Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale Biskupiec to chyba już warmińsko-mazurskie? :decayed:

no w sumie tak, nawet nie wiem czemu tutaj zarzuciłem temat..jakoś m i się wydawało blisko do Was :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zagadaj na olsztyńskich bo tam bliżej :good:

Opublikowano

Ja mam taki plan...ale co z tego wyjdzie to jeszcze nie wiadomo :cool1

:good:

byłeś swoją w Samociążku miałem popatrzeć ale jakoś mi wyleciało z głowy :confused4:

jak wpadniesz do BT wtedy oblukam coś tam na modził :wink4:

Opublikowano

plan to ja też mam.. ale co z tego wyjdzie? nie wiem.. :rolleyes:

Opublikowano

zagadaj na olsztyńskich bo tam bliżej :good:

senkju :hi:

Opublikowano

plan to ja też mam.. ale co z tego wyjdzie? nie wiem.. :rolleyes:

ciebie to ja widzę bez żadnego "ale" :decayed:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

No to Avant się przyda :naughty:

Opublikowano

Na zimę? Mogą być, obecne felgi masz ładne, czemu sprzedajesz?

Opublikowano

te co mam chce na zime albo wogole sprzedac schodze nizej na 16

Opublikowano

Te co masz obecnie na zimę to średni pomysł.... 17" i 235 na tyle w zimę? :no:

Jak chcesz zejść do 16" to wybierz takie:

http://moto.allegro.pl/4-alufelgi-vw-audi-5x112-16-wysylka-gratis-i1801097084.html (przykładowa oferta)

Moim zdaniem to najfajniejszy wzór do B5 jeśli szukasz 16"

Opublikowano

Jak chcesz zejść do 16" to wybierz takie:

http://moto.allegro.pl/4-alufelgi-vw-audi-5x112-16-wysylka-gratis-i1801097084.html (przykładowa oferta)

Moim zdaniem to najfajniejszy wzór do B5 jeśli szukasz 16"

Wiśnia chyba chciał takie Swoje sprzedać :mysli: zagadaj Nowek do niego :wink4: może nawet się zamieni z Tobą na te OZ-y za dopłatą :naughty:
Opublikowano

plan to ja też mam.. ale co z tego wyjdzie? nie wiem.. :rolleyes:

ciebie to ja widzę bez żadnego "ale" :decayed:

postaram się, ale brat ma wtedy urodziny.. zobaczymy jak to będzie. chyba, że go wyciągnę też (w końcu też ma audi)

a tak w ogóle to :bry:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Jak chcesz zejść do 16" to wybierz takie:

http://moto.allegro.pl/4-alufelgi-vw-audi-5x112-16-wysylka-gratis-i1801097084.html (przykładowa oferta)

a ja swoje grubo ponad pol roku sprzedawalem i niemoglem sprzedac a teraz prawie kazdy by takie chcial :gwizdanie:

Opublikowano

Widzisz, bo ja nie celowałem w takie :cool1: gdybym takich szukał, to nawet byś nie musiał trudzić się z tworzeniem aukcji ;)

Opublikowano

plan to ja też mam.. ale co z tego wyjdzie? nie wiem.. :rolleyes:

ciebie to ja widzę bez żadnego "ale" :decayed:

postaram się, ale brat ma wtedy urodziny.. zobaczymy jak to będzie. chyba, że go wyciągnę też (w końcu też ma audi)

a tak w ogóle to :bry:

no to widzisz problem rozwiązany :cool1:

:hi: :hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.