Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a roboty pełno :wallbash:

co Ty opowiadasz ..... wolne :kox:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a roboty pełno :wallbash:

a ja nic dalej godziwego na wakacje nie mogę znaleźć :wallbash:

Opublikowano

a roboty pełno :wallbash:

co Ty opowiadasz ..... wolne :kox:

pogadamy w październiku jak zacznie mi się rok akademicki.. i kto będzie pisał, że ma wolne... :cool1:

Opublikowano

a roboty pełno :wallbash:

co Ty opowiadasz ..... wolne :kox:

pogadamy w październiku jak zacznie mi się rok akademicki.. i kto będzie pisał, że ma wolne... :cool1:

:embarrassed:
Opublikowano

ja juz tez wpadłem w pourlopowy wir pracy... :(

Opublikowano

Trauma po powrocie z urlopu, co? :kox:

***

Artur, Manny, Jędrek... odbierzcie PM, gwiazdor w tym roku przyniósł prezenty wcześniej :naughty:

Opublikowano

Reniu jesteś wielki! teraz to mam dopiero dylemat :mysli:

Opublikowano

No nic mi nie mow Reniu.. tak mi sie nie chceeeeeeeeeeeeeee.....

a nad morzem piwko rybki grile..... etc... miodzio.. fakkkkkkk

Opublikowano

No nic mi nie mow Reniu.. tak mi sie nie chceeeeeeeeeeeeeee.....

a nad morzem piwko rybki grile..... etc... miodzio.. fakkkkkkk

też tak miałem.. nad morzem ludzie się bawią.. odpoczywają.. a tutaj do pracy trzeba...

Opublikowano

po osielsku buja się piękny czarny Nissan Skyline :slina: :slina: :slina: :slina:

2 razy mnie dzisiaj objechał na Szosie Gdańskiej :decayed:

taki:

Black-Nissan-Skyline-GT-R-R34.jpg

:slina:

Opublikowano

Trauma po powrocie z urlopu, co? :kox:

***

Artur, Manny, Jędrek... odbierzcie PM, gwiazdor w tym roku przyniósł prezenty wcześniej :naughty:

Dziękujemy gwiazdorku :D

Opublikowano

Reniu jesteś wielki! teraz to mam dopiero dylemat :mysli:

Jedrek, manny, a pokazcie Swoje VT :mysli:

Opublikowano

po osielsku buja się piękny czarny Nissan Skyline :slina: :slina: :slina: :slina:

2 razy mnie dzisiaj objechał na Szosie Gdańskiej :decayed:

taki:

Black-Nissan-Skyline-GT-R-R34.jpg

:slina:

widziałem go w Bdg :slina: :slina:

Opublikowano

Reniu jesteś wielki! teraz to mam dopiero dylemat :mysli:

Jedrek, manny, a pokazcie Swoje VT :mysli:

Mój wątek :good:

Opublikowano

mam nadzieję, że Reniu się nie obrazi :gwizdanie:

jedrektyl2.jpg

jedrekfront.jpg

jedrekfront2.jpg

teraz mam dylemat, które felgi wybrać :decayed:

Opublikowano

o f*ck...tez bym nie wiedział, które felgi wybrać :mysli:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 09:22_________________________________________________ja tez nie wiem co wybrać:

arturrs6.jpg

arturavus.jpg

ale raczej zostane przy swoich :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 09:24_________________________________________________tu poproszę o wypowiedzi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126706.540

Opublikowano

mam nadzieję, że Reniu się nie obrazi :gwizdanie:

jedrektyl2.jpg

jedrekfront.jpg

jedrekfront2.jpg

teraz mam dylemat, które felgi wybrać :decayed:

Jedrek moim zdaniem zdecydowanie te ze srodkowego VT :) Ale to tylko moje zdanie

o f*ck...tez bym nie wiedział, które felgi wybrać :mysli:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 09:22_________________________________________________ja tez nie wiem co wybrać:

arturrs6.jpg

arturavus.jpg

ale raczej zostane przy swoich :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 09:24_________________________________________________tu poproszę o wypowiedzi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126706.540

A u Ciebie Artur mysle ze faktycznie te co masz sa :good:

Opublikowano

A ja wiem co wybrać :P

A u was chłopaki tak jak Karol prawi :good:

Kierownica mi się zupełnie przetarła :polew: Na dniach będzie nowa skórka :evil:

BTW

Chce ktoś coś od TOM77? Ja będę brał graty, można by się przesyłką podzielić...

Opublikowano

no to Karolusss i ja się z Tobą zgodzę...zostaje przy RS4 :evil: a Jedrek Tobie również proponuje te ze środkowego Vt :good:

Opublikowano

dzięki za rady :hi: do zmiany felg jeszcze trochę czasu więc mam czas do namyśleń.. a nóż urodzi mi się jeszcze inna wizja :decayed: co do jutrzejszego spota to odpadam jak mówiłem gdyż o 11 wyjeżdżam..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.