Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry filmik Damian :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Damian poszedł mail pocztę sprawdź co tam jest :tongue4:

Opublikowano

no doszło doszło, dziekowac... już teraz nie chce mi się zabardzo kombinować.. najlepiej byłoby te dwa połączyć w jeden, wrzucić dodatkowe zdjecia jakieś i jest reklamówka Kujawsko-Pomorska, będe miał chwile to się może w to pobawie:)

Opublikowano

a są w ogóle jeszcze jakieś zdjęcia? kto jeszcze coś robił?

Opublikowano

chłopaki mają całkiem przyjemne... z ATK http://www.atk.pun.pl/viewtopic.php?pid=6243#p6243[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 23:22_________________________________________________dla mnie ta fota jest kozacka ... http://imageshack.us/photo/my-images/11/dsc07492n.jpg/[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 23:27_________________________________________________porawiłem samą końcówke filmiku bo czegoś brakowało :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 00:35_________________________________________________Dobranoc For All...

Opublikowano

:bry:

ja zaglądam do tamtego wątku, E30 jest jednym z niewielu BMW, które mi się podobają :good:

Opublikowano

zawsze mi się podobały tak zadbane E30.. a do jeśli byłaby w cabrio :boobs::kox:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 10:05_________________________________________________http://moto.allegro.pl/bmw-e30-325-biala-igla-bbs-rs-wa-wa-i1825416776.html

http://moto.allegro.pl/bmw-e30-kabriolet-w-pelni-odrestaurowany-i1841617116.html

Opublikowano

Damian fajny filmik :good:

i wreszcie spocik z akcją :))

i jakie wyniki były ? :naughty:

Opublikowano

zawsze mi się podobały tak zadbane E30.. a do jeśli byłaby w cabrio :boobs::kox:

Normalnie nie wierzę :shocked: pierwszy hejter światka bmw podkoc**je się w E30 :blink:

Żartuję ;):good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

zawsze mi się podobały tak zadbane E30.. a do jeśli byłaby w cabrio :boobs::kox:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 10:05_________________________________________________http://moto.allegro.pl/bmw-e30-325-biala-igla-bbs-rs-wa-wa-i1825416776.html

http://moto.allegro.pl/bmw-e30-kabriolet-w-pelni-odrestaurowany-i1841617116.html

Klasyka nie ma o czym mówić po prostu szacunek dla takich aut :notworthy: ,a tak w ogóle to :bry:

Opublikowano

Damian fajny filmik :good:

i wreszcie spocik z akcją :))

i jakie wyniki były ? :naughty:

Jedrek vs Artur - pierwszy wyścig dla Jedrka (Artur na starcie zamulił), drugi wyścig łeb w łeb...

Krzychu vs Ja :P - krzychu lepszy na starcie ale w miarę szybko go dogoniłem, na mecie jakąś długość samochodu do przodu byłem

Krzychu vs A6 1,9TDI - nawet nie wiem...

A6 19,TDI vs JA - 1:1 (pierwszy wygrany dla mnie, jechałem bez pasażera, kolega w A6 miał balast. W drugą stronę przesiadka była do mnie i A6 wygrało...

Jak się mylę to mnie poprawcie...

Opublikowano

Ja vs Artur - wygrał jak było do przewidzenia Artur ale nie byłem aż tak z tyłu jak myślałem :)

Opublikowano

Ja vs Artur - wygrał jak było do przewidzenia Artur ale nie byłem aż tak z tyłu jak myślałem :)

:notworthy:

Opublikowano

szkoda że kolega z A6 nie chciał ze mną stanąć na kresce. No ale może następnym razem :)

Opublikowano

szkoda że kolega z A6 nie chciał ze mną stanąć na kresce. No ale może następnym razem :)

W sumie to my mogliśmy stanąć...

Opublikowano

no mogliśmy. Następnym razem trzeba :)

Opublikowano

To zaparaszamy do Torunia w piątek o 21 na wyścigi :) Kreska zawsze otwarta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.