Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: właśnie odebrałem moją padlinkę od lakiernika - polerka gotowa :banan::banan::banan:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: właśnie odebrałem moją padlinkę od lakiernika - polerka gotowa :banan::banan::banan:

ile kosztowało i jaki efekt?

Opublikowano

Chłopaki ico z tym pligonem w Toruniu i grilem?? pisze się ktoś.. 17 lub 24 Czerwca... Grill napewno, Bartek może ogarnie Fotografa.. no i miejscówka była dobra na jakieś tam małe sciganie:P

Opublikowano
a Ty wczoraj dałeś ciała bo miałeś być..

oj wiem wiem , myślałem że szybciej wrócę do domu :wallbash:

Opublikowano
Chłopaki ico z tym pligonem w Toruniu i grilem?? pisze się ktoś.. 17 lub 24 Czerwca... Grill napewno, Bartek może ogarnie Fotografa.. no i miejscówka była dobra na jakieś tam małe sciganie:P

jak będzie przyzwoita pogoda to jak najbardziej :thumbup1:

Opublikowano
Chłopaki ico z tym pligonem w Toruniu i grilem?? pisze się ktoś.. 17 lub 24 Czerwca... Grill napewno, Bartek może ogarnie Fotografa.. no i miejscówka była dobra na jakieś tam małe sciganie:P

też się piszę, ale bardziej realny termin na większą grupę będzie 24, niech się wypowiedzą te osoby co pracują na zmiany

Opublikowano
Chłopaki ico z tym pligonem w Toruniu i grilem?? pisze się ktoś.. 17 lub 24 Czerwca... Grill napewno, Bartek może ogarnie Fotografa.. no i miejscówka była dobra na jakieś tam małe sciganie:P

też się piszę, ale bardziej realny termin na większą grupę będzie 24, niech się wypowiedzą te osoby co pracują na zmiany

ja mam wolne także wstępnie - TAK

Opublikowano

ja czy tak czy siak odpadam, mam teraz prace weekendowa do pazdziernika..... :facepalm:

Opublikowano

Newman koszt 200 efekt -

:git:

a tak w ogóle to

:siema:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:siema:

ja się ciągle użeram z błędem 17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Rich - z tego co czytałem na forum dotyczy to kończącego przepływomierza, ale robiłem logi i LMS ma wartości lekko powyżej 100 czyli to nie to. Ma ktoś może jakieś pomysły? Dodam, że auto chodzi normalnie, ciągnie do końca - tylko denerwuje ten ciągle zapalający się check engine (co 100-150 km po skasowaniu). Świece też są ok

Opublikowano
:siema:

ja się ciągle użeram z błędem 17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Rich - z tego co czytałem na forum dotyczy to kończącego przepływomierza, ale robiłem logi i LMS ma wartości lekko powyżej 100 czyli to nie to. Ma ktoś może jakieś pomysły? Dodam, że auto chodzi normalnie, ciągnie do końca - tylko denerwuje ten ciągle zapalający się check engine (co 100-150 km po skasowaniu). Świece też są ok

Audi A6 Klub Polska :: [A6 C5] Komunikat VAG 17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add)

;)

Opublikowano

tylko u mnie przepływka jest okej wszystkie parametry idealnie w normie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.