Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaaa.. to z roboty wracałem, wyjeżdżałem z Wyszogrodzkiej w Fordońskiej. jeżdżę tamtędy bo Łowicka w remoncie od miesiąca i cholery już dostaję :facepalm:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiśnia, Jędrek już widział M.S. więc następny spot w Świeciu :polew:

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin:

w niedzielę? :decayed:

Opublikowano

jak M.S. będzie miała czas to też się zjawie :polew:

Opublikowano
jak M.S. będzie miała czas to też się zjawie :polew:

:shock3: chyba nie będziecie się bić ? :polew::polew::polew:

Opublikowano
Manny tak jak mowilem przez tel - operacja sie udała. najlepsze jest to ze chcialem tą pompę zamontować sobie na spokojnie w garażu. Wziąłem ją do wozu i pojechałem na stacje bo musiałem zatankować... i co .. zonk. bez pompy rygiel od klapki wlewu paliwa jest zamknięty. szokkkk..

musiałem zjechać i na szybko na kablach zamontować - krótki test i .... tadaaaaaaaaaaaaa działa i na razie za***iście.. chyba nawet lepiej niż oryginalna bo szybciej otwiera i krócej pompka chodzi. także na razie megaa hapy

tutaj foto z mojego moda:

http://img803.imageshack.us/img803/719/20130115144742.jpg

Przełożyłem ten cały plastik, który się nakłada na silnik no i dalej całą górę grafitową bo wirnik od passata 2x wyższy

Jak chcesz bez pompki otworzyć wlew to po prostu dmuchasz w wężyk który wychodzi z pompki :decayed:

Przerabiałem to w B5 jak mi się zimne luty w pompce porobiły :naughty:

PS Conajmniej głupio to wyglądało, zajeżdżam na stację, wlew zamknięty. Otwieram bagażnik z kluczyka, rozbieram obudowę pompki, wyciągam wężyk i dmucham :polew: Ludzie głupio się patrzyli :doh:

heheh a widzisz..... na to nie wpadłem.

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
jak M.S. będzie miała czas to też się zjawie :polew:

:shock3: chyba nie będziecie się bić ? :polew::polew::polew:

nie będzie zamieszek, będzie spokojnie chyba, że Jędrek będzie zazdrosny :polew:

Opublikowano

ja tam jestem grzeczny :decayed:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

jak M.S. będzie miała czas to też się zjawie :polew:

:shock3: chyba nie będziecie się bić ? :polew::polew::polew:

nie będzie zamieszek, będzie spokojnie chyba, że Jędrek będzie zazdrosny :polew:

jakoś się podzielicie :polew:

Opublikowano

z tej strony jej nie znam :polew:

Opublikowano

co wy za romanse macie :naughty:

Opublikowano

nowego mieszkańca Świecia łatwimy :polew:

Opublikowano
nowego mieszkańca Świecia łatwimy :polew:

czy może mieszkankę :wink:

Opublikowano

ja tam się nigdzie nie przeprowadzam, mi w Bydgoszczy dobrze :decayed:

Opublikowano

Jędrek, nie kombinuj..w Świeciu są dobre drogi nawet jak założysz koła 20" i gwint :decayed:

Opublikowano

nie kombinuję.. nie planuję przeprowadzki :wink:

Opublikowano
:grin: ja już rok w Świeciu mieszkałem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.