Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
:hi:

Zdaje się że mijałem się z Jędrzejem na A1 :wink:

a całkiem możliwe, bo do Władysławowa jechałem z Natalią :wink: mogłeś zagadać na CB, ja Cię niestety nie widziałem :thumbdown:

Następny goguś co był nie daleko ode mnie i się nie odezwał:whistling::decayed:
Opublikowano

Włodek, chciałem podjechać.. ale po tym ile się nastałem w korku w sobotę jak postawiłem samochód na parkingu to wziąłem się za piwko :decayed:

Opublikowano

Będzie w następną sobote ? ja tam latałem na kole czarnym moto, tym razem będę swoją a4 raczej ;) jak macie jakieś naklejki a4-klub lub inne gadżety to chętnie zakupie :hi:

Opublikowano

gadżety to się kupuje tu na forum :wink:

Opublikowano
Włodek, chciałem podjechać.. ale po tym ile się nastałem w korku w sobotę jak postawiłem samochód na parkingu to wziąłem się za piwko :decayed:
Trzeba było dać znać to ja bym podjechał:wink:
Opublikowano
:hi:
:hi:

Zdaje się że mijałem się z Jędrzejem na A1 :wink:

a całkiem możliwe, bo do Władysławowa jechałem z Natalią :wink: mogłeś zagadać na CB, ja Cię niestety nie widziałem :thumbdown:

Borą jechałem na CB się nie odzywałem bo Dzieci spały

Opublikowano
Będzie w następną sobote ? ja tam latałem na kole czarnym moto, tym razem będę swoją a4 raczej ;) jak macie jakieś naklejki a4-klub lub inne gadżety to chętnie zakupie :hi:

to ty :shock3: miotał tym motorem jak szatan :grin: byle dalej od mojej czornej

Opublikowano
Będzie w następną sobote ? ja tam latałem na kole czarnym moto, tym razem będę swoją a4 raczej ;) jak macie jakieś naklejki a4-klub lub inne gadżety to chętnie zakupie :hi:

tam w tym motorze coś Ci chyba z elektryka nie gra co? Bo z Wiśnią myśleliśmy, że Ci dynamo wypadło gdzieś, że świateł nie było :wink:

Opublikowano
Będzie w następną sobote ? ja tam latałem na kole czarnym moto, tym razem będę swoją a4 raczej ;) jak macie jakieś naklejki a4-klub lub inne gadżety to chętnie zakupie :hi:

tam w tym motorze coś Ci chyba z elektryka nie gra co? Bo z Wiśnią myśleliśmy, że Ci dynamo wypadło gdzieś, że świateł nie było :wink:

:grin: mrugały, mrugały

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

może za szybko jechał i się zębatka w dynamie łysa zrobiła :eusathink:

Opublikowano

To ta prędkość :P hehe ... od tego przeciągu to nawet w Audi by zgasło światło :P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

siemaneczko :))) nie bylo mnie tu dlugooo ehhh :( praca/delegacja i taki oto ***j ....

Opublikowano
siemaneczko :))) nie bylo mnie tu dlugooo ehhh :( praca/delegacja i taki oto ***j ....

Zastanawialismy sie w sobote wlasnie gdzie sie podziales :P

Opublikowano

p*****lona pogoda:kwasny: przez rozkojarzenie dokładka do naprawy i przytarta felga :facepalm:

Opublikowano
:hi: nienawidzę francuzów :facepalm:
Opublikowano

:siema:

chlopaki potrzebuje pomocy zacina mi sie zamek w klapie od bagażnika i czesto nie chce sie otworzyc nie mam pojecia jaka jest tego przyczyna :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.