Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sonaxy nie są złe, można sprawdzić bo pieniądze nie są aż takie wielkie.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i po kacie :gwizdanie: :kox: nie wiem czemu tak późno się zebrałem :wallbash:

Przy pierwszym przyspieszeniu bez kata poszedł taki bąk, że nic przez niego widać nie było, aż gościu się na następnych światłach do mnie spruł :polew:

Opublikowano

Hehe... to był pierd wolności :laghing2: normalna sprawa :cool1:

Opublikowano

Hehe... to był pierd wolności :laghing2: normalna sprawa :cool1:

Pierd wolności :polew:

Opublikowano

Hehe... to był pierd wolności :laghing2: normalna sprawa :cool1:

Pierd wolności :polew:

zasłona dymna to naturalna broń gluta :wink4:

Opublikowano

Hehe... to był pierd wolności :laghing2: normalna sprawa :cool1:

Reniu ten pierd wolnosci mnie rozje...al :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

LOL! Dostałem SMS od POLICJI :kox:

Kierowco! Nie wszystko naraz! JEDZIESZ? NIE KLIKAJ Pisanie SMS+jazda samochodem=WYPADEK

Zastanów się! Ostrzega Twój operator sieci PLUS i Mazowiecka Policja

Dostałem to samo - pewnie PLUS sponsoruje jakąś akcję.

A tak poza tym

kolesie z CB - jeden ze mną studiował :gwizdanie:

Uderzam w kimono o 1 powrót za kółko :wallbash:

Opublikowano

mam ten komplet od ponad roku

nie wiem jak meguiars ale sonax za ta kase daje rade, lakier jak pupa niemowalka

tak ze Zdecydowanie Polecam

Opublikowano

co tak mało z nas na ogólnopolski się wybiera? póki co od nas są 3 auta...

Opublikowano

co tak mało z nas na ogólnopolski się wybiera? póki co od nas są 3 auta...

wogóle dramat z frekwencją :bag: zobaczymy do końca maja jak to będzie
Opublikowano
:hi: 3 fury,ładnie się zaprezentujemy :wallbash:
Opublikowano

co tak mało z nas na ogólnopolski się wybiera? póki co od nas są 3 auta...

wogóle dramat z frekwencją :bag: zobaczymy do końca maja jak to będzie

jak będzie dużej ilości osób to zintegrujemy się w mniejszym gronie :drunk:

Opublikowano

ja teraz mam możliwość odrestaurować lakier na furce,i naprawić błotnik ale nie mam nawet czasu żeby ją rozebrać tyle zajęć w nowej pracy,od rana do wieczora w tyrce :wallbash:

Opublikowano

Witam,

Będzie ktoś w niedzielę 1.8 ADR i zgodzi się przepływomierz na chwilkę podmienic:)?

Opublikowano

od rana do wieczora w tyrce :wallbash:

z deszczu pod rynne :rolleyes:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:46_________________________________________________

co tak mało z nas na ogólnopolski się wybiera? póki co od nas są 3 auta...

wogóle dramat z frekwencją :bag: zobaczymy do końca maja jak to będzie

jak będzie dużej ilości osób to zintegrujemy się w mniejszym gronie :drunk:

zlot to zlot :decayed: z tego co wiem to jarko nie ma zbytnio czasu na uzupełnianie listy,i jest też sporo osób które jeszcze nie wpłaciły zaliczki [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:47_________________________________________________

3 fury,ładnie się zaprezentujemy :wallbash:

też się deklarowałeś że pojedziesz :naughty:
Opublikowano

Rdzewek chce przyjechać na ogólnopolski... on ma piękne B7 :slina:

Opublikowano

?

Opublikowano

malowane

ogarnij sie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.