Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

nareszcie forum działa! :banan:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w końcu detox sie skończył :banan:

Opublikowano

:hi:

siakaś czerwona B5 trochu porobiona od zewnątrz chciała się ganiać od Nowej Wsi do Bydgoszczy po wydechu 1.8 "MARNE SZANSE" z Francuskiego :grin:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

jak tam wolisz :thumbup:

podobno dużą chate masz także tego dogadamy się jakoś :banan::grin:

Jestem po rozmowach z moją Żonką......na jakiś czas puki Twoja sytuacja mieszkaniowa sie nie unormuje możemy Cię przygarnąć :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
siakaś czerwona B5 trochu porobiona od zewnątrz chciała się ganiać od Nowej Wsi do Bydgoszczy po wydechu 1.8 "MARNE SZANSE" z Francuskiego :grin:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

jak tam wolisz :thumbup:

podobno dużą chate masz także tego dogadamy się jakoś :banan::grin:

Jestem po rozmowach z moją Żonką......na jakiś czas puki Twoja sytuacja mieszkaniowa sie nie unormuje możemy Cię przygarnąć :decayed:

:banan:to biore kota,psa,rybki młodą i teściową i jedziemy :grin:

Opublikowano

z teściową nie przeginaj.......niech trochę sama zostanie ..........a przy okazji sobie mamusia od Was dychnie :grin::grin::grin:

Opublikowano

Kierownik - 100lat!!

Opublikowano

:hi:

Najlepszego :drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

:hi:

100 lat!

a tak w ogóle to on jeszcze żyje? bo od dawna się tu nie pokazuje :whistling::decayed:

Opublikowano

siemka

po 6 latach rozstalem sie z moją audicą :)

Było ciężko ale trzeba isc do przodu jak to mowią.

Także etap szaleństwa V6 mam na jakiś czas za sobą

aktualnie powożę żężotem 407sw 1.6 HDI lol także jest ciekawie :)

Pozdro dla wszystkich - oczywiście będe tu nadal zaglądał :)

Opublikowano

na spota w końcu zawitaj :decayed:

Opublikowano

u mnie teraz sporo zmian... dzidzia bedzie w październiku wiec musze poogarniac remonty itd. ale jak bedzie okazja to pewnie ze wpadne

kiedy jest nastepny spot?

Opublikowano

jak się umówimy :decayed: dawno niczego nie było.. :thumbdown: trzeba by było ogarnąć.. może niedziela?

Opublikowano

mam impre w sobote ale moze przezyje i dam rade przyjechac.

Opublikowano

Siemanko

Od soboty rano jestem na działce tak więc jędrek , bartek myślę że tym razem się zjawicie :naughty:

Opublikowano

:bry: ja też jestem za spotem może być nawet jutro albo pojutrze :naughty: w niedziele mam nadzieję, że w końcu Lipno odwiedzę :whistling:

Kierownik 100 lat :drinks:

Opublikowano

jestem za czwartkiem :good:

Opublikowano

Jędrzej żyje żyje tylko zapiernicz mam w robocie .... ze nie mam czasu po siedzeniu nawet sie podrapac

Dziekuje za życzenia :drunk:

Opublikowano

stówka kiero :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.