Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rafi byl ze mna ja brałem sie z Majkim AUDI WYGRYWA !!!

no to nic tylko pogratulować :good:

Majki szkoda, bo myślałem i gdzieś czytałem, że "Nie dogonisz japońca bo kręci do końca" :wink4:

PS. Jutro jest jakiś spot?? Jeśli w Bydgoszczy to oderwę się na chwilę od pisania pracy :wallbash:

widzę ze masz radochę :polew:

ja nie ubolewam z tego powodu, zjebałem start i tyle :gwizdanie: widzialem jak juz na 3 zaczałem się zbliżać także rewanż nie unikniony jest :mysli:

a tak na marginesie to czekam na Ciebie robaczku z mocnym dieslem... podobno :naughty:

majki szaleje :naughty: z drugiej strony,ciekawe kto by wygrał :mysli:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajne fotele w tym audi .. recaro ale nie skorzane i to jeszcze w tej samej tapicerce co moja.... ehhhh przydalyby mi sie takie :)

Opublikowano

Majki jesli pijesz do mnie to ja nie mam radochy...poprsotu zacytowałem...ale skoro nalegasz to kiedys sie ustawimy...dam Tobie radość z wyjaśnienia mnie :wink4:

Opublikowano

[/size]_________________________________________________widzę kolejne auto od nas na sprzedaż... http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbane-oryginalny-przebieg-recaro-i1753645648.html

:bry: a autko naszego nowego kolegi szymona

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

[/size]_________________________________________________widzę kolejne auto od nas na sprzedaż... http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbane-oryginalny-przebieg-recaro-i1753645648.html

:bry: a autko naszego nowego kolegi szymona

...a telefon milczy :polew:

ja mogę zadzwonić,ale tylko w sprawie foteli z tego auta :kox:

Opublikowano

Spontaniczny Spot 09.08.2011 Bydgoszcz:

1. Reniu

2. ArturB6

3. Manny90

4. Jedrekx

5. wera

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

[/size]_________________________________________________widzę kolejne auto od nas na sprzedaż... http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbane-oryginalny-przebieg-recaro-i1753645648.html

:bry: a autko naszego nowego kolegi szymona

...a telefon milczy :polew:

ja mogę zadzwonić,ale tylko w sprawie foteli z tego auta :kox:

fotele sa w zestawie z całą reszta :>

jakby ktos z forum był zainteresowany kupnem to zapewniam minus 1000pln od ceny :blink:

btw:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-full-serwis-C20051058.html

Opublikowano

Majki szkoda, bo myślałem i gdzieś czytałem, że "Nie dogonisz japońca bo kręci do końca" :wink4:

może i japońce kręcą do końca....ale dieselki ciągną od dołu :naughty:
Opublikowano

Miszcz Ty sprzedajesz B5 czy tą B6 srebrna??

Opublikowano

To i to :P

Opublikowano

Artur Twoja fura widziana dzisiaj pod TESCO :>

Opublikowano

Artur Twoja fura widziana dzisiaj pod TESCO :>

tak tak przed chwila wrocilem :tongue4:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

Miszcz Ty sprzedajesz B5 czy tą B6 srebrna??

ArturB6 obie :)

dzisiaj koncze prace o 19 wiec nie wiem czy dam rade wpasc na spot :thumbdown:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 07:56_________________________________________________

To i to :P

:good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Darek... dopisz się do spota :naughty:

Spontaniczny Spot 09.08.2011 Bydgoszcz:

1. Reniu

2. ArturB6

3. Manny90

4. Jedrekx

5. wera

Opublikowano

widać się dobrze powodzi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.