w inowrocławską i po prawej stronie będziesz miał, albo w widarze na żwirki i wigóry koło wulkanizacjii pry szubińskiej zaraz.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:47_________________________________________________

:hi:

A ja do pracy w tą pogode :wallbash::angry: w przyszłym tygodniu jak będę miała na rano to napewno będzie padał deszcz.

pociesze cie,ja też mam 2 zmiany :kwasny: właśnie w tyrce siedzę :wallbash:

Mój skorumpowany wzrok zauważył słowo - klucz "siedzę" :polew:

Na VAGa możemy się kiedyś umówić jak będzie czas - no problem

Opublikowano

temat nieaktualny :decayed: jak dziś składałem maszynkę do kupy, zajrzałem z ciekawości pod gumkę od wtyczki,kabelek był przerwany dlatego błąd wyskakiwał zarobiłem na nowo końcówkę, złożyłem przejechałem sie... i stwierdzam że miał chyba od początku ten kabelek przerwany bo nigdy w życiu takiej piz*y nie miał :naughty: zaczynam sie bać nią jeździć :polew: nawet słychać fabryczną pierdziawkę turba :naughty: tylko coś przerywa i szarpie jak sie gaz do podłogi depnie,ale dojdziemy do tego :naughty:

no nie ukrywam że był zamulony Twój samochód ....na pewno nie było czuć tam 180KM :cool1:

ciekawe jak jest faktycznie teraz :naughty::mysli:

rwie jak głupi :naughty: nawet zawór zwrotny słychać,tylko coś sie dławi :kwasny: muszę z Kempesem sie umówić na VAG-a :naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:44_________________________________________________

no troche hmm musze zaslepke spryskow pomalowac

na brzozowej zobacz od leszcyńskiego w lewo skręcasz w inowrocławską i po prawej stronie będziesz miał, albo w widarze na żwirki i wigóry koło wulkanizacjii pry szubińskiej zaraz.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:47_________________________________________________

:hi:

A ja do pracy w tą pogode :wallbash::angry: w przyszłym tygodniu jak będę miała na rano to napewno będzie padał deszcz.

pociesze cie,ja też mam 2 zmiany :kwasny: właśnie w tyrce siedzę :wallbash:

Mój skorumpowany wzrok zauważył słowo - klucz "siedzę" :polew:

Na VAGa możemy się kiedyś umówić jak będzie czas - no problem

znaczy sie ciężko pracuje :decayed:

Opublikowano

Koledzy mam pytanko orientujecie się czy kupie samą osłonkę na głośnik do przodu? Dokładnie chodzi mi o ten plastik zakrywający głosnik w boczku od drzwi. Bo dziś go urwałem :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Koledzy mam pytanko orientujecie się czy kupie samą osłonkę na głośnik do przodu? Dokładnie chodzi mi o ten plastik zakrywający głosnik w boczku od drzwi. Bo dziś go urwałem :wallbash: :wallbash:

Myślę, że dostaniesz popytaj osób na forum, które mają auta na części może im coś zostało :wink4: a tak w ogóle to jakiej wielkości tam są głośniki, bo nie wiem jakie wybrać :wink4:

Opublikowano

krzysiek chodzi ci o maskownice :) napewno dostaniesz :)

Opublikowano

Koledzy mam pytanko orientujecie się czy kupie samą osłonkę na głośnik do przodu? Dokładnie chodzi mi o ten plastik zakrywający głosnik w boczku od drzwi. Bo dziś go urwałem :wallbash: :wallbash:

wiedziałem że nie wytrzymasz i przy rozbieraniu urwiesz.. :kox:

Opublikowano

Koledzy mam pytanko orientujecie się czy kupie samą osłonkę na głośnik do przodu? Dokładnie chodzi mi o ten plastik zakrywający głosnik w boczku od drzwi. Bo dziś go urwałem :wallbash: :wallbash:

chyba raczej napewno mam taki....

Opublikowano

:siema:

Dropson oproznij PW...

Opublikowano

oki

Opublikowano

Koledzy mam pytanko orientujecie się czy kupie samą osłonkę na głośnik do przodu? Dokładnie chodzi mi o ten plastik zakrywający głosnik w boczku od drzwi. Bo dziś go urwałem :wallbash: :wallbash:

chyba raczej napewno mam taki....

To jeżeli masz to poproszę na piątek :decayed: :decayed:
Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

Koledzy mam pytanko orientujecie się czy kupie samą osłonkę na głośnik do przodu? Dokładnie chodzi mi o ten plastik zakrywający głosnik w boczku od drzwi. Bo dziś go urwałem :wallbash: :wallbash:

wiedziałem że nie wytrzymasz i przy rozbieraniu urwiesz.. :kox:

Haha też wiedziałem że coś połamie, ale za to głośnik działa :kox:
Opublikowano

Czesci doszly i bedzie rezanie Lampy :naughty: zaslepka spryskow (pomalowanie w kolor) xenon :shocked: zaslepka tylnej wycieraczki :rolleyes: uszczelki silnika :naughty: farby :cool1: wahacze :decayed: tuleje :tongue4: maty grzewcze do foteli na tyl i grzane lustra :gwizdanie: :gwizdanie: trzeba jechac do konara i czesc znich odebrac :gwizdanie: a potem :ad:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 09:48_________________________________________________pytanie ile tych wtyczek i pinow do lamp kupic rozumiem ze to jest na h7

Opublikowano

7x pinów do wtyczek, potrzebujesz 14 pinow ale te z aso sa podwojne i jak je przetniesz na pol to z 7 robi sie 14

Opublikowano

wszystko kupine tylko nie piny i wtyczki :polew: i silniczki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.