Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Darek ale i tak bedziesz przekladal same bebechy do swojej

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

dropsone, widziałem dziś Twoje auto na Grudządzkiej w ruchu.. jest petarda :slina:

z zewnatrz to moze wyglada ale w sierodku pobojowisko :facepalm: brak oslon boczkow, jakies kable na wierzchu, az mi sie nie chce wsiadac do sierodka..... jedyne co mnie motywuje ze idzie to wszystko jakos do przodu.... juz nawet jedna szyba tylna dziala w elektryce, razem z domykaniem itp :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Darek ale i tak bedziesz przekladal same bebechy do swojej

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

dropsone, widziałem dziś Twoje auto na Grudządzkiej w ruchu.. jest petarda :slina:

z zewnatrz to moze wyglada ale w sierodku pobojowisko :facepalm: brak oslon boczkow, jakies kable na wierzchu, az mi sie nie chce wsiadac do sierodka..... jedyne co mnie motywuje ze idzie to wszystko jakos do przodu.... juz nawet jedna szyba tylna dziala w elektryce, razem z domykaniem itp :naughty:

czyli ta moge kupic??

pompka centralnego zamka VW GOLF III (2882257493) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

ja tą co grzebalem to byla z golfa III z 96 lub 97r

Opublikowano
Meteorogramy - meteorograms idzie śnieżyca :banan:
Opublikowano

jak by ktos byl chetny to bede jutro na plazie o 20.30 :naughty:

Opublikowano
jak by ktos byl chetny to bede jutro na plazie o 20.30 :naughty:

zostało ci coś z mechanizmu skladania lusterek? chodzi mi o tą zębatkę ze ślimakiem od lewego lustra?

Opublikowano

a co mi mialo zostac jak sam szukam i kompletuje zestaw..... ale kupilem cale lustro lewe skladane ze zbitym szklem za 99zl mysle ze cena dobra

Opublikowano

tylko z przyzwyczajenia w mrozy nie składaj

Opublikowano

najpierw musze to skompletowac...

Opublikowano

dobra .. dzienx dropsone.. podjade jutro i to obejże moze sie nada

Opublikowano
jak by ktos byl chetny to bede jutro na plazie o 20.30 :naughty:

może wlecę się przywitać chociaż w nowym roku jak będę :wink:

Opublikowano

Panowie a może w sobotę zorganizujemy jakiegoś większego spota w końcu ??

Opublikowano
Panowie a może w sobotę zorganizujemy jakiegoś większego spota w końcu ??

dążę do tego od poniedziałku :facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

ale zero wsparcia...

Opublikowano

ja jestem również za.. ale znając życie przyjadą jak zawsze te same osoby :decayed:

Opublikowano

Newman, mam w garażu jakąś pompkę centralnego. Nie mam pojęcia od czego jest i czy podejdzie (jest logo VW, może być od Passata, bo kiedyś mieliśmy). Jak chcesz to moge ci dać, może akurat podejdzie wiatraczek :hi:

Opublikowano

no to lista:

1. Artur82

2. Wisnia

3. Jedrek

Opublikowano
Newman, mam w garażu jakąś pompkę centralnego. Nie mam pojęcia od czego jest i czy podejdzie (jest logo VW, może być od Passata, bo kiedyś mieliśmy). Jak chcesz to moge ci dać, może akurat podejdzie wiatraczek :hi:

No by było ekstra. Dryndnę do Ciebie to się zgadamy. Podziękował !!!

---------- Post dopisany at 06:17 ---------- Poprzedni post napisany at 06:16 ----------

no to lista:

1. Artur82

2. Wisnia

3. Jedrek

A o której Artur planujecie w sobotę? Bo nie wiem jak ciężki będzie piątek wieczorem :)))

Opublikowano

:bry:

Też się pisze na spota jak zawsze :decayed:, ale jadę w sobotę do Włocławka do rodziny i nie wiem czy się wyrobię więc jestem 50/50 :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.