Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry:wink:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi: U mnie gdy się ciężko otwierał zamek klapy( żona miała problem z otworzeniem bagażnika, trzeba było używać siły żeby ją otworzyć i nie raz się z nią męczyłem), ale pewnego razu dostałem białej gorączki z tego powodu i zdjąłem wygłuszenie rozkręciłem co trzeba i przeczyściłem jakimś smarem w płynie ten zamek, robiłem to na początku roku i do tej pory jest git :) a co do spotów, kiedyś podobno spoty były raz w Bydgoszczy raz w Toruniu, zastanawiam się czemu już tak nie ma? Ostatnio w Augustowie było nas tylko czwórka...:facepalm:
Opublikowano

dlatego ze bez sensu bylo jechac z bydgoszczy do torunia na spot np w 4-6 aut jak z torunia nikogo nie bylo..... itp....

Opublikowano

No tak, z tym się zgodzę, ale chyba nie zawsze tak było, co? Ja też muszę pomyśleć żeby w najbliższym czasie wpaść na waszego spota, poznać w końcu ludzi z kujaw z forum...

Opublikowano

z Torunia przyjeżdżało max 5 aut jak dobrze pamiętam (mówię o A4-klub), bo na spotach z ATK było więcej aut z Torunia

Opublikowano

takie czasy.

Ktos sie wybiera do toronto w ten piatek wieczor? moze wteddy spot? :).

Opublikowano

ja raczej odpadam o konca roku z jakich kolwiek spotow....

Opublikowano

:hi: po długiej nieobecności.

jedrekx

Czy mi się wydaje, czy kiedyś coś pisałeś o zniżce w ASO? Muszę kupić parę gratów, a nie chcę chińszczyzny, bo w necie już nie mogę znaleźć tego, co mnie interesuje ;/

Opublikowano
:hi: witam wszystkich po dłuższej nieobecności. Trzecia Audi kupiona-więc chyba to już "miłość" do tej marki :decayed: Mam nadzieje że niedługo się spotkamy na jakimś spocie :wink: podziękowania dla tych którzy mi pomogli w wyborze i szukaniu auta : Artur,jędrek,damian,krzysiu,bula
Opublikowano
:siema: wyjadacze:decayed:
Opublikowano

:hi:

:hi: po długiej nieobecności.

jedrekx

Czy mi się wydaje, czy kiedyś coś pisałeś o zniżce w ASO? Muszę kupić parę gratów, a nie chcę chińszczyzny, bo w necie już nie mogę znaleźć tego, co mnie interesuje ;/

rabat mam taki, jak każdy tutaj :wink:

Opublikowano
:hi:
:hi: po długiej nieobecności.

jedrekx

Czy mi się wydaje, czy kiedyś coś pisałeś o zniżce w ASO? Muszę kupić parę gratów, a nie chcę chińszczyzny, bo w necie już nie mogę znaleźć tego, co mnie interesuje ;/

rabat mam taki, jak każdy tutaj :wink:

To widocznie coś mi się przyśniło :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano

:siema:

niezle sie rano musialo wszystkim do pracy jechac przez ten dzisiejszy wypadek Bydgoszcz: Śmiertelny wypadek na Osowej Górze przy ulicy Grunwaldzkiej 291 - Portal Strażaków STRAZACKI.PL

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

niezle to wygladalo jak wracalam z pracy korek masakra :facepalm:

Opublikowano

Pozdrowienia z Mikołowa :hi:

Opublikowano
Pozdrowienia z Mikołowa :hi:

....eeeee to koło mnie.....kawka jutro ?

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

W delegację (:drunk: ) przyjechałeś ? :decayed:

Czy na ( :sexinbed: ) konferencję :decayed: ?

Opublikowano

dawaj jutro pod budynek sądu :naughty: czyszczę elewację :decayed:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

w sumie od soboty w trasie,do dziś rana we Wrocławiu :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.