Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:
:hi: po długiej nieobecności.

jedrekx

Czy mi się wydaje, czy kiedyś coś pisałeś o zniżce w ASO? Muszę kupić parę gratów, a nie chcę chińszczyzny, bo w necie już nie mogę znaleźć tego, co mnie interesuje ;/

rabat mam taki, jak każdy tutaj :wink:

To widocznie coś mi się przyśniło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

niezle sie rano musialo wszystkim do pracy jechac przez ten dzisiejszy wypadek Bydgoszcz: Śmiertelny wypadek na Osowej Górze przy ulicy Grunwaldzkiej 291 - Portal Strażaków STRAZACKI.PL

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

niezle to wygladalo jak wracalam z pracy korek masakra :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Mikołowa :hi:

....eeeee to koło mnie.....kawka jutro ?

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

W delegację (:drunk: ) przyjechałeś ? :decayed:

Czy na ( :sexinbed: ) konferencję :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj jutro pod budynek sądu :naughty: czyszczę elewację :decayed:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

w sumie od soboty w trasie,do dziś rana we Wrocławiu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie jutro widzimy po południu ....jakiego fona poslij...;) ......a po pracy ......może wieczorkiem na spota wpadniesz do Żor ?...to jakieś 15km......zawsze kilka osób jest ...;)

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Było to zaplanować.....w sobotę jeszcze będziesz ? ....może jakąś delegacje sie zorganizuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie jutro widzimy po południu ....jakiego fona poslij...;) ......a po pracy ......może wieczorkiem na spota wpadniesz do Żor ?...to jakieś 15km......zawsze kilka osób jest ...;)

ja mam trochę przeciążonego lt-ka z kompresorem :grin: audi w domu w garażu :decayed: co do spota zobaczymy o której skończę bo ciśnienie na terminy jest ale nie piszę nie :wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

To sie jutro widzimy po południu ....jakiego fona poslij...;) ......a po pracy ......może wieczorkiem na spota wpadniesz do Żor ?...to jakieś 15km......zawsze kilka osób jest ...;)

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Było to zaplanować.....w sobotę jeszcze będziesz ? ....może jakąś delegacje sie zorganizuje ;)

nie wiem czy bede bo koledze się do domu śpieszy i chce opanować temat góra do piątku wieczora,ale raczej marne szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Spoko...dziś sie obgada temat ;)

dzięki za spotkanko :hi: miło było poznać :decayed:fura :kox: na spota jeszcze wpadnę do was,dzisiaj za dużo w robocie dostałem na garba :facepalm: i Lt-ka nie umyłem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Spoko...dziś sie obgada temat ;)

dzięki za spotkanko :hi: miło było poznać :decayed:fura :kox: na spota jeszcze wpadnę do was,dzisiaj za dużo w robocie dostałem na garba :facepalm: i Lt-ka nie umyłem :grin:

Dzięki również :hi: ....miło było również poznać :wink: ...furmanka upieprzona jak beduin na pustyni :decayed:

Co do spota to spoko... rozumiem....robota to robota :wink: ....będzie jeszcze okazja....trochę tam Wam zostało :decayed:...trochę :polew:

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prośbę do kolegów i koleżanek z okolic kujawsko-pomorskiego.Szukam Audi,VW w cenie do 30 tys.Tylko w dieslu,nie awant,autko sprawne i sprawdzone.Może znacie kogoś kto w naszej okolicy chce sprzedać takie auto.Proszę o wszelkie info.Sprawa pilna.Muszę kupić do 15 września.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 30k jestem w stanie.......:whistling:..........:cry:................ mojego puścić..........ale odbiór osobisty bo zarobiony jestem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...