Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE

felipe.avant

moje już czyste i w środku i na zewnątrz.. od razu lepiej wygląda. tylko teraz koła szpecą niesamowicie :facepalm:

• Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jedrekx

• Reniu

• Artur82

• WIŚNIA

Top użytkownicy w tym temacie

a ja juz po zmiane na 17 letnie :) wczoraj polerka i juz przygotowana audi do sezonu letniego :) w razie mrozu lub sniegu mam 2gie auto na zimowkach wiec mogłem już sobie pozwolić :) Panowie szukam b7 avant TDI ma może ktoś na sprzedaż ? :wink::wink:

Było u Was kilka dni temu....Jędrek widział....50k i do zabrania :wink:

wczoraj chyba się mijaliśmy na Wyzwolenia w Bydgoszczy tak koło 10 :whistling:

:hi:NiskoiSzerokoAudiA4 nie mijaliśmy się czasem wczoraj ? Na wylocie na koszalin ?

pewnie ze tak :)) w sumie to od opery jechaliśmy praktycznie razem :wink:

dokładnie, gdybyś miał jakieś oznaczenie klubowe to prędzej bym Cie poznał :decayed:

pewnie ze tak :)) w sumie to od opery jechaliśmy praktycznie razem :wink:

wczoraj 1 dzien po zmianie kół na letnie :) mysłałem ze bedzie jakiś spot pod łuczniczka bo bylem ok 16:45 ale nikogo nie widziałem . Pozostało wybrać się na basen i troszke popływać :) mam nadzieje ze za tydzien skręcimy jakiegoś spota tak w godzinach 15 - 16 bo przy takiej pogodzie to az miło tak w godzinach 15 - 16 :wink: pozdrawiam wszystkich

Witam.

Czyści ktoś z forum nastawniki pomp wtryskowych? Jeżeli nie to może dacie namiary na jakąś firmę godną polecenia i w miarę tanią.

Witam ponownie . Jestem nadal chyba tu w klubie skoro mogę pisać :D A tak na poważnie to trochę jak zawsze brakuje czasu ale staram się :D i myślę że wystaram się.Pozdrawiam.

Siemanko :kawa:

Dziękuję wszystkim za życzenia :hi:

takie pytanie, robimy coś ze spotami? coraz mniej osób przyjeżdża w niedziele.. :thumbdown:

Mi niedziela od dłuższego czasu nie bardzo pasuje, wolałbym dowolny dzień w tygodniu ok godz. 18

lepiej w tygodniu ...po pracy +żarełko + kawusia ....w weekend to trza z Rodziną nadrabiać zaległości z tygodnia :wink: