Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Porazka... kto to widzial odsniezac w kwietniu :facepalm:

Zgadzam sie z Toba :P

Ale czy snieg, czy deszcz, czy wichura na spota jakiegoś bym się wybrał :P. Mi dziś jutro środa po 19, i weekend :)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

No u nas tez sie przydaja nie tyle zimowki co dobre zimowki :wink:....wczoraj przed autem na parkingu bylo nawiane dobre pół metra :kox:...smerf szedł jak odsniezarka przez zaspy :decayed:

Opublikowano
:hi: bardzo krótki komentarz do tego co się dzieje za oknem ":facepalm:"
Opublikowano
:hi: bardzo krótki komentarz do tego co się dzieje za oknem ":facepalm:"

Masz racje.......troche by mogło dosypać...bo na razie to jeszcze przyzwoicie można się przemieszczać :wink:

Opublikowano

spadaj :decayed:

Opublikowano
:hi: bardzo krótki komentarz do tego co się dzieje za oknem ":facepalm:"

Masz racje.......troche by mogło dosypać...bo na razie to jeszcze przyzwoicie można się przemieszczać :wink:

oczadział :shock3:

Opublikowano

No bylo nie bylo kletotem jeżdżę :decayed:

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

Także gdzieś przy odpalaniu mogłem się sztachnąć :wink:

Opublikowano

Jak czas pozwoli to muszę się kiedyś wybrać na spot'a :wink:

Opublikowano

W sumie to na spocie można by było kulig zrobic :PP

Opublikowano
No bylo nie bylo kletotem jeżdżę :decayed:

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

Także gdzieś przy odpalaniu mogłem się sztachnąć :wink:

matka wie że ćpiesz? :grin:

Opublikowano

Mi tam taka pogoda odpowiada akurat :)

więc myślimy nad czymś....terminy-niedziela czy sobota ? ... dwie miejscówki do wyboru , warto ustalić coś wcześnie i zgrać komu najlepiej pasuje

******* DATA !!!

- 13, 14.04.13

- 20, 21.04.13 ( chyba że ktoś do lipna jedzie, niby tam jakieś rozpoczecie sezonu to można współnie nad czymś się zastanowić )

- 27, 28.04.13

******* Miejsce!!!

- Łuczniczka

- Toruń ( poligon myśle że jest ciekawym rozwiązaniem ) spotkanie oczywiście przy Piotrze i Pawle ul. Broniewskiego

Opublikowano

Można na Lipno jechać albo tydzień później, może będzie w końcu cieplej :whistling:

Opublikowano
No bylo nie bylo kletotem jeżdżę :decayed:

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

Także gdzieś przy odpalaniu mogłem się sztachnąć :wink:

matka wie że ćpiesz? :grin:

nie .............ciiiiiiiiiiiiiii :decayed::wink:

Opublikowano

panowie,facebook mi wariuje komunikaty i ogólnie cała strona główna w pionie jest bez niebieskiego podkładu,powiadomienia pojawiają się pisemnie nie obrazkowo miał ktoś taką przygodę z tym portalem?

Opublikowano

ja bym już dziś nie pił :grin:

Opublikowano
ja bym już dziś nie pił :grin:

proszę Cię Arturo dzień jak codzień a tym bardziej koniec postu :decayed:

Opublikowano
ja bym już dziś nie pił :grin:

proszę Cię Arturo dzień jak codzień a tym bardziej koniec postu :decayed:

wchodziłem na fb i działa ok.....a coś tam mam wlane :wink:

Opublikowano

no bez kitu nic nie mogę zrobić :facepalm: Artur gdzie ty się tam bunkrujesz w tej Pesie że cię tam nie widać :naughty:

Opublikowano

no u mnie normalnie bangla :whistling:

Opublikowano

czyli coś w kompie się przestawiło bo młodej też działa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.