Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:sarcastic:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co do spalania disla wierzycie lub nie mojej młodej peugeot 307 2.0 HDI 136 kucy na trasie przy 90km/h równej drodzę na 6 biegu potrafi spalić 3 do 4 litrów

my pisaliśmy o spalaniu ropy a nie oleju silnikowego :cool1:

nie Grześ,to nie żaba żeby olej palił :naughty:

Opublikowano

a co do spalania disla wierzycie lub nie mojej młodej peugeot 307 2.0 HDI 136 kucy na trasie przy 90km/h równej drodzę na 6 biegu potrafi spalić 3 do 4 litrów

my pisaliśmy o spalaniu ropy a nie oleju silnikowego :cool1:

nie Grześ,to nie żaba żeby olej palił :naughty:

Wiśnia teraz nie zwalaj na żabę...Grzechu już Cię sprzedał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A słyszałem że żaba wzorem Majkela z Jacksonów che się piz*nąć na biało :kox:

ogrod_bot._again_004_Small.jpg

...ile w tym prawdy? :cool1:

Opublikowano

A słyszałem że żaba wzorem Majkela z Jacksonów che się piz*nąć na biało :kox:

ogrod_bot._again_004_Small.jpg

...ile w tym prawdy? :cool1:

szanse są 50/50 bo dzisiaj byłem autko oglądać i się waham co robić :mysli:

jeszcze była opcja na S4 b5 ale jak poczytałem o założeniu tam gazu to podziękowałem :kwasny:

Opublikowano

no właśnie Grześ napisz coś na PW... :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie Grześ napisz coś na PW... :gwizdanie:

coś tam wysłałem :naughty:
Opublikowano

Siakieś tajemnice koledzy robocie :thumbdown:

Mam nadzieję Grzechu, że nowy projekt zakłada coś więcej niż comeback do stali i kozy :naughty:

Opublikowano

A słyszałem że żaba wzorem Majkela z Jacksonów che się piz*nąć na biało :kox:

ogrod_bot._again_004_Small.jpg

...ile w tym prawdy? :cool1:

szanse są 50/50 bo dzisiaj byłem autko oglądać i się waham co robić :mysli:

jeszcze była opcja na S4 b5 ale jak poczytałem o założeniu tam gazu to podziękowałem :kwasny:

eska z gazem :good: i to tak bez odezwu..... przeciez pare stron temu byla dyskusja na temat gazu w takich autach... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Grzegorz miał dużo różnych pomysłów... czekamy na rozwój wydarzeń... :naughty:

Opublikowano

Grzegorz miał dużo różnych pomysłów... czekamy na rozwój wydarzeń... :naughty:

ta... i na koniec kupi TICO w gazie :naughty:

Opublikowano

A słyszałem że żaba wzorem Majkela z Jacksonów che się piz*nąć na biało :kox:

ogrod_bot._again_004_Small.jpg

...ile w tym prawdy? :cool1:

szanse są 50/50 bo dzisiaj byłem autko oglądać i się waham co robić :mysli:

jeszcze była opcja na S4 b5 ale jak poczytałem o założeniu tam gazu to podziękowałem :kwasny:

eska z gazem :good: i to tak bez odezwu..... przeciez pare stron temu byla dyskusja na temat gazu w takich autach... :polew: :polew: :polew: :polew:

no właśnie ktoś tutaj ciśnoł na 2.8 / 3.0 że gazu się do takich silników nie zakłada.... a teraz nagle gaz do 2.7Biturbo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: coś tutaj nie teges... [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 09:38_________________________________________________malina :slina: :slina:

http://allegro.pl/tico-z-gazem-ekonomiczne-i1743340867.html[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 09:42_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A ja proponuje zakończyć temat o spalaniu bo kto z dislowców za 25 zł robi 100 km ? :gwizdanie:

temat długi i zawiły jak rzeka można by wymieniac atuty disla i benzyny chyba do konca wakacji i nie doszlibyśmy do porozumienia :)

a Wiśnia , niskoiszeroko ma wajchy w boschu :wink4:

Opublikowano

A ja proponuje zakończyć temat o spalaniu bo kto z dislowców za 25 zł robi 100 km ? :gwizdanie:

temat długi i zawiły jak rzeka można by wymieniac atuty disla i benzyny chyba do konca wakacji i nie doszlibyśmy do porozumienia :)

a Wiśnia , niskoiszeroko ma wajchy w boschu :wink4:

yhymm... te lampy z przodu to ma :thumbdown::sick3: [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 10:05_________________________________________________

A słyszałem że żaba wzorem Majkela z Jacksonów che się piz*nąć na biało :kox:

ogrod_bot._again_004_Small.jpg

...ile w tym prawdy? :cool1:

szanse są 50/50 bo dzisiaj byłem autko oglądać i się waham co robić :mysli:

jeszcze była opcja na S4 b5 ale jak poczytałem o założeniu tam gazu to podziękowałem :kwasny:

eska z gazem :good: i to tak bez odezwu..... przeciez pare stron temu byla dyskusja na temat gazu w takich autach... :polew: :polew: :polew: :polew:

no właśnie ktoś tutaj ciśnoł na 2.8 / 3.0 że gazu się do takich silników nie zakłada.... a teraz nagle gaz do 2.7Biturbo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: coś tutaj nie teges... [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 09:38_________________________________________________malina :slina: :slina:

http://allegro.pl/tico-z-gazem-ekonomiczne-i1743340867.html[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 09:42_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

i ten lakier metalic :slina: :slina: :jerk: :jerk:

Opublikowano

A ja proponuje zakończyć temat o spalaniu bo kto z dislowców za 25 zł robi 100 km ? :gwizdanie:

temat długi i zawiły jak rzeka można by wymieniac atuty disla i benzyny chyba do konca wakacji i nie doszlibyśmy do porozumienia :)

a Wiśnia , niskoiszeroko ma wajchy w boschu :wink4:

a bywaja tacy[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 10:36_________________________________________________

malina :slina: :slina:

http://allegro.pl/tico-z-gazem-ekonomiczne-i1743340867.html[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 09:42

ej tez takiego mialem 2000r na tamte czasy 4letnie auto nowka gaz po kompletnej wymianie blacharki.... igielka tylko kolo zapasowe sie nie miescilo do bagaznika :naughty:

Opublikowano

A ja proponuje zakończyć temat o spalaniu bo kto z dislowców za 25 zł robi 100 km ? :gwizdanie:

temat długi i zawiły jak rzeka można by wymieniac atuty disla i benzyny chyba do konca wakacji i nie doszlibyśmy do porozumienia :)

a Wiśnia , niskoiszeroko ma wajchy w boschu :wink4:

a bywaja tacy

Moja siostra potrafi zjeść do nawet do 20zł za 100km w 1.9TDI 110PS. Tylko turbina odmawia posłuszeństwa po jakimś czasie :polew:

Opublikowano

:bry:

Rafi czy to Ty jechałeś jakoś niedawno w okolicach focusa? bo coś mi znajome numery rejestracyjne mignęły po drugiej stronie jezdni :decayed:

Opublikowano

:bry:

Rafi czy to Ty jechałeś jakoś niedawno w okolicach focusa? bo coś mi znajome numery rejestracyjne mignęły po drugiej stronie jezdni :decayed:

Rafi chyba dzisiaj na 12 godzin poszedł do roboty...

Opublikowano

:bry:

Rafi czy to Ty jechałeś jakoś niedawno w okolicach focusa? bo coś mi znajome numery rejestracyjne mignęły po drugiej stronie jezdni :decayed:

Rafi chyba dzisiaj na 12 godzin poszedł do roboty...

dzis 12 i jutro tez 12 godzin a po wyscigach to wogole wstac sie nie chcialo

Opublikowano

RAfi a sprobowales sil ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.