Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

ja się na chwile pojawię :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 16:09_________________________________________________Reniu skąd Cie zgarnąć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

podjade do was jak mozna ?

Jest taka tradycja, że na pierwszym spocie spuszczamy ludziom powietrze z kół, jak ci to nie przeszkadza to można :hi::evil:

Żartuję oczywiście :kox: Pewnie, że można, każdy jest mile widziany :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciskam z tej popierdółki co mam, ile mogę :D cykasz pro imprezy to też być wpadł z zawodowym okiem ;)

Foty jak foty, dokumentacja jest :przebiegly:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:30_________________________________________________[br]

alkool... a w zimę to takie mamy zabawy :D

Audi A4 2.8 Quattro Snow donuts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne zdjęcia :)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:40_________________________________________________Reniu to mnie tez czeka zimą quattro heheeh zabawa fajna

Trzeba będzie trenować. [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:43_________________________________________________manny90 ty masz dziewczynę z Kruszyna jak tam to pozdrów Teściową przyszłą Zosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem wpaść pod łuczniczkę,ale musiałem do weterynarza jechać z kotem i nie wyrobiłem sie w czasie :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne zdjęcia :)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:40_________________________________________________Reniu to mnie tez czeka zimą quattro heheeh zabawa fajna

Trzeba będzie trenować. [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:43_________________________________________________manny90 ty masz dziewczynę z Kruszyna jak tam to pozdrów Teściową przyszłą Zosie

O cholera, świat jest mały :P To jeszcze powiedz dokładnie od kogo mam pozdrowić (może być PW)

MOMENT!

Kojarzę!

Kasia Targowska?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kojażyłem, że gdzieś widziałem tę furę :gwizdanie: A nawet chciałem kalendarzyk ci dać jak byłeś w Kruszynie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...