Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

kuzwa ja bylem ostatnio i jak mi zaspiewali za sam ten maly panel pod 4 przyciski do otwierania szyb 180zl to mi sie odechcialo tam jezdzic:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: dzisiaj widziałem takie samo A5 jak masz tylko na chyba 18 z czarnym grillem i wyglądało :kox:

Ten sam kolor? Bo w Bydg jezdza razem z moim 2 w tym kolorze, ta druga ma na caly rok te 17tki, ktore mam na zimowce :wink: Poza tym 18tka na A5 nie wyglada, wiem po sobie :P 19 tez srednio, ale do tego silnika nie ma sensu wiekszego kola zakladac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzisiaj widziałem takie samo A5 jak masz tylko na chyba 18 z czarnym grillem i wyglądało :kox:

Ten sam kolor? Bo w Bydg jezdza razem z moim 2 w tym kolorze, ta druga ma na caly rok te 17tki, ktore mam na zimowce :wink: Poza tym 18tka na A5 nie wyglada, wiem po sobie :P 19 tez srednio, ale do tego silnika nie ma sensu wiekszego kola zakladac :/

ten sam,czarny grill i jakieś duże koło,blach nie widziałem bo leciał jak szatan alejami Jana Pawła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie trzeba sprzedać jak trzeci się taki sam pojawi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Panowie nie wybiera się ktoś czasem do ASO ? :wink:

co potrzbujesz>??

chciałem panel szyb elektrycznych i kostkę halo :decayed: a co jedziesz jakoś tam ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tyle samo co do b5 :facepalm: 178zl bez zadnych znizek

wow, myślałem że taniej będzie do b5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manny tak jak mowilem przez tel - operacja sie udała. najlepsze jest to ze chcialem tą pompę zamontować sobie na spokojnie w garażu. Wziąłem ją do wozu i pojechałem na stacje bo musiałem zatankować... i co .. zonk. bez pompy rygiel od klapki wlewu paliwa jest zamknięty. szokkkk..

musiałem zjechać i na szybko na kablach zamontować - krótki test i .... tadaaaaaaaaaaaaa działa i na razie za***iście.. chyba nawet lepiej niż oryginalna bo szybciej otwiera i krócej pompka chodzi. także na razie megaa hapy

tutaj foto z mojego moda:

20130115144742.jpg

Przełożyłem ten cały plastik, który się nakłada na silnik no i dalej całą górę grafitową bo wirnik od passata 2x wyższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manny tak jak mowilem przez tel - operacja sie udała. najlepsze jest to ze chcialem tą pompę zamontować sobie na spokojnie w garażu. Wziąłem ją do wozu i pojechałem na stacje bo musiałem zatankować... i co .. zonk. bez pompy rygiel od klapki wlewu paliwa jest zamknięty. szokkkk..

musiałem zjechać i na szybko na kablach zamontować - krótki test i .... tadaaaaaaaaaaaaa działa i na razie za***iście.. chyba nawet lepiej niż oryginalna bo szybciej otwiera i krócej pompka chodzi. także na razie megaa hapy

tutaj foto z mojego moda:

http://img803.imageshack.us/img803/719/20130115144742.jpg

Przełożyłem ten cały plastik, który się nakłada na silnik no i dalej całą górę grafitową bo wirnik od passata 2x wyższy

:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...