Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli tyle samo co do b5 :facepalm: 178zl bez zadnych znizek

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
czyli tyle samo co do b5 :facepalm: 178zl bez zadnych znizek

wow, myślałem że taniej będzie do b5 :decayed:

Opublikowano

uwierz mi ze ja tez :decayed:

Opublikowano

JOzek dawaj PW z nr czesci zobacze co da się zrobic

Opublikowano
JOzek dawaj PW z nr czesci zobacze co da się zrobic

:thumbup1:

Opublikowano

Manny tak jak mowilem przez tel - operacja sie udała. najlepsze jest to ze chcialem tą pompę zamontować sobie na spokojnie w garażu. Wziąłem ją do wozu i pojechałem na stacje bo musiałem zatankować... i co .. zonk. bez pompy rygiel od klapki wlewu paliwa jest zamknięty. szokkkk..

musiałem zjechać i na szybko na kablach zamontować - krótki test i .... tadaaaaaaaaaaaaa działa i na razie za***iście.. chyba nawet lepiej niż oryginalna bo szybciej otwiera i krócej pompka chodzi. także na razie megaa hapy

tutaj foto z mojego moda:

20130115144742.jpg

Przełożyłem ten cały plastik, który się nakłada na silnik no i dalej całą górę grafitową bo wirnik od passata 2x wyższy

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
Manny tak jak mowilem przez tel - operacja sie udała. najlepsze jest to ze chcialem tą pompę zamontować sobie na spokojnie w garażu. Wziąłem ją do wozu i pojechałem na stacje bo musiałem zatankować... i co .. zonk. bez pompy rygiel od klapki wlewu paliwa jest zamknięty. szokkkk..

musiałem zjechać i na szybko na kablach zamontować - krótki test i .... tadaaaaaaaaaaaaa działa i na razie za***iście.. chyba nawet lepiej niż oryginalna bo szybciej otwiera i krócej pompka chodzi. także na razie megaa hapy

tutaj foto z mojego moda:

http://img803.imageshack.us/img803/719/20130115144742.jpg

Przełożyłem ten cały plastik, który się nakłada na silnik no i dalej całą górę grafitową bo wirnik od passata 2x wyższy

:thumbup:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a u nas tylko same kapelusze :decayed:

Opublikowano

zima jest kapelusz trzeba mieć :decayed:

Opublikowano
zima jest kapelusz trzeba mieć :decayed:

Buła wiem, że obracasz to w żart ale sytpa tu jest jakby ktoś umarł...

...ile razy zapraopnuje ktoś spota to są 3 do 5 osób :thumbdown::doh:

Opublikowano

no niestety jest jak jest..:facepalm:

Opublikowano
:hi: jedrex ustrzelony pod puchą w fordonie :naughty:
Opublikowano
Manny tak jak mowilem przez tel - operacja sie udała. najlepsze jest to ze chcialem tą pompę zamontować sobie na spokojnie w garażu. Wziąłem ją do wozu i pojechałem na stacje bo musiałem zatankować... i co .. zonk. bez pompy rygiel od klapki wlewu paliwa jest zamknięty. szokkkk..

musiałem zjechać i na szybko na kablach zamontować - krótki test i .... tadaaaaaaaaaaaaa działa i na razie za***iście.. chyba nawet lepiej niż oryginalna bo szybciej otwiera i krócej pompka chodzi. także na razie megaa hapy

tutaj foto z mojego moda:

http://img803.imageshack.us/img803/719/20130115144742.jpg

Przełożyłem ten cały plastik, który się nakłada na silnik no i dalej całą górę grafitową bo wirnik od passata 2x wyższy

Jak chcesz bez pompki otworzyć wlew to po prostu dmuchasz w wężyk który wychodzi z pompki :decayed:

Przerabiałem to w B5 jak mi się zimne luty w pompce porobiły :naughty:

PS Conajmniej głupio to wyglądało, zajeżdżam na stację, wlew zamknięty. Otwieram bagażnik z kluczyka, rozbieram obudowę pompki, wyciągam wężyk i dmucham :polew: Ludzie głupio się patrzyli :doh:

Opublikowano

No dzisiaj tamtedy ze 3 razy jechalem i jeszcze raz bede ;)

Opublikowano

żeś zapindalał po tym krzywym bruku:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.