Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: Miłego dzionka
Opublikowano

ja czekam na nowe RS6... to bedzie miazga... z wygladu bije bmw na łeb

http://www.autokrata.pl/artykul/cztery-nowe-audi-z-literka-s-11775

:kox: co prawda nie RS ale S już daje rade

pewnie czytaliście... ale tutaj chłopak włożył wiecej kasy niż wszystkie te klubowe 7 są warte...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=117197.0

Opublikowano

Profi projekt :good:

Opublikowano

:kox: co prawda nie RS ale S już daje rade

S7 jest piękna :)

Opublikowano

a żebym ja to wiedział po prostu chcą mnie wyróżniać :gwizdanie: mieszkanko odebrane jedrek czekam na gosscine:P[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 12:31_________________________________________________http://postimage.org/image/1kr6nt4xw/ a co sadzicie o tym>?? :evil:

Opublikowano

spoko, póki co wyjeżdżam na urlop :gwizdanie: to ja czekam na parapetówkę :naughty:

Opublikowano

a żebym ja to wiedział po prostu chcą mnie wyróżniać :gwizdanie: mieszkanko odebrane jedrek czekam na gosscine:P[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 12:31_________________________________________________http://postimage.org/image/1kr6nt4xw/ a co sadzicie o tym>?? :evil:

Na podnośniku zostawiłeś? :mysli: :mysli:

:polew:

Nie jestem zwolennikiem ściemy szyb bez przodu, albo wszystkie, albo zostawić bez.

Opublikowano

przod jeszcze bedzie[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 12:51_________________________________________________wogole cos mi przod wyzej stoi niz tyl :gwizdanie:

Opublikowano

a żebym ja to wiedział po prostu chcą mnie wyróżniać :gwizdanie: mieszkanko odebrane jedrek czekam na gosscine:P[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 12:31_________________________________________________http://postimage.org/image/1kr6nt4xw/ a co sadzicie o tym>?? :evil:

Na podnośniku zostawiłeś? :mysli: :mysli:

:polew:

:polew:

Nie jestem zwolennikiem ściemy szyb bez przodu, albo wszystkie, albo zostawić bez.

sam tył też daje radę zwłaszcza przy ciemnym samochodzie :decayed: ja nie żałuję, że zrobiłem sam tył... ale teraz już nic nie przyciemniam :decayed:

Opublikowano

widze ze niektorych zazdrosc zżera o BMW? ale audi nigdy nie dorówna komfortowi jazdy Bmw, wygoda jazdy o 100% lepsza niż audi

Opublikowano

jakby zżerało to by BMW kupili które słabiej trzyma cene

Opublikowano

ja osobiście nigdy nie kupię BMW... :gwizdanie: dlaczego? bo nie, są brzydkie. przymierzałem się już 2 lata temu do E90 i zrezygnowałem bo to nie to. (chyba, że mowa o E24 :slina: )

Opublikowano

Powiedzieć można, że niektórych BMW kłuje w oczy ;) Ja tam nie mam uprzedzeń, do E60 w sedanie przesiadł bym się bez ziewnięcia :kox: E39 też jest świetne, ale coraz więcej zepsutej młodzieży nimi jeździ :naughty:

Opublikowano

e90 nie sa zbyt piekne ale e60 jest kozak a mi nie chodzilo o wyglad tylko o komfort jazdyw ktorym bmw naprawde wygrywa

Opublikowano

w sumie ja jeździłem tylko E36 i E38, ale dla mnie jest porównywalne. ja tam nie wiem, mi się nawet dobrze Oplem Vectrą C jeździło... i naprawdę o żadne BMW ja nie jestem zazdrosny. zdecydowanie wolę :audi:

Opublikowano

Większe auto = większy komfort, A4 można porównać do 3er, jeśli myślimy o 5er to trzeba ją skonfrontować z A6 ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.