Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

halo :)

manny widziany na nakielskiej koło 19 :)

A patrz, zapomniałem pisać że też cię widziałem ;) Pozdrawiam :hi:

awaryjne ci puściłam ale chyba nie zwróciłeś uwagi :>

Widziałem w lusterku ;P

:bry:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

Ma ktos na xboxa call of duty??? :gwizdanie:

Opublikowano

Na na na na na na BOSE gra ;D Póki co poza autem podłączone na próbę. Były małe problemy z kodowaniem radyjka, ale już sprawa opanowana :kox:

Idę montować do auta :evil:

Arturo, Dropsone - Dzięki za pomoc :notworthy:

Opublikowano

No to pięknie :good:

A do mnie leci komplet Lemka :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

No to pięknie :good:

A do mnie leci komplet Lemka :gwizdanie: :naughty:

a do mnie wskaznik doladowania...

Opublikowano

Chyba skończę jutro... Odpalone w aucie "rzucone" luzem grało obiecująco, jutro będzie efekt finalny :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie pakiet oswietlenie na przod tez juz kompletny :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie kompletnie ogarnięty centralny zamek :decayed:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 20:38_________________________________________________Artur daj fotki kierownicy :naughty:

Opublikowano

nie :tongue4:

Opublikowano

u mnie pakiet oswietlenie na przod tez juz kompletny :gwizdanie:

Dzisiaj było łatwiej co? :P Dawaj fotki.
Opublikowano

No to pięknie :good:

A do mnie leci komplet Lemka :gwizdanie: :naughty:

a do mnie wskaznik doladowania...

pewnie na czarno pójdzie od razu? :decayed:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:08_________________________________________________ciekawe czy to coś robi jak z tyłu jest dziura na kable we wskaźniku i jak jej się nie zaślepi to dmucha tam powietrze :mysli: [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:11_________________________________________________aha,znalazłem pod kierownicą w obudowie nad nogami sprężynę około 20cm długa z 12 średnicy nie wiecie po co ona? i gdzie przychodzi? :mysli:

Opublikowano

No to pięknie :good:

A do mnie leci komplet Lemka :gwizdanie: :naughty:

a do mnie wskaznik doladowania...

pewnie na czarno pójdzie od razu? :decayed:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:08_________________________________________________ciekawe czy to coś robi jak z tyłu jest dziura na kable we wskaźniku i jak jej się nie zaślepi to dmucha tam powietrze :mysli: [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:11_________________________________________________aha,znalazłem pod kierownicą w obudowie nad nogami sprężynę około 20cm długa z 12 średnicy nie wiecie po co ona? i gdzie przychodzi? :mysli:

Wiśnia to pewnie zapasowa z zawieszenia bo wymiary spore :polew: ,a ja mam skrzynie założoną :dance2:

Opublikowano

Dropson jakis DIY zrob przy montazu tego wskaznika doładowania [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 23:36_________________________________________________zdjecier kiery:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126706.new#new

Opublikowano

elegancko wyszła kiera :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.