Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki wszystkim Pany:hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

on ma zayebistego :blink::blink: fotografera :decayed:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

oddałem na jego fotę

no widzisz Arturoo...wiesz co dobre :naughty:

Opublikowano

Nie ma innej opcji wladi :P

Opublikowano

jak widzę jego foty na fejsie to normalnie sie robie zazdrosny :decayed::grin:

Opublikowano

Oj tam nie przesadzaj niedługo będzie sesyjka zrobiona w ciągu dnia:naughty:

Opublikowano
To są domki 7 osobowe ale spokojnie wyśpi się 10 osób :) w jednym takim (domki typu brda /\ ) jak wieksza ekipa to cenowo wychodza grosze :) a miejscowka nad zalewem Koronowskim :) cisza i spokoj...

szczerze powiem ze bardzo milo sie tam spedza czas :P

Julia? Samociążek? :decayed:

Bukowina winna być i latem :wink::slina:

oooo tak...

Opublikowano
To są domki 7 osobowe ale spokojnie wyśpi się 10 osób :) w jednym takim (domki typu brda /\ ) jak wieksza ekipa to cenowo wychodza grosze :) a miejscowka nad zalewem Koronowskim :) cisza i spokoj...

szczerze powiem ze bardzo milo sie tam spedza czas :P

Julia? Samociążek? :decayed:

Sokole Kuznica :) duzo dalej od miasta :P

Uwierz mi dużo lepszy klimat :P co fakt zaopatrzenie to trzeba ze soba bo tam sklepu nie ma ale naprawde cisza tam niesamowita:P mieszkalem tam 13 lat :P i nie raz imprezowalem

Opublikowano

jak dam radę i mi się poprawi sytuacja w domu to ja jestem chętny na takie wypady :wink:

Opublikowano

To trzeba sie dogadac ile osob i ja moge dzialac :P a uwazam ze fajnie by bylo :P hehe ...

Opublikowano

bylebym nie musiał spać przy stole... z przymusu :grin:

Opublikowano
:P predzej zasnalbys na pomoscie z nogami w wodzie :P
Opublikowano

Zna ktoś jakiś szrot w Bydgoszczy lub okolicach ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:cheesy:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry: ale się fajnie jeździ bez wycieraczek w deszczu..:facepalm: jeszcze mechaniki zamiast wyczyścić to połamali :facepalm:
Opublikowano

jak cos mam ramiona przedliftowe :)

Opublikowano

wiem, wiem, pamiętam :wink: ja potrzebuję cały mechanizm wycieraczek, silniczek jest dobry ale jedna strona w starym się zastała

Opublikowano
:bry: ale się fajnie jeździ bez wycieraczek w deszczu..:facepalm: jeszcze mechaniki zamiast wyczyścić to połamali :facepalm:

:hi:

Cyknął byś mi fotkę swojej wycieraczki tylniej dokładnie o ramię mi chodzi , potrzebuję zamówić sąsiadowi ramię pod AERO znalazłem na allegro ale nie wiem czy to na bank takie

AUDI A4 B5 LIFT KOMBI RAMIE TYLNEJ WYCIERACZKI (3215637952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.