Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest zaden szal, 17" i troche dojechane, jeszcze dobrze ze dekle sa bo bez dekli to wogole by sie nie oplacalo, niewiem czy jeszcze sa ale byly za 800 ladne II w 18" :naughty:

też widziałem te 18 :wink: jakbym potrzebował Avus-y to do Ciebie bym się zgłosił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

najpierw lampy nieszczęsne :facepalm: potem zawiechę muszę ogarnąć i felga :kox:

regeneracja soczewek? a wiesz chyba mam jedna soczewke ale nie wiem w jakim jest stanie, jutro musze podjechac do garazu to zobacze i ci napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myślałem o regeneracji, jak będziesz miał na uwadze to będę wdzięczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

dropsone.. niestety nie ogarnalem tej pompy

Manny zapodał mi pompe od passata niestety różni sie ona nieznacznie od tej w audi. Na poczatku myslałem ze bedzie gites ale niestety ten wirnik w pasacie jest okoł 1cm grubosci a w audi ma jakies 4mm. przez to cała obudowa tego wirnika jest wyższa. to jeszcze by sie dało przezyc ale odprowadzenia do tych wężyków w audi sa zupełnie w innych miejscach i juz d*pa. nawet jakbym złozył to by nie działało.

Takze Manny muszę Ci zwrócić sprzet. chyba ze Tobie dropsone podejdzie jak chcesz to moge Ci foty jakies porobić bo jeszcze mam rozgrzebane obydwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie prawdopodobnie problem jest z wilgocia lub zimnym lutem, bo centralny dziala juk mu czapka stanie.... a najgorzej jest jak auto postoi na dworze potem w garazu, jak jest roznica temperatur.... Darek to szukaj tego z golfa III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, lipa z ta soczewka, niby nie byla zla ale miala 3 zacieki jak by od wody, i chcialem je lekko przetrzec i schodzi ten chrom :facepalm: chyba ze chcesz ja zeby dac do regeneracji to mozesz ja zabierac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, lipa z ta soczewka, niby nie byla zla ale miala 3 zacieki jak by od wody, i chcialem je lekko przetrzec i schodzi ten chrom :facepalm: chyba ze chcesz ja zeby dac do regeneracji to mozesz ja zabierac

Dzięki :hi: i tak będę musiał wymontować te co są w lampach nawet jak do wymiany. Zobaczę czy nie są uszkodzone czy coś, a potem się pomyśli najwyżej trzeba będzie złożyć zamówienie u Gwertego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manny chyba jednak uda mi sie cos zrobić :) zamieniam całe to ustrojstwo z kanalikami wiec jest szansa :) dzisiaj składam i zobaczymy

Spoko spoko, cieszę się że mogłem pomóc :wink: Mam nadzieję, że się wszystko uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...