Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

letnie buty założone

czas na poler meqsem :banan:

musti nie przewidujesz juz mrozu??:naughty::naughty:

ne :kox:

teraz tylko długie upalne dni :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

letnie buty założone

czas na poler meqsem :banan:

musti nie przewidujesz juz mrozu??:naughty::naughty:

ne :kox:

teraz tylko długie upalne dni :decayed:

to do BT smigasz na letnich :naughty: przy takiej pogodzie jak dzis pewnie nie bedziesz jedyny :decayed:

Opublikowano
będzie trzeba umyć autko ;d;d

i wypróbować pisak na rysy :naughty:

myślałem że 15" masz to może coś bym miał....

za chwile ide podłubać to zobacze dokładniej, a tak na marginesie po co dajesz fure do lakiernika? zainwestuj w pisaki :polew:

---------- Post added at 11:12 ---------- Previous post was at 11:10 ----------

a ty w chacie jesteś? wolne masz?

Wiśnia nie możliwe, że masz jakąś "ryske" na aucie i chcesz pisaków używać..:polew:

Opublikowano
28c2j6f.jpg
Opublikowano

to co robimy spota czy nie z chęcią bym poznał się w realu i po paczal na wasze autka :)

Opublikowano
będzie trzeba umyć autko ;d;d

i wypróbować pisak na rysy :naughty:

myślałem że 15" masz to może coś bym miał....

za chwile ide podłubać to zobacze dokładniej, a tak na marginesie po co dajesz fure do lakiernika? zainwestuj w pisaki :polew:

---------- Post added at 11:12 ---------- Previous post was at 11:10 ----------

a ty w chacie jesteś? wolne masz?

Wiśnia nie możliwe, że masz jakąś "ryske" na aucie i chcesz pisaków używać..:polew:

zabawne karwa bardzo zabawne :decayed:

---------- Post added at 13:03 ---------- Previous post was at 12:42 ----------

czyli niedziela 16:00 pod Łuczniczką ?

Opublikowano

17:00 daj ludziom dojechać :decayed:

Opublikowano
17:00 daj ludziom dojechać :decayed:

o 17:00 już się ciemno i zimno robi i nic nie widać

Opublikowano

nie przesadzaj nie jest tak źle :whistling: ..takie mody na nowy sezon zrobiłeś, że tylko w świetle dziennym widać? :polew:

Opublikowano

taa rysy zamalowałem pisakiem chciałem się pochwalić :naughty:

Opublikowano

ktoś stąd jeździ w piątki o 21.00 na TRN? (ściiiiganki)

Opublikowano

dzisiaj chyba beda na auli koledzy z atk.... a predzej jedzdzili krzys, damian, majki, z torunia ale juz dlugo sie nieodzywaja

Opublikowano

BUla87 zw Świecia to masz 20 min drogi :P:P ja śmigam z osia i mam 70 :P daje rade w 40 :P

Opublikowano
BUla87 zw Świecia to masz 20 min drogi :P:P ja śmigam z osia i mam 70 :P daje rade w 40 :P

no zgadzam się, ale ja w niedziele pracuje do 13 we Włocławku..:whistling:

Opublikowano

ty to zawsze znajdziesz odpowiedni obrazek do sytuacji :polew: dobre :polew:

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 17:03 ----------

BUla87 zw Świecia to masz 20 min drogi :P:P ja śmigam z osia i mam 70 :P daje rade w 40 :P

jakie 20 :doh: my z dobisem w 10 robimy :naughty: tylko później pół godziny turbina się chłodzi

Opublikowano

taaaa ;)))

Opublikowano

janex coś o tym wie :naughty:

---------- Post added at 17:58 ---------- Previous post was at 17:52 ----------

lepiej mieć na nosie glizde niż na codzień jeździć dieslem :buahaha:

---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 17:58 ----------

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,kradnie-paliwo-granatowym-audi,38526.html#!prettyPhoto buła stary jumaczu :facepalm:

Opublikowano

heh ja tam na swojego klekota nie narzekam najmniej pali w trasie jak się jedzie około 160 mój wcześniejszy tdi to już inna sprawa bo to zabawka była ze 150ps na 240 :P amoment taki ze na 3 kolo gubiły przyczepność :))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.