Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jedziesz przemek?

Opublikowano

ja nie moge jezdzic autem gdzies do sierody :confused4:

Opublikowano

ja nie moge jezdzic autem gdzies do sierody :confused4:

a co się stało?

Opublikowano

Jędrek ustrzelony na Pelplińskiej ok 17 :naughty:

Opublikowano

ja nie moge jezdzic autem gdzies do sierody :confused4:

a co się stało?

peknieta lekotka

Opublikowano

:hi:

Jakiś spontan dzisiaj??

Opublikowano

Jędrek ustrzelony na Pelplińskiej ok 17 :naughty:

jep, tankowalem bo lecialem do Gdanska.. w drodze powrotnej peklo 250.. z gorki :decayed:

:hi:

Jakiś spontan dzisiaj??

jak wroce z Grudziadza to spoko, w razie czego moge prosic kogos o smsa czy bedzie spontan i jesli tak to o ktorej?

Opublikowano

jak będzie coś wiadomo konkretnie to napiszcie z godzinkę wcześniej na forum żebym zdążył ewentualnie dojechać :)

Opublikowano

Orientuje się ktoś z Was jak jest w b5 z włącznikiem świateł pozycyjnych i mijania? bo mam problem ze wylaczaja mi sie swiatla czasami i gdzie kolwiek szukam nigdzie nie ma samego wlacznika switale podobno jest zespolony z manetka od tempomatu i dlugich ale jak bylem w arpolu to maja tylko manetke do tempomatu kierunkow i dlugich a gdzie od normalnych swiatel? bawil sie juz ktoś z Was z tym?

Opublikowano

Orientuje się ktoś z Was jak jest w b5 z włącznikiem świateł pozycyjnych i mijania? bo mam problem ze wylaczaja mi sie swiatla czasami i gdzie kolwiek szukam nigdzie nie ma samego wlacznika switale podobno jest zespolony z manetka od tempomatu i dlugich ale jak bylem w arpolu to maja tylko manetke do tempomatu kierunkow i dlugich a gdzie od normalnych swiatel? bawil sie juz ktoś z Was z tym?

U mnie wyłączy się zawsze lewe pozycyjne po zamknięciu maski, bo wyczepi się kabelek podczas trzasnięcia maską. Może u Ciebie jest podobnie?

Opublikowano

Jędrek ustrzelony na Pelplińskiej ok 17 :naughty:

jep, tankowalem bo lecialem do Gdanska.. w drodze powrotnej peklo 250.. z gorki :decayed:

:hi:

Jakiś spontan dzisiaj??

jak wroce z Grudziadza to spoko, w razie czego moge prosic kogos o smsa czy bedzie spontan i jesli tak to o ktorej?

230km/h trasa Bydgoszcz- Brzoza tudej :decayed:

Opublikowano

ponad 200km/h to żaden wyczyn :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

ponad 200km/h to żaden wyczyn :gwizdanie:

:decayed:

teraz tak mówisz,a jak miałes żabe to ta prędkość była dla ciebie nieosiągalna :naughty:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 19:15_________________________________________________przyjedź lepiej mi pomóc silnik rozłożyć w mojej suce

Opublikowano

przyjedź lepiej mi pomóc silnik rozłożyć w mojej suce

musiałbym wypić ze 9 browarów żeby to ogarnąć :naughty:
Opublikowano

przyjedź lepiej mi pomóc silnik rozłożyć w mojej suce

musiałbym wypić ze 9 browarów żeby to ogarnąć :naughty:

nauczę cię :naughty:

Opublikowano

nie dzięki :lol1:

ja uczę się diagnostyki BMW bo zakupiłem kable i mam 3 różne programy które chcę opanować perfect :naughty:

Opublikowano

Jędrek ustrzelony na Pelplińskiej ok 17 :naughty:

jep, tankowalem bo lecialem do Gdanska.. w drodze powrotnej peklo 250.. z gorki :decayed:

:hi:

Jakiś spontan dzisiaj??

jak wroce z Grudziadza to spoko, w razie czego moge prosic kogos o smsa czy bedzie spontan i jesli tak to o ktorej?

230km/h trasa Bydgoszcz- Brzoza tudej :decayed:

ponad 200km/h to żaden wyczyn :gwizdanie:

:decayed:

tylko ja mam 170-konnego diesla :cool1: katalogowo V-Max mam 230 km/h :decayed:

Opublikowano

ładnie ładnie chłopaki

mnie ciekawi kto w Toruniu jeździ cccccccccsyczącą białą B6... bo auto prezentuje się mega

Opublikowano

przyjedź lepiej mi pomóc silnik rozłożyć w mojej suce

a co grzebiesz i gdzie??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.