Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
u mnie cały bak 3 tygodnie :decayed: jak na razie jest dobrze nawet jeszcze połowa nie przepalona a już dochodzi 700km :whistling::banan:

:facepalm:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
u mnie cały bak 3 tygodnie :decayed: jak na razie jest dobrze nawet jeszcze połowa nie przepalona a już dochodzi 700km :whistling::banan:

:facepalm:

tu nie ma co się załamywać cały czas w trasie to pali grosze..:wink:

Opublikowano
widzialem kogs dzis z ramkami w Bydgoszcyz na ul. Nasypowej nawet machałem...rej. CB .....W - kto to??

to ja bylem kolego :) tez machalem... :)

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

to jak z tym spotem ?

Opublikowano
u mnie cały bak 3 tygodnie :decayed: jak na razie jest dobrze nawet jeszcze połowa nie przepalona a już dochodzi 700km :whistling::banan:

:facepalm:

tu nie ma co się załamywać cały czas w trasie to pali grosze..:wink:

ja już nie liczę,bo po co się denerwować :grin:

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

od dzisiaj do niedzieli bede na działce w Świeciu także jak coś grill+browar mini spot to wpadać taka sytuacja :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
u mnie cały bak 3 tygodnie :decayed: jak na razie jest dobrze nawet jeszcze połowa nie przepalona a już dochodzi 700km :whistling::banan:

:facepalm:

tu nie ma co się załamywać cały czas w trasie to pali grosze..:wink:

ja już nie liczę,bo po co się denerwować :grin:

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

od dzisiaj do niedzieli bede na działce w Świeciu także jak coś grill+browar mini spot to wpadać taka sytuacja :naughty:

no to jak dziś żaden wyjazd się nie trafi to pod wieczór się zdzwonimy i resztę klubowiczów świeckich trzeba ściągnać :decayed:

Opublikowano
u mnie cały bak 3 tygodnie :decayed: jak na razie jest dobrze nawet jeszcze połowa nie przepalona a już dochodzi 700km :whistling::banan:

:facepalm:

tu nie ma co się załamywać cały czas w trasie to pali grosze..:wink:

ja już nie liczę,bo po co się denerwować :grin:

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

od dzisiaj do niedzieli bede na działce w Świeciu także jak coś grill+browar mini spot to wpadać taka sytuacja :naughty:

no to jak dziś żaden wyjazd się nie trafi to pod wieczór się zdzwonimy i resztę klubowiczów świeckich trzeba ściągnać :decayed:

u mnie nocka :facepalm:

Opublikowano
u mnie cały bak 3 tygodnie :decayed: jak na razie jest dobrze nawet jeszcze połowa nie przepalona a już dochodzi 700km :whistling::banan:

zboczeniec :grin:

Opublikowano
u mnie cały bak 3 tygodnie :decayed: jak na razie jest dobrze nawet jeszcze połowa nie przepalona a już dochodzi 700km :whistling::banan:

:facepalm:

tu nie ma co się załamywać cały czas w trasie to pali grosze..:wink:

ja już nie liczę,bo po co się denerwować :grin:

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

od dzisiaj do niedzieli bede na działce w Świeciu także jak coś grill+browar mini spot to wpadać taka sytuacja :naughty:

no to jak dziś żaden wyjazd się nie trafi to pod wieczór się zdzwonimy i resztę klubowiczów świeckich trzeba ściągnać :decayed:

u mnie nocka :facepalm:

Grześ :thumbdown: buła wpadaj :decayed:

---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

imprezkę uważam za otwartą :banan:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:dziura:
Opublikowano

Wiśnia dzięki za mini spot :decayed:

Opublikowano
Wiśnia dzięki za mini spot :decayed:

:banan: jako jedyny sie pojawił :kox: bawim sie:decayed:

Opublikowano
Wiśnia dzięki za mini spot :decayed:

:banan: jako jedyny sie pojawił :kox: bawim sie:decayed:

no taka sytuacja :polew:

Opublikowano
:grin: a tak to grło
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

Jutro jakiś spot? Nawet auto mam czyste :decayed:

Opublikowano

Witam, Panowie jak często organizujecie spoty w CB/CT?

Opublikowano

tak, jak mamy ochotę :decayed: najczęściej raz na 2 tygodnie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.