Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tu taka cisza dzisiaj :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tu taka cisza dzisiaj :gwizdanie:

wszyscy już śpią :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ja jeszcze nie moge oddać głosu Przemek :disgust: Krótko przed 15 musiałbym pyknąć...

Tak w ogóle to :siema:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 09:58_________________________________________________

co tu taka cisza dzisiaj :gwizdanie:

wszyscy już śpią :tongue4:

tylko my takie nocne marki :polew: widziałem wczoraj twoją brykę pod blokiem,mówiłeś ostatnio że umyjesz a tu czorna jak szatan :doh1:

Opublikowano

:bry:

głos ode mnie poleciał :wink4:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 10:38_________________________________________________

:bry:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 09:58_________________________________________________

co tu taka cisza dzisiaj :gwizdanie:

wszyscy już śpią :tongue4:

tylko my takie nocne marki :polew: widziałem wczoraj twoją brykę pod blokiem,mówiłeś ostatnio że umyjesz a tu czorna jak szatan :doh1:

Grzesiu z nocki wracałeś rano? W porannej mgle nie było widać brudu :tongue4:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 09:58_________________________________________________

co tu taka cisza dzisiaj :gwizdanie:

wszyscy już śpią :tongue4:

tylko my takie nocne marki :polew: widziałem wczoraj twoją brykę pod blokiem,mówiłeś ostatnio że umyjesz a tu czorna jak szatan :doh1:

na następny spot umyję dopiero :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 12:31_________________________________________________

Grzesiu z nocki wracałeś rano? W porannej mgle nie było widać brudu :tongue4

tak prawie z nocki bo trafiło mi się wolne a wracałem ze sklepu byłem po świeży chlebek dla żonki :naughty: dzisiaj mam nockę i weekend wolny :thumbup:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 09:58_________________________________________________

co tu taka cisza dzisiaj :gwizdanie:

wszyscy już śpią :tongue4:

tylko my takie nocne marki :polew: widziałem wczoraj twoją brykę pod blokiem,mówiłeś ostatnio że umyjesz a tu czorna jak szatan :doh1:

na następny spot umyję dopiero :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 12:31_________________________________________________

Grzesiu z nocki wracałeś rano? W porannej mgle nie było widać brudu :tongue4

tak prawie z nocki bo trafiło mi się wolne a wracałem ze sklepu byłem po świeży chlebek dla żonki :naughty: dzisiaj mam nockę i weekend wolny :thumbup:

tak blisko sklep masz i samochodem jeździsz? :polew:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 09:58_________________________________________________

co tu taka cisza dzisiaj :gwizdanie:

wszyscy już śpią :tongue4:

tylko my takie nocne marki :polew: widziałem wczoraj twoją brykę pod blokiem,mówiłeś ostatnio że umyjesz a tu czorna jak szatan :doh1:

na następny spot umyję dopiero :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 12:31_________________________________________________

Grzesiu z nocki wracałeś rano? W porannej mgle nie było widać brudu :tongue4

tak prawie z nocki bo trafiło mi się wolne a wracałem ze sklepu byłem po świeży chlebek dla żonki :naughty: dzisiaj mam nockę i weekend wolny :thumbup:

tak blisko sklep masz i samochodem jeździsz? :polew:

bogaci mogą :cool1:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema: bry dzień :>
Opublikowano

:bry:

Grześ spać nie możesz ??

Pojawiło się słońce :good: - jakaś odmiana od tej mgły :sick3:

Opublikowano

Moi drodzy parafianie, kto w niedzielę jedzie na spota? :cool1:

Opublikowano
:siema: i co tam Bartek przyszły te rzeczy do tych świateł ?
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Grześ spać nie możesz ??

Pojawiło się słońce :good: - jakaś odmiana od tej mgły :sick3:

na nocce nie śpię :polew:
Opublikowano

jakiś nielegalny spot audi pod BP podobno się odbywa :blink:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:21_________________________________________________i to ze Świeckiej ekipy z naszego forum :shocked:

Opublikowano

jakiś nielegalny spot audi pod BP podobno się odbywa :blink:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:21_________________________________________________i to ze Świeckiej ekipy z naszego forum :shocked:

niech ktoś nieoficjalnie ujawni kiedy i gdzie :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

Opublikowano

to ten od żółtych lampek w tym palce maczał :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

:bry:

Krzychu te przekaźnikii jeszcze nie przyszły :wallbash:

jeśli chodzi o dzisiejszą akcję pod BP to ja w tym palców nie maczałem :tongue4: ale z tego co wiem na ten temat to spot ogólnych marek pojazdów jest o 14 i wtedy jest przejazd na Vistule, a tam to hulaj dusza piekła nie ma.. :kox: podejrzewam, że trochę aut będzie jakbyście chłopaki jechali to dajcie znać może chociaż pod BP podjadę bo później nie mam już czasu :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.