Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobisssssss :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

za pomoc :notworthy: :notworthy: :notworthy:

stary dla mnie to przyjemność :kox:

a największy banan będzie jak odpali :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chłopaki jestem pod wrażeniem Waszej pracy :notworthy: ale Wiśnia i tak jestem zdania, że 4,2 z A8 się tam zmieści przemyśl to :polew:

jeżeli przy okazji wyrezamy Q to czemu nie :naughty:

Opublikowano

chłopaki jestem pod wrażeniem Waszej pracy :notworthy: ale Wiśnia i tak jestem zdania, że 4,2 z A8 się tam zmieści przemyśl to :polew:

jeżeli przy okazji wyrezamy Q to czemu nie :naughty:

no kusi, ale w takim układzie do niedzieli się nie wyrobisz :decayed:

Opublikowano

chłopaki jestem pod wrażeniem Waszej pracy :notworthy: ale Wiśnia i tak jestem zdania, że 4,2 z A8 się tam zmieści przemyśl to :polew:

jeżeli przy okazji wyrezamy Q to czemu nie :naughty:

no kusi, ale w takim układzie do niedzieli się nie wyrobisz :decayed:

takich trzech jak nas dwóch ( ja i Grześ ) ni ma ani jednego :polew:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 21:24_________________________________________________więc kto wie :naughty:

Opublikowano

chłopaki jestem pod wrażeniem Waszej pracy :notworthy: ale Wiśnia i tak jestem zdania, że 4,2 z A8 się tam zmieści przemyśl to :polew:

jeżeli przy okazji wyrezamy Q to czemu nie :naughty:

no kusi, ale w takim układzie do niedzieli się nie wyrobisz :decayed:

takich trzech jak nas dwóch ( ja i Grześ ) ni ma ani jednego :polew:

Reklama:

Serwis grupy VAG. Niskie ceny, miła i fachowa obsługa. :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

chłopaki jestem pod wrażeniem Waszej pracy :notworthy: ale Wiśnia i tak jestem zdania, że 4,2 z A8 się tam zmieści przemyśl to :polew:

jeżeli przy okazji wyrezamy Q to czemu nie :naughty:

no kusi, ale w takim układzie do niedzieli się nie wyrobisz :decayed:

takich trzech jak nas dwóch ( ja i Grześ ) ni ma ani jednego :polew:

Reklama:

Serwis grupy VAG. Niskie ceny, miła i fachowa obsługa. :evil: :evil: :evil:

czułe słowa do składanych aut cyt. Wiśnia "Ty Suko.." :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pany , niech ktoś mi podrzuci koma na PW żebym miał kontakt z którymś w niedziele :wink4:

W razie co to mój : 605-125-294

Opublikowano

chłopaki jestem pod wrażeniem Waszej pracy :notworthy: ale Wiśnia i tak jestem zdania, że 4,2 z A8 się tam zmieści przemyśl to :polew:

jeżeli przy okazji wyrezamy Q to czemu nie :naughty:

no kusi, ale w takim układzie do niedzieli się nie wyrobisz :decayed:

takich trzech jak nas dwóch ( ja i Grześ ) ni ma ani jednego :polew:

Reklama:

Serwis grupy VAG. Niskie ceny, miła i fachowa obsługa. :evil: :evil: :evil:

i kasiorę będziemy trzepać :naughty:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 21:34_________________________________________________

Pany , niech ktoś mi podrzuci koma na PW żebym miał kontakt z którymś w niedziele :wink4:

W razie co to mój : 605-125-294

że niby masz kontakt z Bazą ? :polew:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 21:35_________________________________________________

chłopaki jestem pod wrażeniem Waszej pracy :notworthy: ale Wiśnia i tak jestem zdania, że 4,2 z A8 się tam zmieści przemyśl to :polew:

jeżeli przy okazji wyrezamy Q to czemu nie :naughty:

no kusi, ale w takim układzie do niedzieli się nie wyrobisz :decayed:

takich trzech jak nas dwóch ( ja i Grześ ) ni ma ani jednego :polew:

Reklama:

Serwis grupy VAG. Niskie ceny, miła i fachowa obsługa. :evil: :evil: :evil:

czułe słowa do składanych aut cyt. Wiśnia "Ty Suko.." :polew: :polew: :polew:

ona to lubi :naughty:

Opublikowano

halo jest tu ktoś :dziura:

Opublikowano
:bry: i miłego dnia Wszystkim :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Już po pracy na dziś :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
wszystkie paliwa pójdą w górę :confused4:

......dziękujemy wyborcom PO :hi:

teraz to idziemy na dno jak Titanic z cenami....bo oczywiste jest że pensje będą stać w miejscu lub spadać :gwizdanie:

za droższymi paliwami pójdą w górę ceny w sklepach itd :wallbash:

nie ma to jak optymizm :decayed:

Opublikowano

mi się opłaca, przy mojej nodze A5 pali mi max 7,5 w mieście... w benzynie myślę, że paliłoby "trochę" więcej...

......dziękujemy wyborcom PO :hi:

proszę, polecam się :hi: wolę PO niż PiSiorów albo kretynów kłócących się o krzyż w sejmie :wallbash: no i wiadomo, że wysokie ceny paliw to tylko wina PO :oklaski:

Opublikowano

to wina Unii + PO (przytakują każde polecenie z Brukseli....o nic dla polaków nie walczą)

zresztą to zbyt długi temat żeby go na forum zaczynać :closed:

Opublikowano

racja, lepiej go nie zaczynać bo się pokłócimy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.