Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Artur, widziałem, że dziś Tomiczka Twoim pomykał :wink::decayed:

Opublikowano
Artur, widziałem, że dziś Tomiczka Twoim pomykał :wink::decayed:

:siema:

wiem wiem, właśnie mi mówił, że Ciebie widział :polew:

Opublikowano

ale co Ci powiem, to w lusterku przy włączonym DRL wygląda jak bandzior :kox::kox::kox: dałeś jakiś dystans na tylne koła? bo wyglądały jakby były bardziej "wypchnięte" :eusathink: chyba, że już po prostu długo auta nie widziałem.. :decayed:

petarda :kox::kox::kox:

Audi_Q7_3.0_TDI_clean_diesel_quattro_S-line_%28Facelift%29_%E2%80%93_Frontansicht,_15._Mai_2011,_Wuppertal.jpg

Opublikowano
Artur, widziałem, że dziś Tomiczka Twoim pomykał :wink::decayed:

:siema:

wiem wiem, właśnie mi mówił, że Ciebie widział :polew:

Zdaje się, że mijałem go na Solskiego ;) Coś mi nie pasowało, auto znajome tylko kierowca nie ten :wink:

:hi:

Opublikowano

dzisiaj do firmy przyjechał kolo A4 B8 z tego roku czarny avant s-line na rotorach :slina: i gebelskich blachach ja do do typa "ładne B8 widać nówka sztuka,a on do mnie,B8? nawet nie wiedziałem że to taki model, a czy takie nowe to chyba nie 5 tyś. km. ma już przejechane :polew::facepalm:

Opublikowano
joł :decayed: bula widziany na osiedlu A4 :wink:
a widziałeś jak się prezentowała na podjeździe?:kox: ja dziś w Toruniu na parkingu obok mnie spotkałem auto Damiana:wink:
nie przycierasz już o nic??
nie jak na razie odpukać jest dobrze i nigdzie nie przycieram :wink: bardzo przyjemny mod dla oka i właściwości jezdnych :banan:
Muszę oblukać :wink: pytanie tylko gdzie:naughty:
na spocie Robercie
Opublikowano
Twoje auto też sie ładnie prezentuje na glebie i tych felach.

Widziałem Cie ostatnio w Decznie w tygodniu pakowałeś sie do auta stojąc koło mnie (w zasadzie czekałem aż skończysz żeby wsiąść do siebie :) )

Jak odjeżdzałeś zczaiłem klubowe ramki i zastanawiałem sie czy Cie na forum widać.

Teraz po zdjęciu w podpisie poznałem :D

Pamiętam :) Musiałem małego do fotelika zapakować. Sorki, że musieliście chwilę poczekać :D

joł :decayed: bula widziany na osiedlu A4 :wink:
a widziałeś jak się prezentowała na podjeździe?:kox: ja dziś w Toruniu na parkingu obok mnie spotkałem auto Damiana:wink:
nie przycierasz już o nic??
nie jak na razie odpukać jest dobrze i nigdzie nie przycieram :wink: bardzo przyjemny mod dla oka i właściwości jezdnych :banan:
Muszę oblukać :wink: pytanie tylko gdzie:naughty:
na spocie Robercie

no racja :grin:

Opublikowano
Twoje auto też sie ładnie prezentuje na glebie i tych felach.

Widziałem Cie ostatnio w Decznie w tygodniu pakowałeś sie do auta stojąc koło mnie (w zasadzie czekałem aż skończysz żeby wsiąść do siebie :) )

Jak odjeżdzałeś zczaiłem klubowe ramki i zastanawiałem sie czy Cie na forum widać.

Teraz po zdjęciu w podpisie poznałem :D

Pamiętam :) Musiałem małego do fotelika zapakować. Sorki, że musieliście chwilę poczekać :D

Spoko akurat bylem zajęty oblukaniem Twojej fury więc mi sie nie spieszyło :D

Opublikowano
ale co Ci powiem, to w lusterku przy włączonym DRL wygląda jak bandzior :kox::kox::kox: dałeś jakiś dystans na tylne koła? bo wyglądały jakby były bardziej "wypchnięte" :eusathink: chyba, że już po prostu długo auta nie widziałem.. :decayed:

petarda :kox::kox::kox:

nie nie ...ja mam w letnich takie kozackie ET 29 :banan:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Artur, widziałem, że dziś Tomiczka Twoim pomykał :wink::decayed:

:siema:

wiem wiem, właśnie mi mówił, że Ciebie widział :polew:

Zdaje się, że mijałem go na Solskiego ;) Coś mi nie pasowało, auto znajome tylko kierowca nie ten :wink:

:hi:

no wiedze, że jakby co to byłbym na bieżąco gdzie się znajduje.......

...ale miłe to jest :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Witam PANY :) jakissss Spooottt :P
Opublikowano

:hi:

dzisiaj do firmy przyjechał kolo A4 B8 z tego roku czarny avant s-line na rotorach :slina: i gebelskich blachach ja do do typa "ładne B8 widać nówka sztuka,a on do mnie,B8? nawet nie wiedziałem że to taki model, a czy takie nowe to chyba nie 5 tyś. km. ma już przejechane :polew::facepalm:

widuję kolesia codziennie u mnie na osiedlu :wink:

Opublikowano
:bry: jakiś spot? może plaza w piątek?:naughty:
Opublikowano

Piątek i sobota jestem na działce u kumpla także odpadam.. a jutro Warszawa :/

Opublikowano

Ja w piątek z miłą checią ale dopiero po 19 praca ... :(

Opublikowano
Ja w piątek z miłą checią ale dopiero po 19 praca ... :(

:facepalm:

Opublikowano

ja na spot pisze sie w niedziele bo w piatek i sobote goszcze w Berlinie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.