Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Artur długa historia :thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

ok...nie pytam dalej...przy okazji :wink:

wera ..............łobuziaro jedna :decayed::decayed::decayed: najlepszego :buziak::kwiatek:

:drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo spotów. ciagle sa w Bydg. Niestety np ja nie dysponuję takim nadmiarem czasu, zeby za kazdym razem poświecać na sam dojazd na spot 1,5-2h w dwie strony (+oczywiscie sam pobyt). Raz kiedyś można. Kilkukrotnie rzucałem, że można by kiedyś zrobić spot, nawet z noclegiem i dobra zabawą, u mnie na działce nad jeziorem. Domek stoi, 10 osób tam kimnie na łóżkach(5x2) + ze 2 na podłodze na jakimś materacu. Do tego namiot lub spanie pod chmurką dla chętnych. Nie było żadnego, z tego co pamiętam, nawet najmniejszego odzewu. Przeszło jakbym nie napisał nic. Ale to tak trochę bocznie w temacie.

Niektóre kluby mają zorganizowane to w ten sposób, że za każdym razem spot jest gdzieś indziej, to daje tez troche poczucia sprawiedliwosci, chociaz namiastki szacunku czasu innych osób (o kasie na dojazd nie wspomne, bo nie powiecie mi, że dla wysztkich jest to temat nieistotny, ja też się z tym liczę).

Do tego, mi się wydaje, chętniej się jedzie w "nowe" ciekawe miejsce, fotki są lepsze, wspomnienia bardziej wyraźne itp. Nie mówię że spoty w Bydg są złym miejscem.. Ale trzebaby zrobić coś we Włocławku, Grdziadzu, Tucholi, Rypinie, Golubiu- Dobrzyniu i w jakimkolwiek innym miejscem. I to nie przy okazji innego eventu, który akurat tam się odbywa. Na taką wycieczkę np. z posiłkiem łatwiej będzie też namówić nasze drugie połowy :), w związku z czym, ten czas już nie będzie tak do końca "zamiast". Dobrze by było zobligować osobę z danego regionu na zaplanowanie czegokolwiek - np. postoju na tarasie widolowym w G-Dniu + pizza potem w miescie z sesja na rynku lub wypad nad któres jeziorko w okolicy rypina z grillem, badź posiadówa w jakims żarciu w razie niepogody. Żnin też ma coś do zaoferowania, Włocławek przystań i sto innych pomysłów. Każde miejsce ma jakiś klimat. Myślę, że też w takim momencie fajniej się będzie na takie spoty jezdzilo :). Podjechanie po raz kolejny na łuczniczkę jest z lekka monotonne.

Poza tym, osoby "nowe", które nie tylko są z bydg, jadąc pierwszy czy drugi raz, kiedy spot jest akurat przy okazji duzego eventu, z nikim nie będą gadali, bo nikt się nimi nie zainteresuje. A wyprawa przez pół wojewodztwa, zeby pogledzic godzinę przy łuczniczce z nieznajomymi jest odrobinę zbyt slabym bodźcem ;).

Dobra, bo ględzę...

To tak kilka moich przemyśleń. ;)

ps. sorry za składnie, ale nasmarowałem miedzy pacjentami :/

Wera NAJ!!!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys spoty byly na przemian BDG, CT, jakies inne miejsce, ale na spot w toruniu przyjezdzalo zawsze sporo aut z torunia...... a teraz co jest? bida ze niewiem, takze juz kiedys pisalem ze bezsensu jest przyjezdzac chlopakom z BDG do torunia jak nikogo z Torunia nie bedzie.... zobacz ilu jest aktywnych w watku kuj-pom :whistling: ja sam pomimo ze na forum siedze prawe ze caly czas, nie jeżdżę na spoty bo mam taki tryb pracy ze porostu mi nie pasuje..... jestem jak najbardziej za spotami w jakis innych nowych miejscach, ale zeby taki spot mial ręce i nogi to tez frekwencja jakaś tam musi byc....(przypomne spot na poligonie w Toruniu) jeżeli chodzi o spoty w Toruniu to chyba na chwile obecna najlepszym rozwiązaniem jest piątkowa plaza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

100 lat Wera!

Paweł na temat Twojej działki był temat rozmowy na spocie i z tego co pamiętam to np. Bula czy ja byliśmy chętni.. ale konkrety są potrzebne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To co, np 12.07.2013? Dzikowo?

https://maps.google.pl/maps?q=52.935597,18.770751&ll=52.936231,18.772191&spn=0.004332,0.013078&num=1&t=h&z=17

na działce jest miejsce na ognicho, grill duży jest, domek z tarasem(bez przesady z jego wielkością, ale jest). W środku wszystko co potrzeba, włącznie z drugim mniejszym domkiem służącym w duzej mierze jako przechowalnia %%%% ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To co, np 12.07.2013? Dzikowo?

https://maps.google.pl/maps?q=52.935597,18.770751&ll=52.936231,18.772191&spn=0.004332,0.013078&num=1&t=h&z=17

na działce jest miejsce na ognicho, grill duży jest, domek z tarasem(bez przesady z jego wielkością, ale jest). W środku wszystko co potrzeba, włącznie z drugim mniejszym domkiem służącym w duzej mierze jako przechowalnia %%%% ;).

ja jestem chętny, w tym tygodniu dowiem się czy nie będę jechał do Powidza nad jezioro na urodziny więc okręślę się na 100% :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Wera 1oo lat!!! :drunk:

Musti jestem jutro u Ciebie, tylko z rana auto ogarnę :decayed:

Jędrek jutro jesteśmy "in touch" co do wyjazdu czy będziesz mógł :wink:

Winczako jak będę miał wolną sobotę to jestem :kox:

Przemek w Toruniu Plaza jest pierwsza klasa, jak tylko będę w piątek wolny to zadzwonię do Ciebie czy wpadasz :naughty:

a tak w ogóle wczoraj wracam sobie z Krotoszyna i w okolicy Jarocina chyba jakiś zlot VAG-a był, bo tyle spasionych fur razem jechało, że szyja bolała od oglądania się:slina::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Żerkowie jest VAG Event :wink: Bartek, ja jutro nie dam rady się wyrwać.. moja kolej przypada na siedzenie w domu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno sam pojadę, mam trochę nowych środków czystości, do których mam stały dostęp u mnie w firmie jutro z rana przetestuję co warte uwagi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jak to ostatnio przeczytałem na "eLce" "..robim co możem.." :decayed: niestety nie mam tak łatwo z wolnym :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie będziemy nigdzie wychodzić to też mogę podjechać.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam w piątek bo jestem pod tel. w robocie........... :decayed:...chyba ,że tu gdzie po blisku ogarne jakiego spota......ale to jeszcze z Jędrusiem in touch bedziemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...