Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

również jestem za spotem w ciekawym innym miejscu niż łuczniczka... z chęcią zabiore swój sprzęcior fotograficzny i popstrykam troche fotek na pamiątke :) brakuje u nas eventów jak np "Beemwu" mają co tydzien pod łuczniczką. i się chłopaki tam troche pokręcą w kółko, wylecą się gdzieś ścigną... a u nas przyjeżdza się pod luczniczke każdy troche postojakuje pogada i chata... można by zoorganizować coś grubszego, fajny teren jest np na Zachemie (za glinkami), dłuuuuga prosta, brak ruchu, brak mundurowych.... parkigów dużo więc jest gdzie fure postawić :) mam znajomego kamerzyste i można by nakręcić jakiś klip promujący kuj-pom... widać dużo fajnych a4 w mieście i bardzo często na klubowych ramkach czy wlepach. brać się k***a do kupy i jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również jestem za spotem w ciekawym innym miejscu niż łuczniczka... z chęcią zabiore swój sprzęcior fotograficzny i popstrykam troche fotek na pamiątke :) brakuje u nas eventów jak np "Beemwu" mają co tydzien pod łuczniczką. i się chłopaki tam troche pokręcą w kółko, wylecą się gdzieś ścigną... a u nas przyjeżdza się pod luczniczke każdy troche postojakuje pogada i chata... można by zoorganizować coś grubszego, fajny teren jest np na Zachemie (za glinkami), dłuuuuga prosta, brak ruchu, brak mundurowych.... parkigów dużo więc jest gdzie fure postawić :) mam znajomego kamerzyste i można by nakręcić jakiś klip promujący kuj-pom... widać dużo fajnych a4 w mieście i bardzo często na klubowych ramkach czy wlepach. brać się k***a do kupy i jazda :)

jeżdżę tamtęndy codziennie, pracuje na zachemie pisałem proponowałem i zero odzewu :facepalm: a drogi płaskie jak stół nawet na zachem na sesję mogę wprowadzić chętnych a są ciekawe miejsca koło instalacji byłej TDI :naughty:

---------- Post dopisany at 01:45 ---------- Poprzedni post napisany at 01:44 ----------

w sumie od września każdy będzie mógł sobie tam wjechac bo nawet 79 ma przez część zachemu jeździć bo likwidują ochronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

no to już zapodać jakiś termin, puścic listę i walimy na zachem się pościgac itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

no to już zapodać jakiś termin, puścic listę i walimy na zachem się pościgac itd.

na dziś na 19 ktoś by byl chętny? trochę późno na organizację ale cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponował bym 6 lub 7 lipca :) godz np 19 na Zachemie :) jak ktoś nie wie jak dojechać można się spotkać przy giełdzie na glinkach i ruszyć razem :) potwierdzcie termin to zalatwie kamerzyste :) wszystko zalezne jest od tego ilu nas bedzie bo dla 5 aut to pewnie nie bedzie mu sie chcialo d*py ruszyc... puszczam liste:

1. barteksak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJĘ CHŁOPAKI ZA ŻYCZENIA :hahaha::thankyou2:

mnie też dawno nie było miała troche więceh do czytania niż 5 stron :decayed:

jak cos ustalicie to tez chetnie przyjade tego 6.07 ale to musze wiedziec wczesiej co i jak bo jak wiecie tryb nocnej pracy nie na wszystko pozwala :wallbash: wiec tez zadziej jestem na spotach jezeli ide akurat do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

i skończyło się rumakowanie moje pędzidełko odmówiło posłuszeństwa

pojechaliśmy sobie z rodzinką odchamić się trochę nad wielką wodę 20 km do celu a tu...... zonk ja mu w gaz a on nic !!!!1 motor chodzi a nie jedzie lewarkiem przekładam na wszystkie strony i nic..... zero biegów

Pozostał więc bidulek na parkingu a my drugim autem ( całe szczęście że jechaliśmy dwoma ) na miejsce odpoczynku. No ale co to za odpoczywanie jak człowiek ciągle myślał co się tam stało.

Nic rozbierzemy i oblukamy problem ale prawdopodobnie sprzęgło :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...