Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zgadza się wczoraj wyjątkowo długo spot był :kox: Wiśnia młody się skarżył, że jakiś wariat na niego trąbił cały czas :decayed:

:decayed: ja trąbiłem a młoda dlugimi świeciła :polew:

:facepalm::polew:

a tym czasem z nudów....

5d1d44f95e3bca4bm.jpg

:whistling:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
zgadza się wczoraj wyjątkowo długo spot był :kox: Wiśnia młody się skarżył, że jakiś wariat na niego trąbił cały czas :decayed:

:decayed: ja trąbiłem a młoda dlugimi świeciła :polew:

:facepalm::polew:

a tym czasem z nudów....

http://images42.fotosik.pl/324/5d1d44f95e3bca4bm.jpg

:whistling:

omg :facepalm:

Opublikowano
Kempes dzięki za wczorajszego spota :drunk:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

http://allegro.pl/audi-a6-s6-2-7bit-quattro-webasto-recaro-igielka-i2308979571.html :jerk:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

http://allegro.pl/audi-a6-s6-2-7bit-quattro-webasto-recaro-igielka-i2308979571.html :jerk:

Spoko, możemy to powtórzyć

np. dzisiaj :grin:

Opublikowano
zgadza się wczoraj wyjątkowo długo spot był :kox: Wiśnia młody się skarżył, że jakiś wariat na niego trąbił cały czas :decayed:

:decayed: ja trąbiłem a młoda dlugimi świeciła :polew:

:facepalm::polew:

a tym czasem z nudów....

http://images42.fotosik.pl/324/5d1d44f95e3bca4bm.jpg

:whistling:

jak przyjedziesz tak do pracy to jesteś gość :naughty:

Opublikowano
zgadza się wczoraj wyjątkowo długo spot był :kox: Wiśnia młody się skarżył, że jakiś wariat na niego trąbił cały czas :decayed:

:decayed: ja trąbiłem a młoda dlugimi świeciła :polew:

:facepalm::polew:

a tym czasem z nudów....

http://images42.fotosik.pl/324/5d1d44f95e3bca4bm.jpg

:whistling:

jak przyjedziesz tak do pracy to jesteś gość :naughty:

jak już to za szybą będzie a na specjalne okazje będę przykręcał :wink:

Opublikowano

To jak Ludzie - jest jakis zjazd absolwentow Audi ;), kiedys widzialem maly spot na poligonie w Toruniu zaraz za mostem - moze ktoś z Was Pamieta, poprzedniego roku?

Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano

:hi:

Wiśnia

Kilku chłopaków z forum z tego co wiem mialo tomasony , bardzo fajne koła

Opublikowano

Siemka! Jest ktos jeszcze?

Opublikowano

Marcin spokojnie , ludzie odsypiają :wink:

Podejrzewam że może coś dziś wypalić, ale np ja odpadam bo mam nocke ...

Opublikowano
:hi:

Wiśnia

Kilku chłopaków z forum z tego co wiem mialo tomasony , bardzo fajne koła

fajny wzór mają :naughty:

Opublikowano

:hi:

pany jakby ktoś miał do dropsona numer telefonu to prosiłbym o pw, montuję Bose i potrzebuję info

Opublikowano
To jak Ludzie - jest jakis zjazd absolwentow Audi ;), kiedys widzialem maly spot na poligonie w Toruniu zaraz za mostem - moze ktoś z Was Pamieta, poprzedniego roku?

Spot byl w niedziele, mogles przyjechac ;) a spot na poligonie panietam bo nawet A5 juz bylem..

Opublikowano
dobrze by było, w końcu wprowadzić w życie temat grupowej sesji i zrobienia filmiku o naszej grupie, jak mówiłem chętni są do realizacji zdjęć i filmu tylko trzeba ustalić ile osób jest chętnych i czego konkretnie oczekujemy od tej akcji, żeby koszty rozplanować

:good: po 20 maja.....

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:

Namierzony w gdansku.

IMAG0113j_rewqwwn.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

ale tu cisza :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.