Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie i Panie, można głosować na zdjęcia na grudzień jeśli chcecie :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Artur poszedł głos :good:

Opublikowano

Panowie...gdzie w Bydgoszczy można zważyć auto razem z kierowcą??

Pytam bo mam program, do pomiaru mocy i Nm ale najważniejsza jest waga auta

Artur jedź na najbliższy skup złomu :) Tam mają takie fajne wagi że zważą Ciebie samochód i co tam będziesz chciał jeszcze. Na Podmiejskiej w Bydgoszczy jest przykładowo taki skup ale podejrzewam, że większość skupów trochę większych niż "U Zenka za winklem" ma taką wagę.

:hi:

Dokładnie. Skupy złomu, składy węgla... Na flisackiej koło przejazdu kolejowego jest skład z kamieniami itp, tam też wagę mają...

[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 13:44_________________________________________________

:hi:

to kto jeszcze wpadnie dziś pod tesco? :kox:

Na 19 powinienem się wyrobić...

Mi wstępnie też odpowiada...

Opublikowano

Panowie...gdzie w Bydgoszczy można zważyć auto razem z kierowcą??

Pytam bo mam program, do pomiaru mocy i Nm ale najważniejsza jest waga auta

Artur jedź na najbliższy skup złomu :) Tam mają takie fajne wagi że zważą Ciebie samochód i co tam będziesz chciał jeszcze. Na Podmiejskiej w Bydgoszczy jest przykładowo taki skup ale podejrzewam, że większość skupów trochę większych niż "U Zenka za winklem" ma taką wagę.

:hi:

Dokładnie. Skupy złomu, składy węgla... Na flisackiej koło przejazdu kolejowego jest skład z kamieniami itp, tam też wagę mają...

[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 13:44_________________________________________________

:hi:

to kto jeszcze wpadnie dziś pod tesco? :kox:

Na 19 powinienem się wyrobić...

Mi wstępnie też odpowiada...

na dobry numer wysłałem sms'a? :decayed:

Opublikowano

Panowie...gdzie w Bydgoszczy można zważyć auto razem z kierowcą??

Pytam bo mam program, do pomiaru mocy i Nm ale najważniejsza jest waga auta

Artur jedź na najbliższy skup złomu :) Tam mają takie fajne wagi że zważą Ciebie samochód i co tam będziesz chciał jeszcze. Na Podmiejskiej w Bydgoszczy jest przykładowo taki skup ale podejrzewam, że większość skupów trochę większych niż "U Zenka za winklem" ma taką wagę.

:hi:

Dokładnie. Skupy złomu, składy węgla... Na flisackiej koło przejazdu kolejowego jest skład z kamieniami itp, tam też wagę mają...

[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 13:44_________________________________________________

:hi:

to kto jeszcze wpadnie dziś pod tesco? :kox:

Na 19 powinienem się wyrobić...

Mi wstępnie też odpowiada...

na dobry numer wysłałem sms'a? :decayed:

Nic nie dostałem...

Opublikowano

czyli pewnie mam jakiś zły numer.. niektóre numery mi wcięło niestety :confused4:

Opublikowano

:siema:

ja niestety jestem w pracy :wallbash:

ale auto będzie stało heheh to prawie tak jak bym była :D :D

Opublikowano

Właśnie sobie uświadomiłem, że od 18:20 mam zajęcia, więc raczej odpadam. Najwcześniej na 20 się wyrobię...

Opublikowano

oj buła,buła ty to od razu się spisku doszukujesz,przebieg prawdziwy,sprawdziłem :wink4:

Opublikowano

dzięki wszystkim za spota, chętnie bym postał dłużej ale rzeczywiście już w nogi było trochę zimniej :confused4: niemniej jednak było fajnie Was zobaczyć po tak długim czasie :wink4:

Opublikowano

Panowie i Panie, można głosować na zdjęcia na grudzień jeśli chcecie :gwizdanie: :wink4:

sorry ale fotki na grudzien :gwizdanie: Artur glos poszedl :good:

Opublikowano

dzięki za głosy i liczę na więcej :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 21:57_________________________________________________20111123204.jpg

takie naklejki mam na sprzedaż, oczywiscie rozmiar i kolor dowolny

Opublikowano

Dzisiaj na Shellu na grunwaldzkim widziane R8 na toruńskich blachach :slina: Któryś się nie pochwalił na forum?? :polew:

Opublikowano

dzięki za spota :hi: faktycznie trzeba znaleźć cieplejsze miejsce :decayed:

Opublikowano

sorry ale fotki na grudzien :gwizdanie:

mi to mówisz.. strasznie ciężko doprosić się o fotki do kalendarza

Opublikowano

ciężko to zrobić fotkę odpowiadającą porze roku :cool1:

Opublikowano

ciężko to zrobić fotkę odpowiadającą porze roku :cool1:

Artur trzymaj się zdania, że było cholernie zimno, a że śniegu nie było to już nic na to nie poradzisz.. :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

ciężko to zrobić fotkę odpowiadającą porze roku :cool1:

Artur trzymaj się zdania, że było cholernie zimno, a że śniegu nie było to już nic na to nie poradzisz.. :gwizdanie:

:polew:

tak będę mowił ale szans na kalendarz to już nie mam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.