Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

jak by ktos byl chetny to bede jutro na plazie o 20.30 :naughty:

może wlecę się przywitać chociaż w nowym roku jak będę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie a może w sobotę zorganizujemy jakiegoś większego spota w końcu ??

dążę do tego od poniedziałku :facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

ale zero wsparcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem również za.. ale znając życie przyjadą jak zawsze te same osoby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newman, mam w garażu jakąś pompkę centralnego. Nie mam pojęcia od czego jest i czy podejdzie (jest logo VW, może być od Passata, bo kiedyś mieliśmy). Jak chcesz to moge ci dać, może akurat podejdzie wiatraczek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newman, mam w garażu jakąś pompkę centralnego. Nie mam pojęcia od czego jest i czy podejdzie (jest logo VW, może być od Passata, bo kiedyś mieliśmy). Jak chcesz to moge ci dać, może akurat podejdzie wiatraczek :hi:

No by było ekstra. Dryndnę do Ciebie to się zgadamy. Podziękował !!!

---------- Post dopisany at 06:17 ---------- Poprzedni post napisany at 06:16 ----------

no to lista:

1. Artur82

2. Wisnia

3. Jedrek

A o której Artur planujecie w sobotę? Bo nie wiem jak ciężki będzie piątek wieczorem :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Też się pisze na spota jak zawsze :decayed:, ale jadę w sobotę do Włocławka do rodziny i nie wiem czy się wyrobię więc jestem 50/50 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

ja również podjadę z wielką chęcią bo na ostatni spot zaspałam :grin:

1. Artur82

2. Wisnia

3. Jedrek

4. Wera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją odpadam w ten weekend.

Darek, pompke mam już przy sobie. Jakos do wieczora bede w miescie takze wal smialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna Darek ogarnales pompke? bo moja tez zdycha.... coraz czesciej nie otwiera/zamyka mi auta z pilota.... zamknac to jeszcze ciul bo zlapie za ktoryms razem, ale otwieranie :facepalm: masakra jeszcze zaden zamek mi nie chodzi tak jak powinien.... bo sie zacinaja strasznie:facepalm: nie orietuje sie ktos czy jakis magik zregeneruje mi wkladki zamkow? gadalem z wujasem to mowil ze to nic trudnego, ale trzeba miec duzo cierpliwosci i precuzjii w wymianie blaszek i zakladaniu sprezynek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna Darek ogarnales pompke? bo moja tez zdycha.... coraz czesciej nie otwiera/zamyka mi auta z pilota.... zamknac to jeszcze ciul bo zlapie za ktoryms razem, ale otwieranie :facepalm: masakra jeszcze zaden zamek mi nie chodzi tak jak powinien.... bo sie zacinaja strasznie:facepalm: nie orietuje sie ktos czy jakis magik zregeneruje mi wkladki zamkow? gadalem z wujasem to mowil ze to nic trudnego, ale trzeba miec duzo cierpliwosci i precuzjii w wymianie blaszek i zakladaniu sprezynek...

:hi: ci powiem że rozebrać to ustrojstwo to jest magia,przerabiałem to z dwóch stron :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozebrac.... ja sie bardziej boje jak to poskladac zeby sie nie rozsypalo w drobny mak.... mam w domu zamek z klapy i na nim chcialem poprobowac ale doszlem do jednago momentu i nie wiem jak to dalej ugryźć a nie mam klucza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście popatrzeli troszkę to we włocławku o 17.00 w sobotę jest spot zawitają ludzie z Torunia, Łodzi i okolic Włocławka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Krzysiek, wszystko fajnie ale nie kazdy siedzi na atk, pozatym tu tez jest watek o spotach we Wloclawku, i nie ma tam zadnego info ze sie cos grubszego szykuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...