Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

to jak tam panowie.. jadziem na ten zlot?

w sobote jakas wieksza kolumna?

trzeba by zaczać sie ustawiać co gdzie jak

najlepiej zbiórka by wypadla za bydgoszcza tam w tej leśnej chacie gdzie sie skreca w prawo do samociazka z szosy koronowskiej

what do ya think?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

dobre będą? :naughty:

http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-wzor-rs4-18-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-a8-i1749175577.html

na zlota najlepiej wpadnijcie tak w czasie popołudniu-wieczór żeby razem przy ognisku posiedzieć....i tutaj uwaga :

potrzebowałbym liste osób żeby w razie co zamówić więcej kiełbasek (chyba że właścicielka ośrodka zgodzi się żebyście swój prowiant mieli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, ten wzór absolutnie nie widzi mi się w B5 :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje silnik do mojej A4 3.0 TDI BKN i nigdzie nie moge go dostać :wallbash: ma ktoś może namiary na ludzi co tym handlują z góry :notworthy:

czyżbyś kupił ciulowe 3.0 tdi, które trzeba wymienić? :wallbash:

no niestety :wallbash: szukam silnika i BKN nie ma :/ a jak ktoś ma to nie odbiera tel.

[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 11:23_________________________________________________

Koledzy potrzebuje silnik do mojej A4 3.0 TDI BKN i nigdzie nie moge go dostać :wallbash: ma ktoś może namiary na ludzi co tym handlują z góry :notworthy:

szukaj tu : http://allegro.pl/listing.php/search?category=50849&sg=0&string=3.0+TDi&params_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8

alledrogo mam całe oblatane i nic :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newman ja sie bankowo wybieram!!!! na zlot!!

Jesli chodzi o godzine to Grzechu ma racje zeby dac znac wczesniej bo mozna by przy ognisku posiedziec :good: Ja sie pisze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobre ale do jakiego auta? :mysli:

takiego tylko z czarnym dachem dodatkowo,czarnymi lampami i czarnym grillem :cool1:

white_s4brochure_hre_small.jpg

nooo kupiles ese? i sie nie chwalisz?

no ja na zlocik tez sie pisze na sobote.. .chyba ze inaczej jakos chcecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo kupiles ese? i sie nie chwalisz?

Żaba sie esi :naughty:

Również chciałbym się na jeden dzionek wyrwać, puśćcie jakąś listę z terminem i godziną, fajnie było by się wspólnie przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobre ale do jakiego auta? :mysli:

takiego tylko z czarnym dachem dodatkowo,czarnymi lampami i czarnym grillem :cool1:

white_s4brochure_hre_small.jpg

przynajmniej zmieści się do mojego garażu :polew:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:26_________________________________________________images?q=tbn:ANd9GcRED3WrTMsyjRD_QM0TLQ3YTCTLBy_RPTd0R_-F9wUKtdWoMVQPaw[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:36_________________________________________________ :slina: :slina: [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:36_________________________________________________images?q=tbn:ANd9GcShYW8mVJybF8TCcaX__W9XKsqxXFr_bSWp6dRKeJCjUL3A_xPoeQ[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:38_________________________________________________images?q=tbn:ANd9GcSZygFrMN7Zk4G-hPzDSI2pN-UWGv6LbJHXtlH4KVr5qph1bkqk

albo do tej pierwszej czornej takie alu :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj poczekaj jak mnie wena dopadnie :naughty: jak na razie tylko jeżdżę :embarrassed:

kup dieselka to będzie Cię stać na rezanie :naughty:

nie,bo kocham moją burą suke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Poczekaj poczekaj jak mnie wena dopadnie :naughty: jak na razie tylko jeżdżę :embarrassed:

kup dieselka to będzie Cię stać na rezanie :naughty:

nie,bo kocham moją burą suke

burą suke interesuje tylko Twój portfel....nie widzisz jak doi z Ciebie :polew:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 23:00_________________________________________________

Również chciałbym się na jeden dzionek wyrwać, puśćcie jakąś listę z terminem i godziną, fajnie było by się wspólnie przejechać.

moja propozycja (tylko podpowiadam) że najlepiej 20 sierpnia (sobota) tak na 16( już po obiedzie będziemy) i do wieczora na ognisko zostać

i załatwcie sobie kierowców bo Was Poziek "na sucho" nie wypuści :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...