Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam nie narzekam :naughty: jak poszliśmy z moją do WERY usiąść to się za moment wszyscy zeszli,dopiero wróciliśmy

orlyo.jpg:naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajnie, że wpadliście! :good:

Opublikowano

czy jutro robimy spota w BYDGOSZCZY?? bo ja sie pisze jakby co!!! jest jeszcze ktos chetny??

Opublikowano

ja pewnie też bym podjechał :) ja już siedzę w domu więc dla mnie spoko :good:

Opublikowano

jak coś wyjdzie to też mogę podjechać :)

Opublikowano

no to hop z jakąś listą :decayed:

1. ArturB6

2.

PS. Jedrek a Ty juz wrociłeś?? Czyżby zlot był lichy :polew:

Opublikowano

ja pewnie też bym podjechał :) ja już siedzę w domu więc dla mnie spoko :good:

Ja pierdziu.... już w domu? :shocked: chyba do końca coś nie zagrało chociaż Wiśnia tak zachwalał :mysli:

:polew:

*********

Chłopaki, a o której się spotykamy, może bym podjechał (po auto-wywietrzeniu) jak będą z Andim jechał po Cosinę? :mysli:

Opublikowano

ja pewnie też bym podjechał :) ja już siedzę w domu więc dla mnie spoko :good:

Ja pierdziu.... już w domu? :shocked: chyba do końca coś nie zagrało chociaż Wiśnia tak zachwalał :mysli:

:polew:

zachwala swój swojego a tam w HOTACH tez juz sa negatywne opinie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poka, poka :naughty:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 00:31_________________________________________________[br]

LOL... mam koncepta :naughty: jutrzejszy spot nazwijmy "AFTER PARTY" :nabijasie:

PS. idę w kimę bo coś cięzko mi się wyszkuje te literki na klawiaturze :naughty:

Opublikowano
:hi: witam ja na spot dzis jestem na 50/50 zobacze o ktorej bede wracal z Wloclawka :wink4:
Opublikowano

ja pewnie też bym podjechał :) ja już siedzę w domu więc dla mnie spoko :good:

Ja pierdziu.... już w domu? :shocked: chyba do końca coś nie zagrało chociaż Wiśnia tak zachwalał :mysli:

:polew:

*********

Chłopaki, a o której się spotykamy, może bym podjechał (po auto-wywietrzeniu) jak będą z Andim jechał po Cosinę? :mysli:

no wiesz,chlebem i solą mnie nie witali :naughty: ale żeby usiąść pogadać jakoś znalazło czas parę osób.

Opublikowano

ehh od 11:30 do 20:30 w pracy :wallbash:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Witam ja równiez dziekuje za wczorajsze spotkanie. Jedyny plus jaki tam był to że mogliśmy się spotkać w większym gronie niczym spot kuj-pom "ogólnopolski zlot" to jedna wielka pomyłka zero organizacji :) Spanie w przyczepach płacac za pokoje, przywitanie i jakieś pogaduchy to kolejna klęska. Ale chociaż pojechaliśmy coś zjeść bo tam nawet grilla nie było :polew: Pozdro dla obecnych :kox:

Opublikowano

ja pewnie też bym podjechał :) ja już siedzę w domu więc dla mnie spoko :good:

Ja pierdziu.... już w domu? :shocked: chyba do końca coś nie zagrało chociaż Wiśnia tak zachwalał :mysli:

:polew:

*********

Chłopaki, a o której się spotykamy, może bym podjechał (po auto-wywietrzeniu) jak będą z Andim jechał po Cosinę? :mysli:

w domu, w domu. przed 23 dojechałem na noc :)

Opublikowano

:hi:

no mnie dzisiaj nie bedzie na spocie....

Miłej niedzieli wszystkim :buziak:

Opublikowano

:bry: wszystkim

kazdy ma swoje opinie o ogolnopolskim :naughty:

bylo dobrze jak na pierwszy raz

jak sie nie ma co sie lubi - to sie lubi co sie ma :hahaha:

Opublikowano

mnie tylko razi jedno cały czas... przyjechała ekia z Kujawsko-pomorskiego... zero zainteresowania

Opublikowano

ja jednbak dzis tez nie dam rady podjechac na spota ;( dostalem @ z moja praca mgr do poprawek :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.