Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Jadę pod namiot w weekend na działkę tak więc wpadać grilla się odpali :decayed:

bula87 , jędrekx ?

w piątek piję.. zobaczę w jakim będę stanie w sobotę i jak będzie wyglądała sytuacja u mnie w domu. niestety póki co nie jest za specjalnie dobrze i cały czas musi ktoś siedzieć w domu z moją babcią. a w weekendy staramy się żeby moi rodzice gdzieś wyszli, bo moja mama praktycznie 24h jest z babką.. jeśli będzie ok to chętnie przyjadę i zabiorę Natalię :wink:

Ja przyciemnialem tutaj AUTO FOLIE - Profesjonalny montaż folii okiennych i samochodowych dosc szybko sie obrobili i oczywiscie z certyfikatem:wink:

tylko Wojtek się ceni :wink:

Nie bylo tak zle tu w Italii musial bym zaplacic x2 i bez polskiego certyfikatu:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, jest ktoś chętny jutro na spot w okolicach 17-18? Dziadek będzie przejazdem w Bydgoszczy i moglibyśmy się zebrać ekipą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jadę pod namiot w weekend na działkę tak więc wpadać grilla się odpali :decayed:

bula87 , jędrekx ?

w piątek piję.. zobaczę w jakim będę stanie w sobotę i jak będzie wyglądała sytuacja u mnie w domu. niestety póki co nie jest za specjalnie dobrze i cały czas musi ktoś siedzieć w domu z moją babcią. a w weekendy staramy się żeby moi rodzice gdzieś wyszli, bo moja mama praktycznie 24h jest z babką.. jeśli będzie ok to chętnie przyjadę i zabiorę Natalię :wink:

A mnie to już nie zabierze od kiedy ma nowego pasażera :decayed:

Panowie, jest ktoś chętny jutro na spot w okolicach 17-18? Dziadek będzie przejazdem w Bydgoszczy i moglibyśmy się zebrać ekipą :naughty:

ja do 18-tej na nowym punkcie w Toruniu i jeszcze służbowym padłem więc niestety nie dam rady..:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto parkuje przy Broniewskiego koło rynku parkuje brązowego sedana b5 z klubową wlepą na tyle? jerum trzeba odprawić egzorcyzmy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Jadę pod namiot w weekend na działkę tak więc wpadać grilla się odpali :decayed:

bula87 , jędrekx ?

w piątek piję.. zobaczę w jakim będę stanie w sobotę i jak będzie wyglądała sytuacja u mnie w domu. niestety póki co nie jest za specjalnie dobrze i cały czas musi ktoś siedzieć w domu z moją babcią. a w weekendy staramy się żeby moi rodzice gdzieś wyszli, bo moja mama praktycznie 24h jest z babką.. jeśli będzie ok to chętnie przyjadę i zabiorę Natalię :wink:

A mnie to już nie zabierze od kiedy ma nowego pasażera :decayed:

bez przesady :decayed:

:hi:

Folmar, na Fordońskiej koło Sport Factory.

a jaka cena ?

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

autofolie juz dzwonilem i 300zł od sedana biora

no to nie tak źle. myślałem, że drożej (kiedyś było drożej). jak w A3 przyciemniałem to Wojtek chciał wtedy 700zł (za Sportbacka), a ja płaciłem 400 :decayed: w Folmarze podobnie pewnie podobnie jak w auto foliach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a tu coraz "więcej" do czytania :facepalm::facepalm::facepalm::thumbdown::thumbdown::thumbdown: gdzie są te stare, dobre czasy... pisało się tu po parę stron dziennie.. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo wątków ;) i sie ludzie rozdrabniają ;)

:hi:

:siema:

no dokładnie a co by nie mówić to ekipa kuj-pom jest coraz słabsza :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka nawiązując do rozmowy to wszędzie chyba tak jest że spoty podupadają :banghead: co zrobić takie czasy nastały:thumbdown:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nikt nowy nie udziela sie w watku, sporo ludzi pisze tylko jak cos potrzebuje i ucieka do nastepnego problemu z autem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że jest chociaż stała "stara" ekipa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że jest chociaż stała "stara" ekipa :kox:

Ja się tam za starego nie uważam:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...