Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

z rana na obudzenie

Ксюня Алимпиева :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry: też się pisze jutro na spot, ale 18 bo wcześniej nie dam rady :wink4:
Opublikowano

Hey pany ktos od was ma na sprzedanie audi A4 B5 1.9 TDI Avant ? tak do 12tys ?

Opublikowano

Hey pany ktos od was ma na sprzedanie audi A4 B5 1.9 TDI Avant ? tak do 12tys ?

pewnie nikt :decayed: w tych pieniadzach.... niedawno Grzechu sprzedawal swoja ale w sedanie...

Opublikowano

jeszcze sprzedaje... :gwizdanie:

Opublikowano

Hey pany ktos od was ma na sprzedanie audi A4 B5 1.9 TDI Avant ? tak do 12tys ?

prawdopodobnie na przełomie października lub listopada kuzynka będzie chciała sprzedać audi a4 c5 1.9 tdi 1999 r kolor bordowy cena ok. 16.000 nie miał by ktoś kogoś chętnego ???

a nie chciał byś takiego???

Opublikowano

Grzechu, widziałem auto wczoraj na parkingu. ślicznie się prezentuje... blachy PCT jak dobrze zauważyłem?

dobrze widziałeś :decayed:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 19:00_________________________________________________

jeszcze sprzedaje... :gwizdanie:

jep ..... jutro na giełde jade z żabką :gwizdanie:
Opublikowano

od tego gościa na foto w linku kupiłem Bete

zna Go ktoś z Was może albo jego zespół

http://pl.wikipedia.org/wiki/Roan_%28grupa_muzyczna%29

skądś go znam :mysli: gdzie ja go widziałem :mysli:

Opublikowano

od tego gościa na foto w linku kupiłem Bete

zna Go ktoś z Was może albo jego zespół

http://pl.wikipedia.org/wiki/Roan_%28grupa_muzyczna%29

skądś go znam :mysli: gdzie ja go widziałem :mysli:

mówiłeś że w tv Go widziałeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 21:52_________________________________________________to ten co śpiewa

setki razy ten teledysk w tv widziałem ,a teraz od gościa bete kupowałem to nie wiedziałem kto to :blink:

Opublikowano

od tego gościa na foto w linku kupiłem Bete

zna Go ktoś z Was może albo jego zespół

http://pl.wikipedia.org/wiki/Roan_%28grupa_muzyczna%29

skądś go znam :mysli: gdzie ja go widziałem :mysli:

mówiłeś że w tv Go widziałeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 21:52_________________________________________________to ten co śpiewa

setki razy ten teledysk w tv widziałem ,a teraz od gościa bete kupowałem to nie wiedziałem kto to :blink:

dostałeś już płytkę?

Opublikowano

dostałeś już płytkę?

a też chcesz? bo znajomym załatwiłem :decayed:
Opublikowano

to kto jutro będzie? Jakaś lista?

Opublikowano

dostałeś już płytkę?

a też chcesz? bo znajomym załatwiłem :decayed:

dzięki,ale nie słucham takiej muzyki :wink4:

Opublikowano

on jest nauczycielem informatyki :) byłem kiedyś na małym "spotkaniu" uczni z nim

Opublikowano

on jest nauczycielem informatyki :)

wspominał coś że jest nauczycielem
Opublikowano

Hey pany ktos od was ma na sprzedanie audi A4 B5 1.9 TDI Avant ? tak do 12tys ?

Ja moją będę w październiku gonił, ale będę wołał ciut więcej niż 12 tysi.

Cytat: Kierownik Dzisiaj o 22:35

on jest nauczycielem informatyki smiley

wspominał coś że jest nauczycielem

Podniecacie się jakimś grajkiem, a macie swojego DJa w klubie ;) Jak ktoś kupi ode mnie furę to bedzie mógł się na wsi pochwalić że to od DJa Binka hehe Pozdrawiam! :cool1:

Opublikowano

on jest nauczycielem informatyki :)

wspominał coś że jest nauczycielem

patrzałeś ile chleje potworek?

Opublikowano

on jest nauczycielem informatyki :)

wspominał coś że jest nauczycielem

patrzałeś ile chleje potworek?

jak się bawie to ponad 20 pokazuje :decayed: a tak normalnie jak jeźdze to ok 15 :gwizdanie:
Opublikowano

on jest nauczycielem informatyki :)

wspominał coś że jest nauczycielem

patrzałeś ile chleje potworek?

jak się bawie to ponad 20 pokazuje :decayed: a tak normalnie jak jeźdze to ok 15 :gwizdanie:

myslęcinek jutro dalej aktualny?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.